Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Skull Servants deck

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Djole97
Rare Duelist
Rare Duelist
Djole97


Posts : 459
Join date : 2010-11-12
Age : 27
Location : GM

Skull Servants deck Empty
PostSubject: Skull Servants deck   Skull Servants deck EmptyFri 18 May 2012 - 20:08

Ako neko moze da nadje dobru decklistu zato sto me mrzi da kotaram ima 1000 kombinacija.
Imam neke staple pa njih gradim.
Mozda skupim nesto pa dodjem 3-ci put na turnir Very Happy
Back to top Go down
Lazar Milin
zolga
Lazar Milin


Posts : 7067
Join date : 2011-04-12
Age : 28

Skull Servants deck Empty
PostSubject: Re: Skull Servants deck   Skull Servants deck EmptyFri 18 May 2012 - 20:34

Djole97 wrote:
Ako neko moze da nadje dobru decklistu zato sto me mrzi da kotaram ima 1000 kombinacija.
Imam neke staple pa njih gradim.
Mozda skupim nesto pa dodjem 3-ci put na turnir Very Happy
a da ne
neces nista napraviti sa tim
to je fun deck
otk
koji pritom ne vredi te pare koliko god male bile
napravi neki budget ako oces da se vratis u igru
Back to top Go down
Djole97
Rare Duelist
Rare Duelist
Djole97


Posts : 459
Join date : 2010-11-12
Age : 27
Location : GM

Skull Servants deck Empty
PostSubject: Re: Skull Servants deck   Skull Servants deck EmptyFri 18 May 2012 - 20:54

TO je bas i poenta.Jednom sam isao sa najboljim zmajevima (pozajmio) i znao sam dobro da igram i na kraju 3:3
Drugi put sa mojim Machina deckom bio dobar i opet isto :3
Pokvario sam machine uzeo za skull servante ono najpotrebnije i ovaj put hocu cisto radi zabave,na kraju krajeva nikada nisam ni zeleo da budem nesto extra igrac.Mnogo je fun deck i ako prezivi 4-5 poteza moze da postane problem a pritom veoma je zabavan i veoma redak.Ja mislim da ga niko ni nema,a hocu da imam nesto originalno a ne neki KID SA GK ili Machina ili tako nesto....
Ja mislim da deck ima vise potencijala nego sto neki misle.
WIghtmare je prevazisao malo problem sa Removalom i ako u side ubacim prohibition ili Imperial iron wall taj problem je resen.
DO sada imam:
Monsters:
2xKing of the skull servants (treba jos jedan)
3xThe lady in wight (Ona zaista dobro stiti Kinga tako da ne moze bas lako da se unisti)
3xSkull Servant
3xPyramid Turtle
Magic:
2xMystical
1xOne for one
1xGiant
1xAllure of Darkness (sa Wightom radi super Smile)
1xReborn
1xHeavy (Jel' dozvoljena bese?)
1xBoM (mozda i ne treba)
1xDark Hole
1xHand Destruction
1xCard Destruction
1xSwing of Memories (cisto onako sam ubacio XD )
1xInferno REckless Summon
Traps:
1xTT
1xBattle mania (mislim da je stvarno dobra karta da moze da napravi OTK) A i na kraju krajeva Opti camouflage i lakse se napravi OTK.
2xROyal Decree
1xBOttomless
1xMirror Force
Sta mi tu ne treba ?
P.S. I dalje cekam na dobru decklistu Very Happy
Back to top Go down
Goyo Guardian
Common Duelist
Common Duelist
Goyo Guardian


Posts : 122
Join date : 2012-04-28
Location : BELGRADE, CENTRAL SERBIA

Skull Servants deck Empty
PostSubject: Re: Skull Servants deck   Skull Servants deck EmptyFri 18 May 2012 - 22:00

kako to moze da napravi OTK ???
netrebaju ti bottomlessi i mirror ako igras decre
ubaci 3. decre
heavy je dozvoljen
Back to top Go down
Lazar Milin
zolga
Lazar Milin


Posts : 7067
Join date : 2011-04-12
Age : 28

Skull Servants deck Empty
PostSubject: Re: Skull Servants deck   Skull Servants deck EmptyFri 18 May 2012 - 22:04

nemas win condition u ovom decku
Back to top Go down
Djole97
Rare Duelist
Rare Duelist
Djole97


Posts : 459
Join date : 2010-11-12
Age : 27
Location : GM

Skull Servants deck Empty
PostSubject: Re: Skull Servants deck   Skull Servants deck EmptyFri 18 May 2012 - 22:07

1.Battle Mania
Activate only during your opponent's Standby Phase. All face-up monsters your opponent controls are changed to Attack Position, and cannot change their battle positions this turn. All monsters your opponent currently controls must attack this turn, if able.
King moze da ima i do 11 000 ATK.Recimo da ima 6-7 000 ATK i Lady in wight koja blokira svaki efekat na kinga ti to aktiviras,protivnik ili ce da unisti svoje monstere ili da napadne sa na primer 2 monstera i skine sebi dva puta po 4000 hiljade i cao gotova igra.
2.A sa Opti Camouflage armor
You can only equip this card to a Level 1 monster. A monster equipped with this card can attack your opponent's Life Points directly.
Equip na kinda i ostalo je jasno Very Happy
Moze biti beatdow sa decree ili OTK sa ova 2 nacina koja su mi dostupna samo ne znam oba nacina su mnogo fun,kao niko nije cuo za battle mania i odjednom poraz Very Happy kladim se face ce biti WTF 0_0
Oprosti mi,ali sta je win condition?Dugo se nisam bavio YGO-om....
Ovo je samo sto imam a nadogradicu Smile
Inace deck moze dosta da se ubrza sa malo srece,Veil of Darkness-om i magical merchantima.
Back to top Go down
Lazar Milin
zolga
Lazar Milin


Posts : 7067
Join date : 2011-04-12
Age : 28

Skull Servants deck Empty
PostSubject: Re: Skull Servants deck   Skull Servants deck EmptyFri 18 May 2012 - 22:18

Djole97 wrote:
1.Battle Mania
Activate only during your opponent's Standby Phase. All face-up monsters your opponent controls are changed to Attack Position, and cannot change their battle positions this turn. All monsters your opponent currently controls must attack this turn, if able.
King moze da ima i do 11 000 ATK.Recimo da ima 6-7 000 ATK i Lady in wight koja blokira svaki efekat na kinga ti to aktiviras,protivnik ili ce da unisti svoje monstere ili da napadne sa na primer 2 monstera i skine sebi dva puta po 4000 hiljade i cao gotova igra.
2.A sa Opti Camouflage armor
You can only equip this card to a Level 1 monster. A monster equipped with this card can attack your opponent's Life Points directly.
Equip na kinda i ostalo je jasno Very Happy
Moze biti beatdow sa decree ili OTK sa ova 2 nacina koja su mi dostupna samo ne znam oba nacina su mnogo fun,kao niko nije cuo za battle mania i odjednom poraz Very Happy kladim se face ce biti WTF 0_0
Oprosti mi,ali sta je win condition?Dugo se nisam bavio YGO-om....
Ovo je samo sto imam a nadogradicu Smile
Inace deck moze dosta da se ubrza sa malo srece,Veil of Darkness-om i magical merchantima.
ispravka
nemas funckionalan win condition
nema sanse da on a regular basis izvuces sve sto treba
realno ja sam malo biased protiv njih zato sto sam se smorio kada sam pokusavao neuspesno da ih sastavim kako treba davno
Back to top Go down
ShutGuz
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
ShutGuz


Posts : 3758
Join date : 2010-12-04
Age : 27
Location : Location:

Skull Servants deck Empty
PostSubject: Re: Skull Servants deck   Skull Servants deck EmptyFri 18 May 2012 - 22:24

Pogledaj ningenov Skull Servant deck,radi boles'no.Probrckaj malo po ovoj sekciji nacicesh ga.
End of discusion*
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Skull Servants deck Empty
PostSubject: Re: Skull Servants deck   Skull Servants deck EmptySat 19 May 2012 - 10:00

Pa nije bas radilo bolesno, ali je radilo dovoljno dobro da troluje ljude + sam osurio sve ostale igrace koji su furali neke svoje skull servant deckove.
http://yugiohsrbija.iz.rs/t1363-wightsworns
Lol, iz nekog razloga mi vise ne uvecava fotke, jbg fail. U svakom slucaju to je bila neka kombinacija skull-ova i swornova, sto otvara vrata za chaos, a jedino tako je deck bio iole kompetitivan tad. Ukucaj wightsworns i mislim da ima neka ofrlje sklepana lista na wiki, mozda ces naci ovako bolje po netu da su okacili random ljudi. E sad jbg ne znam koliko si spreman da nabavljas i swornove, bls-a itd., deck nije bio bas jeftin.
Lol, mogao bih ponovo nesto ovako da napravim, nisam trebao da brisem deck na dn-u. Sad
Back to top Go down
Djole97
Rare Duelist
Rare Duelist
Djole97


Posts : 459
Join date : 2010-11-12
Age : 27
Location : GM

Skull Servants deck Empty
PostSubject: Re: Skull Servants deck   Skull Servants deck EmptySat 19 May 2012 - 11:06

Malo sam isprobavao na DN-u,kostao bi kao djavo a ne bi radio dobro osim ako imas veoma good draw......
Izgleda da ne skupljam skullove........
Moze Lock D:
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Skull Servants deck Empty
PostSubject: Re: Skull Servants deck   Skull Servants deck EmptySat 19 May 2012 - 12:11

Videcu da sastavim nesto sto bi bilo blizu kompetitivnog u ovom formatu. Ali da, nije vredno irl sastavljati to, to je vise za online sprdnju.
Back to top Go down
Sponsored content





Skull Servants deck Empty
PostSubject: Re: Skull Servants deck   Skull Servants deck Empty

Back to top Go down
 
Skull Servants deck
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Skull servant deck
» SKULL SERVANT DECK
» neo deck
» Nordic deck i machina gadget ancient gear deck
» kmp deck :)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: