Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Agents of the Light Brigade

Go down 
+11
Tolmy
Lazar Milin
Miko
Mauler
blue neca
Orbz
Andahunter
ningen
AnyOne813
Admin
Amy Cool
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Agents of the Light Brigade - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Agents of the Light Brigade   Agents of the Light Brigade - Page 2 EmptyFri 23 Sep 2011 - 19:08

Inace da, pravim deck irl
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Agents of the Light Brigade - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Agents of the Light Brigade   Agents of the Light Brigade - Page 2 EmptyFri 23 Sep 2011 - 19:32

Izbacio bih jupitere, onu fairy swornicu, jedan trade in i tako jos nesto i ubacio 3 venus i shine ball-ove.
Back to top Go down
sanjin the magician
Rare Duelist
Rare Duelist
sanjin the magician


Posts : 496
Join date : 2010-12-28
Age : 34
Location : Zenica, BIH

Agents of the Light Brigade - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Agents of the Light Brigade   Agents of the Light Brigade - Page 2 EmptyFri 23 Sep 2011 - 19:50

Amy Cool wrote:


preview jedne od "casual" situacija u ovome deku:

https://2img.net/h/oi56.tinypic.com/34z12lc.png

Smile

Da, casual protiv BEWDa i Elemental Dragona(vjerojatno removan za REDMDa) Razz.
Back to top Go down
Amy Cool
Common Duelist
Common Duelist
Amy Cool


Posts : 100
Join date : 2011-04-02

Agents of the Light Brigade - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Agents of the Light Brigade   Agents of the Light Brigade - Page 2 EmptyMon 26 Sep 2011 - 2:34

@sanjin i admin: sama cinjenica sta lik igra ne da ti da stavis samo 2 JD jer i bez i jednog to bi bio gg svakako, s onim dekom bi sebe prije pobijedio nego mene.

@samo sanjin: mill jedno 20 karti ovdje je 1,2 ili 3 turna play. cinjenica da imas 3 beckoning ti daje odmah 3 JD + 2 Hyperion. ovo 3 JD kod mene u ovom primjeru je bilo 2 u ruci i jedan sa reincarnation. tako da vecinom imas mogucnost da ih vise odjednom pozoves nego samo jednog. kad je samo jedan znaci da si u krizi srednjih godina i da ces vjerovatno izgubiti jer ce ga protivnik nekako negirati (protivnik: huh LS, cuvam warninge za JD-a i gg) Razz u sustini odabrala sam bas preglup primjer za screenshot jer mnoge epic duele nije mi ni na kraj pameti bilo da screenam...

@ningen: koju fairy swornicu? vjerovatno mislis na Shire jer je druga Celestia koja je korisnija mnogo. razlog sto ih obje cuvam jeste sto su fairy i support za moj draw i hyperiona, najvise doduse zbog lakseg JD-a. dobar LS engine ne moze imati samo 4-5 razlicitih LS-a i biti dobar...jednostavno ne moze, moras se pomiriti sa cinjenicom da ces imati bar 1 ili 2 onako 1 copy da povecas sanse za JD-a. sto se tice tog drasticnog venus+shine ball change-a, mislim da je suvisno. agenata ovdje ima malo jer lahko dolaze i uvijek ima nesto za hyperiona da se pozove tako da vise od 4 nisu potrebni. venus i shine ballovi radi cega? trishula? 3 venus i 3 shine ball bi ovaj dek unistilo, probaj pa se uvjeri. izbacivanjem svih tih karti koje si naveo totalno unistava sinergiju ovog deka. (npr -1 trade-in zbog jakog milla cesto neces povuci ni jedan trade-in sto te dovodi do kocenja i gubis a trade i beckoning+reincarnation funkcioniraju savrseno)

zakljucak: rijec agent i hyperion ne znaci uvijek i 3 venus + 3 shine ball, nista osobno ningen drag si ti meni Wink
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Agents of the Light Brigade - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Agents of the Light Brigade   Agents of the Light Brigade - Page 2 EmptyMon 26 Sep 2011 - 9:01

Izvini Amy ali mislim da gresis oko ovoga. Testirao sam bio ove verzije i moja znatno manje baguje samim tim to znaci da ima vecu sinergiju. Hyperion ne znaci uvek i 3 venus + 3 shine ball-a, ali jednostavno mislim da je to mnogo bolje resenje i u ovom slucaju iz vise razloga. Prvo stanjujes dodatno deck, zatim imas jednog vise agenta (ma koliko tvrdila da uvek imas remove za hyperiona sa 4 agenta to nije realno i bice stucanja), spustas gantetsua (kakava trishula...). S druge strane jupiter je beskoristan ali potpuno beskoristan na terenu i sluzi samo kao remove za hyperiona. Da mislio sam na Shire, u pravu si da jedan dodatni ls znaci puno za jd-a, ali evo sad sam pogledao svoj build- umesto nje sam ubacio jain-a tako da imamo jednak broj swornova. Nije sve u ogromnoj moci povlacenja (fortune ladies su primer koliko nesto moze da failuje i kad ima ogroman draw powah) i nije sve u tome da se spuste tri jd-a, apsolutno se mecevi mogu dobiti i bez toga (ali i meni se desi da spustim recimo 2 jd-a i dva hyperiona, mislim deck je sick), mozda ide malo sporije ali zato su manje sanse da mi nesto zabaguje.
Evo inace lista za one koje zanima:
Agents of the Light Brigade - Page 2 Like_a_boss


Last edited by ningen on Mon 26 Sep 2011 - 9:32; edited 1 time in total
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Agents of the Light Brigade - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Agents of the Light Brigade   Agents of the Light Brigade - Page 2 EmptyMon 26 Sep 2011 - 9:27

Gospodo imamo borbu
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
sanjin the magician
Rare Duelist
Rare Duelist
sanjin the magician


Posts : 496
Join date : 2010-12-28
Age : 34
Location : Zenica, BIH

Agents of the Light Brigade - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Agents of the Light Brigade   Agents of the Light Brigade - Page 2 EmptyMon 26 Sep 2011 - 12:16

@Amy - da, to je preglup primjer. Protiv takvog pokusaja underdoga bi gospoda bar rekla "sorry bro ili shit happens", a ti se kurcis "like a boss". Razz
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Agents of the Light Brigade - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Agents of the Light Brigade   Agents of the Light Brigade - Page 2 EmptyFri 30 Sep 2011 - 11:12

Pocetno otvaranje like a boss i instant ragequit sa druge strane:
Agents of the Light Brigade - Page 2 Like_a_boss
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Agents of the Light Brigade - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Agents of the Light Brigade   Agents of the Light Brigade - Page 2 EmptyFri 30 Sep 2011 - 12:19

Ovo je nista. Jednom sam u prvom potezu imao setovan beckoning i ryka, 4 karte u ruci, jedno 16 na groblju, izvucem 2 jd i 2 hypa i karta koju vucem je heavy, pokazem liku ruku i on scoopuje..
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Agents of the Light Brigade - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Agents of the Light Brigade   Agents of the Light Brigade - Page 2 EmptyFri 30 Sep 2011 - 12:45

^ Dobro jbg to su sad ekstremne situacije ja govorim o standardu, znaci ovo mu dodje standradno otvaranje za ovaj deck(s tim sto wulf moze da varira, odnosno da se radi o nekoj drugoj bolestini, tipa ispunjen uslov u startu za jd-a i slicno)...napravih bolestinu...zao mi ljudi majke mi, ono osecam se jadno. XD
Back to top Go down
wassup
Novopridošli član foruma



Posts : 19
Join date : 2011-08-11

Agents of the Light Brigade - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Agents of the Light Brigade   Agents of the Light Brigade - Page 2 EmptyFri 30 Sep 2011 - 14:56

photon lead?
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Agents of the Light Brigade - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Agents of the Light Brigade   Agents of the Light Brigade - Page 2 EmptyFri 30 Sep 2011 - 15:04

^ Ne, karta je jbni minus i apsolutno nepotrebna u decku koji vec ima dovoljan broj specijalnih pozivanja.
Back to top Go down
Brka
Rare Duelist
Rare Duelist
Brka


Posts : 553
Join date : 2011-05-10
Location : Srbija

Agents of the Light Brigade - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Agents of the Light Brigade   Agents of the Light Brigade - Page 2 EmptySun 9 Oct 2011 - 17:16

djshan wrote:
lepo

u mad?

sry na spamu al me lik mng nervira...
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Agents of the Light Brigade - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Agents of the Light Brigade   Agents of the Light Brigade - Page 2 EmptyThu 13 Oct 2011 - 2:03

FML 2 sata rated i nikako da izgubim i onda me zaustavi top8 YCS ecuador igrac... sa stunom... ne vredi... izmillujem ceo deck u 2 poteza i izlockuje me dynom i teskim backrowom a fazon imao je SVE sto mu treba, SVE... : (
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Agents of the Light Brigade - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Agents of the Light Brigade   Agents of the Light Brigade - Page 2 EmptyThu 13 Oct 2011 - 8:53

Ma mene smorilo kad me jedan lik sa nekim smesnim deckom zaustavio zbog prokletih fader-a. Napravio sam gladijatore pa cu sa njima da se smaram malo.
Back to top Go down
Sponsored content





Agents of the Light Brigade - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Agents of the Light Brigade   Agents of the Light Brigade - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Agents of the Light Brigade
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Charge of the light brigade shaddoll mill
» t.g. agents
» Extremely Budget Agents
» Budget Decks: Inzektor Agents
» Light Mash OTK

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: