Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti

Go down 
+4
Hyozanryu
Allex
JadenSRB
pezzi
8 posters
AuthorMessage
pezzi
Novopridošli član foruma



Posts : 21
Join date : 2010-11-25

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyTue 30 Nov 2010 - 17:17

Kao sto naslov kaze, trebaju mi neki saveti u vezi mog spellcaster decka :PP...

Dakle,

Monsters:

Endymion, The Master Magician x1
Dark Eradicator Warlock x2
Dark Magician x2
Chaos Command Magician x1
Chaos Sorcerer x1
Disenchanter x1
Dark Valkyria x1
Dark Red Enchanter x1
Magical Exemplar x1
Breaker, TMW x1
Blast Magician x2
Mythical Beast Cerberus x1
Obsidian Dragon x1
Yomi Ship x1
Apprentice Magician x1
Royal Magical Library x1
The Unhappy Maiden x1

Spell Cards:

Diffusion Wave-Motion x1
Dark Core x2
Dark Magic Attack x1
Precious Cards from Beyond x1
Magical Dimension x1
Magical Mallet x1
Magical Citadel of Endymion x1
Spell Power Grasp x1
De-spell x1

Trap Cards:

Magician Circle x1
Tower of Babel x1
Sakuretsu Armor x1
Draining Shield x1
Pitch-Black Power Stone x2
Spell Binding Circle x1
Trap Hole x2
Riryoku Field x1
Call of the Haunted x1
Dust Tornado x1
Divine Wrath x1
Compulsory Evacuation Device x1

Deck je u principu baziran na Spell Counterima i burnu sa spelovima...al nisam siguran da li je dobar, pa ako neko moze da mi pomogne, hvala unapred =))
Back to top Go down
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyTue 30 Nov 2010 - 17:25

Kad doce Tolmy on ce ti dati najbolji moguci fix (igra spellcastere i dobro ih poznaje)
Back to top Go down
Allex
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist



Posts : 1262
Join date : 2010-11-18
Age : 28

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyTue 30 Nov 2010 - 17:32

pezzi wrote:
Kao sto naslov kaze, trebaju mi neki saveti u vezi mog spellcaster decka :PP...

Dakle,

Monsters:

Endymion, The Master Magician x1
Dark Eradicator Warlock x2
Dark Magician x2

Chaos Command Magician x1
Chaos Sorcerer x1
Disenchanter x1
Dark Valkyria x1
Dark Red Enchanter x1
Magical Exemplar x1
Breaker, TMW x1
Blast Magician x2
Mythical Beast Cerberus x1
Obsidian Dragon x1
Yomi Ship x1

Apprentice Magician x1
Royal Magical Library x1

The Unhappy Maiden x1

Spell Cards:

Diffusion Wave-Motion x1
Dark Core x2
Dark Magic Attack x1
Precious Cards from Beyond x1
Magical Dimension x1
Magical Mallet x1
Magical Citadel of Endymion x1
Spell Power Grasp x1
De-spell x1

Trap Cards:

Magician Circle x1
Tower of Babel x1
Sakuretsu Armor x1
Draining Shield x1
Pitch-Black Power Stone x2
Spell Binding Circle x1
Trap Hole x2
Riryoku Field x1
Call of the Haunted x1
Dust Tornado x1
Divine Wrath x1
Compulsory Evacuation Device x1

Deck je u principu baziran na Spell Counterima i burnu sa spelovima...al nisam siguran da li je dobar, pa ako neko moze da mi pomogne, hvala unapred =))

Crveno izbaci, plavo dodaj josh 1-2 primerka...

Fixovao sam po budzetu, poshto vidim shta sve drzhish...
I aj da ne bude da sam izbacio vishe nego shto treba ubaciti mozhesh probati:
+ GK Spy x 2
+ GK Descedant
+ Staples (Dark Hole, MOnster reborn, Fissure...)

Ali da, tolmy ce ti najbolji predlog dati... Smile


Last edited by Allex on Tue 30 Nov 2010 - 17:33; edited 1 time in total
Back to top Go down
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyTue 30 Nov 2010 - 17:32

Hmm...
Jel bas hoces da imas Burn Spellcaster? I Dark Magician da koristis?

Izbaci Chaos Command, Yomi Ship, Dark-Magic Attack, Maiden, eventualno Dark Magician i Eradicator, ali ako bas hoces nek ostanu. Obsidan out, De-Spell, i smanji na trapovima. Trap Heavy ti je. Izbaci Draining Shield, Riryoku Field, Spell Binding, mozda Tower of Babel.

Obavezno ubaci Secret Village of the Spellcasters i to par komada, eventualno jos koju citadelu. Jos dva apprentica bi moglo, kao i Old Vindictive Magician. Obavezno jos Breakera. Moze jos koji Master Magician. Spell Power Graspovi, ako igras, uvek igras vise komada. Magic Exemplar isto.

I ove karte sto Allex kaze, dobra je ideja. I probaj da napravis Extra Deck, bez toga danas ne ide, odn. retko. Ima par Spellcaster tunera, ako te oni bas zanimaju.

Mogao bi da probas da napravis Spellcaster Lockdown, gde koristis Royal Decree zajedno sa Secret Village of the Spellcasters da lockujes protivnika, mada je taj deck skup, a i moraces da izbacis trap.

U principu, moras da odlucis da li ces Burn ili Counter, mada su oba zajebana.
Back to top Go down
denycrazy
Rare Duelist
Rare Duelist
denycrazy


Posts : 532
Join date : 2010-11-12
Age : 32
Location : Leskovac

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyTue 30 Nov 2010 - 17:51

ja taman reko da napisem nesto a vi me zeznuste XD
Back to top Go down
pezzi
Novopridošli član foruma



Posts : 21
Join date : 2010-11-25

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyTue 30 Nov 2010 - 18:16

Pa mislio sam da iskoristim Eradicatora i Tower of Babel da protivniku srusim LP sa 3 spell karte :PP...tako da cu ostaviti te dve karte, a ostalo cemo da izbacimo =)...i sacekacu jos tog cika Tolmy-a da mi da neki savet pa cu da opravljam dek =)...nego, jel pametno igrati sa Spellcasterima na turnirima xP?

E i da, sta da koristim kao spell countere o.o? da pamtim ili sta :PP?
Back to top Go down
denycrazy
Rare Duelist
Rare Duelist
denycrazy


Posts : 532
Join date : 2010-11-12
Age : 32
Location : Leskovac

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyTue 30 Nov 2010 - 18:27

uzmi kockice i stavljaj kao counteri to ti je najprakticnije tako i ja radim
Back to top Go down
Allex
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist



Posts : 1262
Join date : 2010-11-18
Age : 28

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyTue 30 Nov 2010 - 18:29

Spellcasteri jesu deck za turnire, evo bash ovaj zadnji su topovali gravekeeperi a oni su spellcasteri Razz Ali i nesht ovako ce imati dobar plasman..

BTW, za spell countere, imash u klubu c22 prave countere za to, al ovako koristi dinare, ili kockicu pa broj na kocki = broj countera XD
Back to top Go down
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyTue 30 Nov 2010 - 18:31

pezzi wrote:
Pa mislio sam da iskoristim Eradicatora i Tower of Babel da protivniku srusim LP sa 3 spell karte :PP...tako da cu ostaviti te dve karte, a ostalo cemo da izbacimo =)...i sacekacu jos tog cika Tolmy-a da mi da neki savet pa cu da opravljam dek =)...nego, jel pametno igrati sa Spellcasterima na turnirima xP?

E i da, sta da koristim kao spell countere o.o? da pamtim ili sta :PP?

Gle, nije ti to losa ideja za deck, ali moras da odlucis kako da ga fokusiras. Neces uspeti i sa Spell Counter i sa Burn deckom, a beatdown Magician ne valja bas.
Ali da, cekaj Tolmya...mada ga nema nesto... Sleep
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyTue 30 Nov 2010 - 18:35

reci mi sta tacno oces,castere il burn ? ako oces oba ja cu probati da ti naprawim neki mix,ali da znas,ja ne gledam sta ti imas i ne wodim se mnogo mogucnoscu da to nabavis il koliko kosta,wec samo snagom i balansom decka........pa ako oces kazi,do sad se niko nije pokajao kome sam dawao liste Smile
Back to top Go down
pezzi
Novopridošli član foruma



Posts : 21
Join date : 2010-11-25

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyTue 30 Nov 2010 - 18:41

Nabavice se sve nekako =), ima neki klinac ovde u kraju, neki mali burzuj sto skuplja pa cu uzimati od njega sve sto treba :PP...a imam i nekih 500-tinak za menjanje, pa cu se snaci =)...hvala unapred za tu listu
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyTue 30 Nov 2010 - 18:51

sacekaj prwo tolmy-ja da ti on da savete posto igra castere,pa ce te on najbolje sawetowati,a posle toga cu i ja dati listu
Back to top Go down
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyTue 30 Nov 2010 - 20:59

Gde je Tolmy? XD

Kao sto rekosmo,cekas Tolmija. Very Happy

Ili gledaj njegove deckove ovde.
Back to top Go down
pezzi
Novopridošli član foruma



Posts : 21
Join date : 2010-11-25

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyTue 30 Nov 2010 - 21:03

Ocu ocu, a tebe Real Smoky znam sa foruma krstarice inace =)..
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyWed 1 Dec 2010 - 11:18

e,evo i mene...nadam se da niste puno cekali...

evo mog misljenja:

-spell counter deck radi po principu,skini counter unisti-skini counter zastiti.

ovaj hoce da przi sa casterima...

evo ti lista pravog spell counter decka:

dark red enchanter
magical marriote
magical exemplar x 3
skilled dark magician x 3
apprentice magician x 2
old vindictive magician
breaker,the m.warrior x 2
deffender,the m.knight x 2
dark valkyria
endymion the m.magician
frequency magician x 2
summoner monk

magical citadel x 3
terraforming
spell power grasp x 2
giant trunade
swords of revealing light
mystical space typhoon x 2
monster reborn
magical dimension x 2
lightining vortex
pot of avarice

bottomless trap hole x 2
waboku
call of the haunted
sakuretsu armor x 2
magician cyrcle

to ti je standard spell counter za solidan budzet,jeste turnirski...


a sto se tice te tvoje ideje o burn spell counter decku,lepa je pomisao,ali stavio si karte poput yomi ship,de-spell i tako te....mi koji duze vreme igramo se salimo na te fore sa tim kartama,to niko ne drzi...

ipak evo ti liste spell counter burn decka,trebace ti dosta karata da bi napravio,probaj da nadjes,tu ti ja mogu pomoci,imam sve karte za spellcastere...mada neke ne menjam,al cisto da uputim one koji me ne poznaju bas dobro da se bas poznajem oko svih spellcastera...

evo spell counter burn

magical exemplar x 3
frequency magician x 2
apprentice magician x 2
endymion
breaker x 2
defender x 2
toon gemini elf
flamvell magician x 2
myghtical beast cercerus
morphing jar

magical citadel x 3
terraforming
toon table of contents x 3
level limit area b
temendous fire x 3
spell power grasp x 3

ojama trio x 2
magic cylinders x 2
tower of babel
casefire
just deserts x 2
gravity bind
pich black power stone


mozes dodati i wave motion cannon,ako nadjes.....

u extra deck idu 3 tempest magiciana,i to je to...


valjda sam pomogao...,
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyWed 1 Dec 2010 - 11:31

A ako nemas trenutno karata,izbaci,to jest,zameni: dark eradicator warlock x 2,dark magician x 2,dark magic atack,difusion wave-motion,de-spell,yomi ship???!???,dark core x 2-to je van teme,pomaze macro decku ne ovako,ubaci neke karte poput skilled dark magician,neke sa jakom odbranom i dobrim efektom,napisao sam ti listu uostalom....al zaista,ako hoces burn varijantu,neophodna je tempest magician,u najmanje dva eventualno tri primera..... i da budem fer jos cu reci da je tempest magician moguce naci u dva rariteta-secret i super rare.... secret se dobija u boosteru crossroads of chaos,i jako je skuplja.....dok se druga verzija nalazi u stardust overdrive specijalnoj ediciji kao super retka i u limited je izdanju...... hm,lepo i veselo,pokusaj da nadjes negde ove karte..... pozz
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyWed 1 Dec 2010 - 11:54

Quote :
magical exemplar x 3
frequency magician x 2
apprentice magician x 2
endymion
breaker x 2
defender x 2
toon gemini elf
flamvell magician x 2
myghtical beast cercerus
morphing jar

magical citadel x 3
terraforming
toon table of contents x 3
level limit area b
temendous fire x 3
spell power grasp x 3

ojama trio x 2
magic cylinders x 2
tower of babel
casefire
just deserts x 2
gravity bind
pich black power stone

Tolmy zna svoj posao izgleda. XD

Ali Just Deserts nije dobra karta.
Imas ono....ajde sad kako se zove...

SECRET BARREL!

Karta je mama za burn. XD

Cini cuda protiv samuraja. XDDDD

Moze i jedan magical explosion da uleti doduse. Very Happy
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyWed 1 Dec 2010 - 12:00

Moze,al lik izgleda nema jace karte sem onih starijih,te ce mu koristiti i just deserts u fori sa ojama trio..... Jeste,i magical explosion treba da stavi jer cini da protivnik izgori....
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
pezzi
Novopridošli član foruma



Posts : 21
Join date : 2010-11-25

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyWed 1 Dec 2010 - 15:41

Hvala puno za pomoc =DD...kako mogu da te kontaktiram za menjazu, ili da mi prodas neke karte? ja sam za sada nabavio jos jednog Breaker-a, Skilled Dark Magician i Magical Dimension. Nego, sto da izbacim Dark Eradicator Warlocka, po meni on ima strava efekat, i u kombinaciji sa Dark Magicianom i Skilled Dark Magicianom moze lako da se pozove (valjda Razz) a Yomi Ship i ta cuda sam ionako stavio da bi imao neke karte u spilu, nemam nista vise za spellcastere. I jos jednom hvala puno =).
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyWed 1 Dec 2010 - 16:52

nema na cemu,mozes me kontaktirati putem privatne poruke ovde na forumu,pa se mozemo dogovoriti oko karata.....pozz
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
pezzi
Novopridošli član foruma



Posts : 21
Join date : 2010-11-25

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyWed 1 Dec 2010 - 22:16

Poslacu ti cim mi omoguce na forumu xD
Back to top Go down
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyWed 1 Dec 2010 - 22:28

Idi spamuj u offtopic, lako se napuni xD
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyThu 2 Dec 2010 - 0:13

Ok:))))))
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti EmptyFri 3 Dec 2010 - 18:37

Ako dolazis u c22 do nats turnira onda se uzivo mozemo menjati,mada meni odgovara svakakva varijanta....trenutno mi stizu nove karte,pa prosetaj do moje have-want liste da vidis nove stvarcice koje sam nabavio...
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
Sponsored content





Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty
PostSubject: Re: Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti   Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti Empty

Back to top Go down
 
Moj Spellcaster(Spell Counter/Burn) deck =)...trebaju mi neki saveti
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» SPELLCASTER SPELL COUNTER DECK
» Spell Counter Deck OTK
» Spellcaster deck
» competitive spellcaster deck
» NO SPELL TRAP DECK

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: