Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 neki fortune lady deck...

Go down 
+5
Hyozanryu
JadenSRB
Choko Smoky
Tolmy
Elen
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Elen
Moderator



Posts : 3096
Join date : 2010-11-12
Age : 29

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyMon 6 Dec 2010 - 14:29

Pa jeste expert, ali uglavnom ne volim spilove koje predlaze da igram... xD
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyMon 6 Dec 2010 - 14:44

Dobro,ajd do natsa sad vidi nesto da napravis i dodjes....
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyMon 6 Dec 2010 - 19:21

ma tolmy,ima na winter natsu da igra i da pewa !!!!!!! dewojka ima skill i zna da igra,nats je odigrala bolje nego ja sa deckom koji je tek prwi put uzela u ruke.........zato cu joj i naprawiti nesto sto ima potencijal da top-uje !!!!!! a ona ima da to igra,jer je niko nije pitao za misljenje Razz Razz .........
Back to top Go down
Elen
Moderator



Posts : 3096
Join date : 2010-11-12
Age : 29

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyMon 6 Dec 2010 - 19:47

Pa, ako ne zelim da igram to sto mi ti napravis, uvek mogu da uzmem ovaj moj fail sto sam sastavila od karata koje trenutno imam Razz
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyMon 6 Dec 2010 - 19:50

ElenFNX wrote:
Pa, ako ne zelim da igram to sto mi ti napravis, uvek mogu da uzmem ovaj moj fail sto sam sastavila od karata koje trenutno imam Razz


jelena sine,ma koliko god da je tebi to zanimljiwo,nije cilj pobedjiwati samo danicu........Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Elen
Moderator



Posts : 3096
Join date : 2010-11-12
Age : 29

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyMon 6 Dec 2010 - 19:57

Ne pobedjujem samo nju, popedjujem i druga koji ima spil od 60 karata xD (sa dark magicianom i drugim glupostima lol)

Dobro, tu si u pravu, ali necu da igram sa nekim smor spilom, koliko god on dobro radio...
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyMon 6 Dec 2010 - 19:59

ElenFNX wrote:
Ne pobedjujem samo nju, popedjujem i druga koji ima spil od 60 karata xD (sa dark magicianom i drugim glupostima lol)

Dobro, tu si u pravu, ali necu da igram sa nekim smor spilom, koliko god on dobro radio...


widim ja da wi iz ws-a necete skoro imati nekog igraca za top 16.......xDDD
Back to top Go down
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyMon 6 Dec 2010 - 20:06

[quote="RafaeL"jelena sine[/quote]

Made my fcking DAY! XD
Back to top Go down
Elen
Moderator



Posts : 3096
Join date : 2010-11-12
Age : 29

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyMon 6 Dec 2010 - 20:11

RafaeL wrote:
ElenFNX wrote:
Ne pobedjujem samo nju, popedjujem i druga koji ima spil od 60 karata xD (sa dark magicianom i drugim glupostima lol)

Dobro, tu si u pravu, ali necu da igram sa nekim smor spilom, koliko god on dobro radio...


widim ja da wi iz ws-a necete skoro imati nekog igraca za top 16.......xDDD

pa mozda se nadje neki super spil koji mi se u stvari svidi Smile
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyMon 6 Dec 2010 - 20:30

Real Smoky wrote:
[quote="RafaeL"jelena sine

Made my fcking DAY! XD[/quote]

nauchi da quote-uejes noobe..........jelena,ili dok se ja ne preselim tamo......xD
Back to top Go down
Elen
Moderator



Posts : 3096
Join date : 2010-11-12
Age : 29

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyMon 6 Dec 2010 - 20:34

moze i tako Smile
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyMon 6 Dec 2010 - 20:35

a wolela bi,a ? xD
Back to top Go down
Elen
Moderator



Posts : 3096
Join date : 2010-11-12
Age : 29

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyMon 6 Dec 2010 - 20:37

nisam to rekla Razz
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyMon 6 Dec 2010 - 20:40

xaxaxaxaxaxaxaxa Razz Razz
Back to top Go down
Elen
Moderator



Posts : 3096
Join date : 2010-11-12
Age : 29

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyMon 6 Dec 2010 - 20:53

lol, i opet nisi kako treba xD
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyMon 6 Dec 2010 - 20:57

dbl........anyways,ban 5 dana zbog spam-a i wredjanja admina.....edit.jelena chini mi se da owo i nie tako losh build,ne znam kako ti radi ali,i dalje ostajem pri tome da ti moras da igras nesto ozbiljnije Wink
Back to top Go down
Elen
Moderator



Posts : 3096
Join date : 2010-11-12
Age : 29

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyMon 6 Dec 2010 - 21:33

Pa i nije los (osim kad mi kcvds da sve 3 dark + jos 3 random monstera na pocetku -_-)(sto se neverovatno cesto desava -_-)
Ja ostajem pri tome da je vecina ozbiljnijih stvari odsadna xD
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyMon 6 Dec 2010 - 22:01

elen,tebi leze zenske karte,zato fortune lady odlicno izgledaju kao zabavan deck kojim mozes da ucestvujes na turnirima... ja ih licno obozavam,zato sam nabavio skoro sve za kolekciju: imam 3 x light , 2 x dark, 2 x wind, 2 x water, 1 x earth, 2 x fortune future, i slicne....probao sam da napravim deck sa njima i priznajem da su jako zanimljive,i ponekad jako opasne ako se pravilno koriste...
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyMon 6 Dec 2010 - 22:03

tolmy jbt zar i ti Very Happy Very Happy ???????????? pa bolje da igra harpije ako oce zenski deck,to ce po meni pre da radi nego owo Very Happy
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyMon 6 Dec 2010 - 22:19

Ma ovo sam pre napravio sa quickdraw,apprentice,copycat,effect vaillerom,tako da je bilo onako,bezveze,ali zabavno.... inace,fortune lady su mi u kolekciji,jer skupljam spellcastere....
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyMon 6 Dec 2010 - 22:20

p'da,i pretpostawio sam da je o tome rec.....Smile
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyMon 6 Dec 2010 - 22:24

xD obozavam spellcastere,tako da su fortune lady bile prve karte iz sovr koje sam trazio,naravno,fali jos karata da sakupim komplet,ali polako...ima vremena
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
fortress master
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
fortress master


Posts : 1133
Join date : 2010-12-07
Location : Beograd

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyTue 7 Dec 2010 - 12:37

Ja imam jednu Fortune Lady Dark,ako te zanima,javicu ti ako ih budem nabavio jos.
Back to top Go down
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyTue 7 Dec 2010 - 12:50

naravno da me zanima,samo ubuduce me obavesti u pm ili u odeljku -pijac:/Menjanje/Tolmy have-want lista/ inace,probaj da nadjes jos neke,i stavi svoju have-want listu... u ovaj deck idu i apprentice magician,ja sam ih stavljao u build koji sam napravio pre par nedelja,i veoma se lepo pokazale....
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
fortress master
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
fortress master


Posts : 1133
Join date : 2010-12-07
Location : Beograd

neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 EmptyTue 7 Dec 2010 - 12:53

Tolmy wrote:
naravno da me zanima,samo ubuduce me obavesti u pm ili u odeljku -pijac:/Menjanje/Tolmy have-want lista/ inace,probaj da nadjes jos neke,i stavi svoju have-want listu... u ovaj deck idu i apprentice magician,ja sam ih stavljao u build koji sam napravio pre par nedelja,i veoma se lepo pokazale....

Ok,staviobih ja rado h/w listu ali imam malo foil-ova,posto nisam kupovao mnogo bustera.Verovatno cu da stavim listu negde u januaru ili februaru.
Back to top Go down
Sponsored content





neki fortune lady deck... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: neki fortune lady deck...   neki fortune lady deck... - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
neki fortune lady deck...
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» D.D.Fortune Lady Deck
» HERO DECK MOZE NEKI SAVET ?
» Fortune Flame Deck
» FORTUNE SYNCHRO DECK
» Neki Kao Fabled deck

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: