Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Side, taj bolni side...

Go down 
+5
IHateGk's
gruja
Orbz
Real Aki
Admin
9 posters
AuthorMessage
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... EmptySat 28 Jan 2012 - 1:46

bicu dosta kratak u ovom izlaganju, tl;dr verzija da kroz igru morate da shvatite STA VAS NAJVISE BOLI u kom matchupu i da se od toga stitite

danas sam poterao water synchro na test run uzivo na turniru zbog mega kul rezultata koje sam napravio na dn (64/6) i rl casual u c22 (8/2 protiv baneta, jelenka i cire zajedno)

totalni skor danas mi je bio 2:0 + 2:0 + 2:0 + 1:2 + 2:1 + 2:1 (iako je 2:0 realno ako iskljucimo cinjenicu da sam "zaboravio da se spasem enemy-em") + 0:2

11:5 ili 11:6 kako se kome hvata, jedan loss gore/dole nece biti bitan na kraju Smile
4 lossa su bila od GK, 3 od ta 4 su mogla da se sprece boljim side-om protiv royal tributa u prvom/bilo kom potezu
1 loss je bio lolrandomandjelkovichate
1 loss je bio dete koje je napunilo tablu i setovalo solemn, i tu stvarno nista nisam mogao da uradim

side deck mi je bio lose sklopljen
radio sam ga u 3 ujutru, jedva sam iskopao sve karte + sam dodatno morao da ga menjam kad sam cuo da aleksa i lawliet ne dolaze >Sad

side:

3x fossil dyna (a must, zajebi pricu, to mi je na kraju jedini out protiv kristye ili neke ispamovane table)
3x mst (tako je, ne igram ni jedan vise u mainu, suggestion by ormar, doduse za twilight deck!!!)
3x light-imprisoning mirror (USELESS TRASH!!!!!!!!!!!)
2x chain disappearance (anti tour guide fairy agent rabbit plant samurai piece of shit)
1x mobius (anti-gk kao, da gutam starlight za uzinu malo)
1x veiler (2 u mainu, treci moze da posluzi MNOGO)
2x black horn of heaven (nijeddan nikad nisam ubacio iz side-a, sto me jako brine, jer onda mi tehnicki ni ne treba)


-2 horn
-3 light

+5 gemini imps / reign beaux u 3/2 ili 2/3 kombinaciji

mada vise beaux jer ce jako boleti ako se lik nasetuje trapova i popije beauxa na 3-4 seta bez mogucnosti da odgovori...

tu onda mozemo diskutovati i o promeni metagame-a kad SVI krenu to da siduju i da PISHAJU po gravekeeperima do te mere da ce svi GK igraci prozdrati royal tribute ko ja sendvic (ili jednostavno izbaciti royale i ubaciti veilere iz side-a game2 da deadlockuju te geminije i dark worldove xD, ILI CAK PREKINUTI SA TIM RETARD 1CARDTOWINTHEMALL DEKOM)



Gledao sam i main / side naseg danasnjeg finaliste, mladjeg Subotica
dobro je napravio main deck, od svih twilight igraca stigao je najdalje, ali side...
nema resenja za npr kristyu koja je usla (imao je hornove), slab je na spell/trap removalu kad ga gk deadlockuje.

dao sam mu predlog koji SVI igraci mogu da probaju makar na dn

FUCKING RYKO
kill anything karta, i izigrava zid za jedan napad
usput i milluje
moze da milluje dark hole reborn i heavy u isto vreme realno. desi se. ali ume i da vadi partije.
savetovao sam malom da nabavi 3. ryka za MAIN ili bar side, i da tutne 3 fossila u side (ko je gledao moje duele u zamku kad sam igrao twilight zna da sam protiv svakog ozbiljnog igraca side-ovao 3 fossila bez ikakvog razmisljanja. flipuje se, upuca nesto veliko, odradio je posao.
ili jos gore, pressing sa tablom, summon fossila u napad, nema gorza tragoedie fadera, nema kontra pusha dok se u battle fazi ne skloni fossilche sa nekim 1201+ATK sranjcetom

naravno 3 mst rasporedjeni u side/main
3x decree u twilight takodje, bez razmisljanja, side mandatory
mozda neki anti-continuous spell/trap shit tipa dust tornado sta znam...

twilight guta sve zivo maltene, sve zavisi od toga sta vuce...




rezime :

LJUDI, PROBAJTE RYKA U SIDE

resava tog dosadnog malefic stardusta koji vam tako ne dozvoljava da sklonite field
resava tu dosadnu kristyu i kupuje vam vreme da se bolje pripremite za njen povratak
resava mrtvi macro cosmos/dim fissure (PRVO ubijete nesto pa ONDA TEK mill 3)
resava bilo koju stoku osim stardusta

u vasem potezu moze da baituje veilera, i onda da vam omoguci neko divljanje tipa debris dandy + ryko = trish, ili tribute ryko -> caius , pa tour guide u nesto, leviair ...
(andjelkovic je malcice failovao protiv mene kad sam ga lockovao vanity-em, ja bih charge-om trazio ryka a ne luminu tbh)




Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Real Aki
zolga je lep i plav
Real Aki


Posts : 1394
Join date : 2011-11-27
Location : Jagodina Tamo Levo Posle Desnog SKretanja ^^

Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Re: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... EmptySat 28 Jan 2012 - 10:12

Koj spil je igralo to dete sto je napunilo tablu ?
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Re: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... EmptySat 28 Jan 2012 - 11:11

fairy tg agent, imao je bls trish gantetsu :/
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Orbz
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
Orbz


Posts : 985
Join date : 2011-06-09
Age : 27
Location : Bgd

Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Re: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... EmptySat 28 Jan 2012 - 22:04

Sto ne gold/silvva?
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Re: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... EmptySun 29 Jan 2012 - 0:03

Orbz wrote:
Sto ne gold/silvva?
zato sto sam retardiran i hocu da nesretnom tolmy-u ocistim sve 3 karte koje setuje prvi potez
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Real Aki
zolga je lep i plav
Real Aki


Posts : 1394
Join date : 2011-11-27
Location : Jagodina Tamo Levo Posle Desnog SKretanja ^^

Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Re: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... EmptySun 29 Jan 2012 - 10:57



Missplay to se i meni dogadjalo kad smoky zove caiusa na mog spirita umesto da ga samo oteram ja gubim i 1000 a spirit cim se targetuje unistava se i tako sam ja 3000 izgubio jer imam 3 spirita i on 3 caiusa >.>


Last edited by Real Aki on Sun 29 Jan 2012 - 13:06; edited 1 time in total
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Re: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... EmptySun 29 Jan 2012 - 13:00

a kakve to veze ima sa onim sto je u quote?

retard?
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
gruja
Moderator
gruja


Posts : 1510
Join date : 2011-05-04
Age : 35
Location : Beograd

Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Re: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... EmptySun 29 Jan 2012 - 20:15

Zanimljiv post...Reignboux je dobar tech za svaki Darkworld deck...mada me zanima sto niko ne stavlja Nobleman of Crossout u side vise?
Ubija spya i removuje ga iz igre, ryko isto, i sva ta flip summon, face down sranja...?
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Re: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... EmptySun 29 Jan 2012 - 20:32

niko ne setuje ništa, ne isplati ti se skoro
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
gruja
Moderator
gruja


Posts : 1510
Join date : 2011-05-04
Age : 35
Location : Beograd

Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Re: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... EmptySun 29 Jan 2012 - 21:38

Ali kad pogodis ryka ili spya zna da boli i to podosta...
Back to top Go down
IHateGk's
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
IHateGk's


Posts : 1605
Join date : 2011-04-22

Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Re: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... EmptySun 29 Jan 2012 - 21:40

gruja wrote:
Ali kad pogodis ryka ili spya zna da boli i to podosta...

ryka tu i tamo,spya u ovom formatu samo tolme igra,pa ti se i ne isplati bas da trossis mestoo u side-u Smile
Back to top Go down
gruja
Moderator
gruja


Posts : 1510
Join date : 2011-05-04
Age : 35
Location : Beograd

Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Re: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... EmptySun 29 Jan 2012 - 21:45

Ali dosao tolmy i uzeo turnir sa GKovima njega uvek moras da uzmes u obzir xD
Back to top Go down
IHateGk's
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
IHateGk's


Posts : 1605
Join date : 2011-04-22

Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Re: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... EmptySun 29 Jan 2012 - 21:46

gruja wrote:
Ali dosao tolmy i uzeo turnir sa GKovima njega uvek moras da uzmes u obzir xD

haha! da da Smile
Back to top Go down
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Re: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... EmptySun 29 Jan 2012 - 21:54

Igram ga i ja.

I Crack.

I svi.
Back to top Go down
Rider of the Lightning
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
Rider of the Lightning


Posts : 2170
Join date : 2011-09-18
Age : 110
Location : Jagodina City

Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Re: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... EmptySun 29 Jan 2012 - 22:49

I Rider.

Al zamalo XD Jbg nemam materijal za side,ali bih bio vrlo srecan da mi neko sa foruma sastavi budget side kao u building on a budget,samo sad side XD
Uglavnom za Macro Monarche,i malo counter za Zombie.A moze i za jeftine synchro spam-ove i protiv randoma lol sta se tu ubacuje,nesto sto zabranjuje tribute ili normal monstere mozda XD
A koristim one GB iz Adminove teme,sad treba da mu posaljem ovo za trade,pa da dignem turnir u Jagodini Very Happy
Back to top Go down
Real Aki
zolga je lep i plav
Real Aki


Posts : 1394
Join date : 2011-11-27
Location : Jagodina Tamo Levo Posle Desnog SKretanja ^^

Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Re: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... EmptyMon 30 Jan 2012 - 8:23

I AKI

Ha da me izvinete Aki Sledeci turnir igra sa novim deckom AHA! Dobro ste culi Razz

Sad kad mi stigne deck imam zelju da oderem ridera Pa da se smejem Aminu posle jer je prodo deck nekome sto ne zna da ga koristi xD

Prosli put kad se setim JAOOOOOO
Slusajte situaciju: Igra Rider sa random klincem (igrao je fish) i tako on ispoaktivirao sve one karte za povlacenje i 1 potez slucajno potegne 1 kartu i klinac odavde A VARAS PREDAJ SE!Rider se usrao i PREDAO AAAAAAAAAAAA!
KOMAAAAAAAAAA! XD

Btw Admine imas Pm od mene...
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Re: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... EmptyMon 30 Jan 2012 - 9:22

lol odakle tebi pare za deck aki xD

aki imas pm

@rider

imas dosta da ucis o deck-u koji ces dobiti, to se niko nije rodio naucen za gb pa ono, troll jagodina with it xD
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Re: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... EmptyMon 30 Jan 2012 - 10:37

LOL znachi lik je sa tim GB pravio toliko misplayeva na DN, a opet me pobedi , bilo je 2:1.

"Mrzim gladijatore, smaraju....."
Back to top Go down
Rider of the Lightning
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
Rider of the Lightning


Posts : 2170
Join date : 2011-09-18
Age : 110
Location : Jagodina City

Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Re: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... EmptyMon 30 Jan 2012 - 10:53

@Aki
Ma nisam se bre usrao,nego ajde kao fair-play,odracu u sledeceoj,ja uglavnom popustam klinjama sto se tice toga.I oderem ga u toj,i u sledecoj me izjebe sa jbnim CILINDIRIMA AARARAARH
A realno,kako majke ti da umem da ga koristim kad sam odigrao 5 partija na DN unrated?A inace,otkud zns da ne umem da ga koristim kad nikad nisam igrao sa tobom sa GB na DN XD
I koji deck ti je taj novi? Smile
@Smoky
Jeste,mng missplayam,jer sam dugooo imao pauzu sto se tice igranja XD
@admin
Aha,kontam da su gb-ovi malo kompleksniji,a meni se svideli jer imaju 1000 kombinacija i izvlacenja sa pravim monsterom,meni se bas svidjaju.



DIZEM TURNIR,hteli vi ili ne,Gyzarus ce sve da vas pobije XDDD



I da,sorry na off-topic-u
Back to top Go down
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Re: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... EmptyMon 30 Jan 2012 - 12:54

ja sam ga dobio sa lv2 wetlands control Very Happy
Back to top Go down
Brka
Rare Duelist
Rare Duelist
Brka


Posts : 553
Join date : 2011-05-10
Location : Srbija

Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Re: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... EmptyMon 30 Jan 2012 - 13:38

Rider of the lighting wrote:
@Aki
Ma nisam se bre usrao,nego ajde kao fair-play,odracu u sledeceoj,ja uglavnom popustam klinjama sto se tice toga.I oderem ga u toj,i u sledecoj me izjebe sa jbnim CILINDIRIMA AARARAARH
A realno,kako majke ti da umem da ga koristim kad sam odigrao 5 partija na DN unrated?A inace,otkud zns da ne umem da ga koristim kad nikad nisam igrao sa tobom sa GB na DN XD
I koji deck ti je taj novi? Smile
@Smoky
Jeste,mng missplayam,jer sam dugooo imao pauzu sto se tice igranja XD
@admin
Aha,kontam da su gb-ovi malo kompleksniji,a meni se svideli jer imaju 1000 kombinacija i izvlacenja sa pravim monsterom,meni se bas svidjaju.



DIZEM TURNIR,hteli vi ili ne,Gyzarus ce sve da vas pobije XDDD



I da,sorry na off-topic-u

Dodji na dn da te naucim da ih igras Wink.
To sa Cilindrima je najgora stvar koja mi se desila: imam 3 Zenmaistera , aktiviram limiter Removal (oba po 5000) , on ima 2 seta-2 cilindra... -_- i...... gg.......
affraid
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Re: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... EmptyThu 2 Feb 2012 - 14:28

probao 3 ryka u water synchru
doneo je mnogo dobrog protiv anti-mete iako sam millovao mnogo bolnija resenja sto se tice spellova i trapova...
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Sponsored content





Side, taj bolni side... Empty
PostSubject: Re: Side, taj bolni side...   Side, taj bolni side... Empty

Back to top Go down
 
Side, taj bolni side...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Side Deck
» Side deck
» Side karta buducnosti
» Pomoc oko side decka
» Side deck pomoc......

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: