Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 My deck.

Go down 
5 posters
AuthorMessage
LoPo^^
Novopridošli član foruma



Posts : 44
Join date : 2012-02-09

My deck. Empty
PostSubject: My deck.   My deck. EmptyFri 25 May 2012 - 12:33

Skupio sam jedan deck koji sadrzi sledece karte sta mislite o njemu(da li treba da se nesto izbaci ubaci itd..)

MONSTERS:
gyaku gire panda
maju garzett
amazon saint fightin women
celtic guardian
jigen bakudan
liquid beast
the winged dragon of ra
curso del dragon
biberkreieger
mirror ladybug
ghiron the mage
archfiend soldier
imperial monster senrucaet
call from monster
sliver fang
lutin du brasier
fancy
sea dragon solider of darkness
active mehanical monkey

SPEEL,TRAP,MAGIC:
pot of greed 2x
hammer shot 2x
axe of desr aor
tribute to the doomed 2x
half counter
trap hole
dark hole
call of the haunted
magic jammer
ceasefire
card drstruction
removedor de trampas
astral barrier
mystycal space typhoon
earthquake
rod of the mid's eye
Back to top Go down
http://www.explosion-hq.com
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

My deck. Empty
PostSubject: Re: My deck.   My deck. EmptyFri 25 May 2012 - 12:46

Auuuuuuuuuuuu pa pola ovoga ( sta pola, verovatno sve ) je neoriginalno.....

Ovako :

Za pocetak, imas mnogo forbidden karata. Ne znam koliko si upucen u to, ali YGO ima dva formata, a to su Traditional i Advanced.

U Traditional formatu imas samo ogranicene i poluogranicene ( limited i semi-limited karte ) dok su sve Forbidden karte prebacene u Limited kategoriju.

Advanced ima Forbidden ( zabranjene ) karte koje se NE SMEJU drzati u spilu, barem ne na zvanicnim turnirima. Skoro svi turniri se igraju Advanced, VRLO retko ima Traditional format turnira. Zbog toga, za pocetak, izbaci sve Forbidden karte. Takodje, procitaj trenutnu ban listu da bi znao koje karte mogu a koje ne.


http://www.yugioh-card.com/en/limited/

Takodje, vecina karata su ti neoriginalne. S tim neces moci da igras na organizovanim turnirima, a vecina igraca ce te takodje zaobici jer je tekst na neoriginalnim kartama nepravilno napisan, te nece s sigurnoscu moci da kazu sta karta radi, a i glupo je da ti imas neku kartu koju si slucajno nasao u spilu od 100 din a ovaj drugi da ima istu za koju je platio vishe stotina, da ne kazem hiljada dinara.

Zatim, da bi mogao da igras ovu igru na turnirima, neophodno je da imas spil koji prati odredjenu tematiku ili koji ima neki cilj.

MORAS znati kako ces pobediti protivnika.

Ukoliko nemas volje/novca/vremena da sakupljas tematske karte poput Blackwing,Lightsworn,Wind Up, Elemental Hero i bezbroj drugih, mozes, recimo igrati Monarch Deck, kojih ima na milion vrsta i koji se igraju na milion razlicitih nacina. Takodje, dobar nacin da nabavis dobar spil je da kupis 2 ( ILI JOS BOLJE 3 !!! ) najnovija Structure Deck-a, ili barem jedan od novijih.

Trenutno, najnoviji Structure Deck je Dragons Collide ( valjda se tako zove ) koji kombinuje Light i Dark Dragon monstere. Light i Dark su oduvek bili najjaci atributi, a Dragon jedni od najjacih tipova, te mozes da zamislis koliko su te karte jake. Zato u prodavnicu, iskesiraj 25-30 evra na dva-tri ova deck-a, imas neke jake magije i zamke koje svugde idu, i vec imas odlican deck.

Obavezno pogledaj temu Deckovi,saveti, sta igrati i tako to koja je na vrhu ovog podforuma.

Back to top Go down
SaberVaultSvperstar
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
SaberVaultSvperstar


Posts : 5058
Join date : 2011-06-01
Location : 's all relative!

My deck. Empty
PostSubject: Re: My deck.   My deck. EmptyFri 25 May 2012 - 13:03

Igraj Chaos Dragone. Oni su jedina alternativa ovih dana...

I da...Poslušaj Smokija...
Back to top Go down
LoPo^^
Novopridošli član foruma



Posts : 44
Join date : 2012-02-09

My deck. Empty
PostSubject: Re: My deck.   My deck. EmptyFri 25 May 2012 - 14:19

Zivim na selu i nema radnji u kojim mogu da kupim orginal karte itd kod mene u selu karte mogu da kupim kod kineza ili u radnji ali to su sve deckovi od 300/400 din i narawno karte su neorginalne ja ni nemislim da idem na turnire jer nemam gde da kupim orginalne karte i ostalo jer zivim u selu jedino da odem do nekog grada ja sam mislio kakav je spil ovako kao spil msm da li je los ili dobar ja igram yugioh protiv drugara i to mi je dovoljno nisu mi sve karte neorginalne ali vecina jeste.
Back to top Go down
http://www.explosion-hq.com
Lazar Milin
zolga
Lazar Milin


Posts : 7067
Join date : 2011-04-12
Age : 28

My deck. Empty
PostSubject: Re: My deck.   My deck. EmptyFri 25 May 2012 - 21:29

da li je to jedna recenica?
gledaj
deck je ocajan
nije deck
ako pitas za fix decka koji igras samo sa ortacima ikada onda nema potrebe ni da pitas
menja bih svih koko ih vec ima za nesto normalno tako da nemam sta da ti popravim kao i niko drugi ovde
ako neces igrati originalima onda nije ni vazno sta igras
http://www.duelingnetwork.com/
igraj tu okusi igru i lurk moar
Back to top Go down
zrenjaninac023
Novopridošli član foruma



Posts : 59
Join date : 2012-05-20
Location : Srbija

My deck. Empty
PostSubject: Re: My deck.   My deck. EmptySat 26 May 2012 - 1:59

Real Smoky wrote:
Auuuuuuuuuuuu pa pola ovoga ( sta pola, verovatno sve ) je neoriginalno.....



Trenutno, najnoviji Structure Deck je Dragons Collide ( valjda se tako zove ) koji kombinuje Light i Dark Dragon monstere. Light i Dark su oduvek bili najjaci atributi, a Dragon jedni od najjacih tipova, te mozes da zamislis koliko su te karte jake. Zato u prodavnicu, iskesiraj 25-30 evra na dva-tri ova deck-a, imas neke jake magije i zamke koje svugde idu, i vec imas odlican deck.

Obavezno pogledaj temu Deckovi,saveti, sta igrati i tako to koja je na vrhu ovog podforuma.

Back to top Go down
Sponsored content





My deck. Empty
PostSubject: Re: My deck.   My deck. Empty

Back to top Go down
 
My deck.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nordic deck i machina gadget ancient gear deck
» Moj deck o.0 xD
» Moj deck
» deck
» Deck

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: