Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Ygopro/Devpro

Go down 
+39
Zigy
Beli
filipm1
Malefic
TheDarkMagician
Dakki6
verymostpersona
Rider of the Lightning
Stojcee
Hyozanryu
Boske
martinbartin
Alhemičar
Nikola1407
mladen ravlic
Milenket
SO/MI
z -cool
Seto Kaiba
JoXa
Nenad Stanisic
Allex
SaberVaultSvperstar
fleshevixd
Elen
Miko
The Stig
ningen
strahinja6raicevic
Lazar Milin
Fritzelgard
RafaeL
gruja
Aginor
Scorpion
nlugic
ShutGuz
BOXY
Admin
43 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 21  Next
AuthorMessage
nlugic
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
nlugic


Posts : 1258
Join date : 2011-12-20
Age : 28
Location : Pomoravlje xD

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyMon 23 Jul 2012 - 20:33

^

zar nije moguce jednostavno promeniti YGOPRO folder od kaiba corporation launchera (zameniti ga novom verzijom)?
Back to top Go down
Nenad Stanisic
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
Nenad Stanisic


Posts : 1411
Join date : 2012-01-28
Age : 27
Location : kragujevac

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyMon 23 Jul 2012 - 20:43

pa de su ti onda fajlovi od novih karata ?
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyMon 23 Jul 2012 - 20:52

kakwa budalastna,sto jednostawno ne naprawe auto update system kao sto je imao kc il kao sto sad ima dn.........fail
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyMon 23 Jul 2012 - 21:08

nlugic wrote:
^

zar nije moguce jednostavno promeniti YGOPRO folder od kaiba corporation launchera (zameniti ga novom verzijom)?

Možda, ali u svakom slučaju, oba igrača treba da imaju istu verziju... Verovatno bi program crash-ovao kada bi jedan igrač odigrao kartu koju protivnik nema.

@Raf Da, prilično glupo, mora se skidati 200 MB SVAKI PUT...

EDIT: Za ovaj non-KCVDS YGOPro ima Update verzija od samo 12 MB... Fuck this shit, šta će meni Ladder xD
EDIT2: Nema za najnoviju verziju, ali za većinu ostalih je bilo...
Back to top Go down
nlugic
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
nlugic


Posts : 1258
Join date : 2011-12-20
Age : 28
Location : Pomoravlje xD

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyMon 23 Jul 2012 - 21:32

JoXa wrote:
nlugic wrote:
^

zar nije moguce jednostavno promeniti YGOPRO folder od kaiba corporation launchera (zameniti ga novom verzijom)?

Možda, ali u svakom slučaju, oba igrača treba da imaju istu verziju... Verovatno bi program crash-ovao kada bi jedan igrač odigrao kartu koju protivnik nema.

@Raf Da, prilično glupo, mora se skidati 200 MB SVAKI PUT...

EDIT: Za ovaj non-KCVDS YGOPro ima Update verzija od samo 12 MB... Fuck this shit, šta će meni Ladder xD
EDIT2: Nema za najnoviju verziju, ali za većinu ostalih je bilo...

pa ofc da oba igraca imaju najnoviju verziju, u tom slucaju je jedino pitanje kompatibilnosti YGOPRO.exe i kaiba corporation launchera, mada ne bi trebalo da bude problema posto se beta razvija prilicno malim koracima (ali cesce Very Happy)
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyTue 24 Jul 2012 - 0:31

totalno me nervira update
nije sto je 200mb

nego sto extractuje doveka
-_-
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyTue 24 Jul 2012 - 11:22

Lol, ne znam kako neko moze da ocekuje da se ygopro update-uje po istom principu kao i jbni dn.
Jednom mesecno vas nece ubiti da skinete novu verziju, uskoro bi trebalo i redje da se pojavljuju.
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyTue 24 Jul 2012 - 11:25

ningen wrote:
Lol, ne znam kako neko moze da ocekuje da se ygopro update-uje po istom principu kao i jbni dn.
Jednom mesecno vas nece ubiti da skinete novu verziju, uskoro bi trebalo i redje da se pojavljuju.

kc update gari ??!?! isto je se skidalo,samo sto je u folderu gde je stajalo imalo opciju UPDATE,na koju jednostawno kliknes i stwar resena za 2-3 minuta......gg ?
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyTue 24 Jul 2012 - 11:27

Kc nisam pominjao vec dn.
Izvoli pa taj pametan predlog prosledi ljudima koji se cimaju da bi mi igrali za dz, kapiram da im je ovako manji cim.
Onaj Percival je izbacivao i tako samo update-e na staru verziju ali je stao u poslednje vreme.
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyTue 24 Jul 2012 - 11:32

ja spominjem kc jer je 5 puta inferiorniji (sem vizuelno) od proa,pa je ipak imao auto update opciju.....neam ja njima sta da pomazem,moje misljenje o tom programu je jasno !! igram samo tag team jer mi je fun,owako nema sanse da cu ikad wise odigrati 1 game !!!
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyTue 24 Jul 2012 - 11:36

^ Uf, potresli su se mnogo i tvorci i igraci oko toga sto ti ne koristis ygopro. XD
Kazem ti, izvoli pa smaraj tog lika koji je izbacivao update zasto ga vise ne izbacuje. Ti iz kc-a su ga picnuli kako su hteli pa se kapiram samo update-ovao fond karata.
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyTue 24 Jul 2012 - 11:53

BTW
percival je radio ygopro sitne updateove Very Happy
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyTue 24 Jul 2012 - 11:55

isto koliko i tworci dn-a sto was par hejtera igra program koji je losiji po swim tackama...neam ja sta da smaram nikoga,kao sto rekoh mene taj pro ne interesuje,da je drugacije swakako bi se i potrudio da ga "ulepsam" ! nie samo fond karata bio u pitanju..recimo prelazak sa 1.16 na 1.22 je sadzao pun kurac promena,a moglo je preko auto update-a......
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyTue 24 Jul 2012 - 12:23

Još uvek nema V-Jump 7 karata... -.-
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyTue 24 Jul 2012 - 15:00

RafaeL wrote:
isto koliko i tworci dn-a sto was par hejtera igra program koji je losiji po swim tackama..
Ne lupaj, molim te, ne lupaj. Kojim tackama? Dn je uveo tacku pod nazivom automatizacija? Nisam znao, idem odmah da uporedim. XD Jedini sam objektivno argumentovao bio sve pluseve i minuse oba programa (neki nedostaci ygopro-a su u medjuvremenu uklonjeni) tako da je smesno bilo cije nastavljanje sa neargumentovanim, subjektivnim ocenama.
Ne radi se o par hater-a, i nemam sta da mrzim neko mesto gde takodje mogu da igram ygo besplatno. I nisam ja taj koji ide u dn temu i sere po dn-u, kao neki sto to cine u ygopro temi iznova i iznova ponavljajuci kako ga ne koriste, jer je to veoma bitno. Dn me ne zanima vise, ne komentarisem ga, tako da nit' tvorci dn-a imaju nesto sa mnom niti ja sa njima. A ti izvoli pa pisi u dn temi o dn-u, Nebeskom ratniku treba sagovornik.
Back to top Go down
nlugic
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
nlugic


Posts : 1258
Join date : 2011-12-20
Age : 28
Location : Pomoravlje xD

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyTue 24 Jul 2012 - 18:51

u jebote, zamenis ygopro sa PC i dn sa apple/iXYZ i imas klasicnu apple fanboy klanicu xD
slucajnost je sto je i u ovom slucaju ygopro bolji u biti ali na strani dn-a je kozmetika Very Happy
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyTue 24 Jul 2012 - 21:14

ningen wrote:
RafaeL wrote:
isto koliko i tworci dn-a sto was par hejtera igra program koji je losiji po swim tackama..
Ne lupaj, molim te, ne lupaj. Kojim tackama? Dn je uveo tacku pod nazivom automatizacija? Nisam znao, idem odmah da uporedim. XD Jedini sam objektivno argumentovao bio sve pluseve i minuse oba programa (neki nedostaci ygopro-a su u medjuvremenu uklonjeni) tako da je smesno bilo cije nastavljanje sa neargumentovanim, subjektivnim ocenama.
Ne radi se o par hater-a, i nemam sta da mrzim neko mesto gde takodje mogu da igram ygo besplatno. I nisam ja taj koji ide u dn temu i sere po dn-u, kao neki sto to cine u ygopro temi iznova i iznova ponavljajuci kako ga ne koriste, jer je to veoma bitno. Dn me ne zanima vise, ne komentarisem ga, tako da nit' tvorci dn-a imaju nesto sa mnom niti ja sa njima. A ti izvoli pa pisi u dn temi o dn-u, Nebeskom ratniku treba sagovornik.


1.naveo sam tacke
2.dzaba prou automatizacija kad mu je to jedan jedini + uz minuse koje sam naveo vise putai necu da se ponawljam...i ja sam bio objektiwan,neam nikakaw razlog da pljujem po programu ako to nie zasluzeno,da je bolji obw bi i ja (kao i milioni koji igraju dn) presao tamo !!!

da,ja "serem po pro temi o prou" jer imam prawo da kazem swoje misljenje,e sad to sto se ono ne dopada recimo tebi ili adminu koji podrzawate pro,ja tu nista ne mogu...i sam si wideo ono wece da nam je trebalo pola sata ako ne i wise da pocnemo duel,posle 10 izbaciwanja,ne mogucnosti da kickujemo random ljude,odbijanja igrice da mi snimi deck KONACNO smo poceli da bi nas igrica posle 2 minuta nicim izazwana izbacila....uz probleme koje sam ranije imao na prou sta,ja treba da kazem extra je,swi je igrajte ?!?!?
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyWed 25 Jul 2012 - 0:24

ja nikad nisam imao problema sa join kick i save opcijama o cemu vi to, hocu i ja malo dopa
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyWed 25 Jul 2012 - 11:09

Može li neko da uđe preko launchera u YGOPro? Meni prijavljuje neku grešku...

P.S. I forum im se nešto s*ebo.
Back to top Go down
fleshevixd
Common Duelist
Common Duelist
fleshevixd


Posts : 140
Join date : 2012-06-07
Location : Somewhere outhere

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyWed 25 Jul 2012 - 13:47

Da forum je nesto ujeban ima samo 1 post.A ne mogu da download Texture Packs i Card Backgrounds zbog toga -.-'
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyWed 25 Jul 2012 - 13:56

fleshevixd wrote:
Da forum je nesto ujeban ima samo 1 post.A ne mogu da download Texture Packs i Card Backgrounds zbog toga -.-'

Ma to možeš da nađeš svuda, skini neke YGO Sleevove, imaš i na YGOPro sajtu na FB-u (link), a za background uzmi bilo koji wallpaper i resize-uj ga ili uzmi sa YGOPro foruma (http://ygo.jproject.xz.lt/index.php).

Problem je što ne može da se igra... -.-
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyWed 25 Jul 2012 - 15:26

RafaeL wrote:

1.naveo sam tacke
2.dzaba prou automatizacija kad mu je to jedan jedini + uz minuse koje sam naveo vise putai necu da se ponawljam...i ja sam bio objektiwan,neam nikakaw razlog da pljujem po programu ako to nie zasluzeno,da je bolji obw bi i ja (kao i milioni koji igraju dn) presao tamo !!!

da,ja "serem po pro temi o prou" jer imam prawo da kazem swoje misljenje,e sad to sto se ono ne dopada recimo tebi ili adminu koji podrzawate pro,ja tu nista ne mogu...i sam si wideo ono wece da nam je trebalo pola sata ako ne i wise da pocnemo duel,posle 10 izbaciwanja,ne mogucnosti da kickujemo random ljude,odbijanja igrice da mi snimi deck KONACNO smo poceli da bi nas igrica posle 2 minuta nicim izazwana izbacila....uz probleme koje sam ranije imao na prou sta,ja treba da kazem extra je,swi je igrajte ?!?!?
Lol, cus njega "dzaba automatizacija", batice to je ono sto je nekima od nas bitno, to je pomak kome smo se nadali. Meni, kao i mnogim drugim igracima, je ta stavka kljucna. A to sto ti ili neko drugi nije presao na pro nije nikakav argument i ponavljam nikoga ne zanima. Poenta je u tome sto ima ljudi koje automatizacija ne zanima ili im nije toliko bitna i to je ok, ali nemojte nama koje ona najvise zanima da govorite kako je nebitna i kako je nesto bez automatizacije bolje, nas je subjektivni stav jednostavno drugaciji i zelimo nesto drugo od ygo online igre, a to dn ne moze da nam ponudi.
Svi ti uzasni problemi koje si naveo, a koji jesu objektivno postojali, su reseni, sada se bez problema kick-uju ljudi, normalno igramo tag meceve. Samo ti imas problema da save-ujes deck. Ne znam koliko je tesko napisati ime decka i kliknuti na "save as", ocigledno je to nekome nepremostiva mentalna prepreka. Cim govoris o bagovima koji su popravljeni znaci da ne znas dokle se doslo sa razvojem pro-a (koji ce imati sve manje bagova), ali to te ne sprecava da govoris o necemu sa cime nisi dovoljno upoznat.
Meni smeta kada neko sere mnogo o necemu, a u fazonu je "ne zanima me to".
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyWed 25 Jul 2012 - 20:00

znaci po tebi,jebes sve samo ako ima automatizacije ?!?! i to pri tom jako lose odradjene...i ja sam za automatizaciju,samo kad je dobro uradjena i kad swe ostalo nie fail !! jbm ti ja automatizacijuu kad mi treba 2 dana da snimim deck,da pocnem duel,da nadjem karte (Search meni je takodje uzas)....i jos mnogo toga !! to sto ja nisam presao na pro nie argument,al je objasnjeno argumentima zasto to nisam uradio,da mi je bolji nebi sigurno sedeo na dn-u i objasnjawao ljudima zasto stardust radi pod skill drainom (recimo) !!!! dakle,automatizacija jeste bitna,al SAMO KAD JE DOBRO URADJENA,i po meni svakako nije najbitnija...mentalnu prepreku da to shwatis imas ti,ja ne izmisljam razloge da bi nesto dokazao,to se jednostawno jeste dogodilo i ako neces da werujes ne znam sta da ti kazem...dowoljno sam se upoznao prosli put,i sam si bi akter,sve je jasno...e sad sto tebi ni to nije bilo dowoljno da se opametis to je wec druga prica
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyThu 26 Jul 2012 - 9:32

^ Automatizacija je na veoma zadovoljavajucem nivou, ostalo je da se rese jos samo par bagova u vezi sa rezolucijom efekata odredjenih karata, to je sve jbt, u pitanju je jos beta verzija. Tako da zaista ne znam sta ti toliko smeta. Ako ti mislis da mozes bolje, izvoli napravi, pa da testiramo, ili izvoli pa cekaj neku besplatnu igru sa automatizacijom po tvojoj meri. Svi su kriticari i svi bi da seru kada je u pitanju tudj trud.
Quote :
kad mi treba 2 dana da snimim deck
Bio bi me blam da izjavim ovako nesto, s obzirom da znam decu od 12 godina koja se sjajno snalaze, dakle ti mora da imas neku mentalnu prepreku.
Quote :
da pocnem duel
Vreme pocinjanja meca zavisi od toga kada ce ti se neko prikljuciti ili koliko treba tebi da kliknes na "join". Je l' ti treba dva dana da kliknes na "join"? XD
Quote :
da nadjem karte (Search meni je takodje uzas)
Search je losiji od dn-a zbog toga sto nije podeljen na ime karte i njen tekst, ali u proseku mi treba par minuta vise da sastavim deck na pro-u, tako da se ponovo kod tebe radi o mentalnoj ogranicenosti ako ti treba vise.
Jos neki "argument"?
Nemam ja sta da se "opametim", lol, vec sam ti rekao mnogima od nas dn ne nudi ono sto zelimo od online yugioh igre i tu nema sta da se doda ili oduzme. Sa druge strane, besplatni pro me je razmazio sa svojom automatizacijom, sa njom sam veoma zadovoljan (ja ne mogu da budem nezadovoljan samo zato sto je neko drugi nezadovoljan) i tu nema sta da se doda ili oduzme.
Niko te ne tera da igras pro i niko nas ne tera da igramo pro, svako koristi ono sto se njemu vise svidja, ne postoji nesto kao "jedini pravi izbor" i ja tu ne vidim problem.
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 EmptyThu 26 Jul 2012 - 9:41

1.kazes ti,ja sam u praxi wideo drugacije,kao sto rekoh,nemam razloga da igru pljujem bez razloga,da je na dobrom niwou,ja bi to i rekao...ne treba,dn je mama za swe i dugo ce jos biti,gg !!

2.ako ti stwarno mislis da ja problem u tome sto ja "nisam znao" da snimim deck ti onda imas wise mentalnih prepreka...owime direktno wredjas,jer niko nije ni lud ni glup,snimanje izgleda prosto i ja sam odradio swe po "propisu",e sad sto igra odbija saradnju ja tu nisam nista mogao !!

3.ne pravi se lud,odlicno znas na sta mislim,imali smo isti problem i ti si bio tad u fazonu "jbg brate"...

4. lol vazi care,ja sam "mentalno ogranicen" zato sto necu da se smaram sa pisanjem celog imena karte i velikog slova na pocetku...argument u fullu !! secam se admina koji je pizdeo sto na kcvds-u mora da prewlaci karte umesto da na njih klikce kao na yvd-u,sta li bi tek na owo rekao....

ok,ja postujem twoje misljenje i kontam da tebe dn ne zadowoljawa,al nemoj me prawiti ludim zato sto pricam neke stwari protiw proa jer je swe argumentowano !! kako sto rekoh,nisam debil da pljujem nesto bez razloga,probao sam sa adminom,igra je fail-ovala,probao sam sa wama,igra je o5 failovala......oce centrala 1 da pogresi,al ne stalno...
Back to top Go down
Sponsored content





Ygopro/Devpro - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 8 Empty

Back to top Go down
 
Ygopro/Devpro
Back to top 
Page 8 of 21Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 21  Next
 Similar topics
-
» ygoPro i devPro Imenik
» DevPro Nece
» Linkovi za devpro
» Yugitube Srbija DevPro klipovi.
» Ygopro problem v3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Video igre-
Jump to: