Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)

Go down 
+10
Elen
Djole97
filipb
Mauler
Allex
JoXa
Hyozanryu
PakstraX
JadenSRB
RafaeL
14 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptySun 19 Dec 2010 - 18:36

dobro dosli na moj prwi (i ako prodje kao prethodni pokusaji i poslednji) organizowanja turnira na nowom forumu.....dakle,turnir bi (narawno) bio na kcvds-u,subota il nedelja sledeca to bi se dogoworili.....prijave su do 5tka i ako was ovde bude barem 8 (na qrcu was nosam !) ja bi doweo josh ljudi da bude sto jaci turnir ( 2 sjc top-era iz mog tima kao i josh par ljudi sa strane,a ako do toga dodje molio bih da nas ne brukate Smile prawila


1. standardan match duel na 2 dobijene
2.ako igra zabode na pola duela duel ce se ponoviti osim ako neko nema chistu win situaciju (saljete screen-ove ako smatrate da imate win,ja procenjujem da li je to dowoljno da wam dodelim pobedu)
3.u slucaju bilo kakwih problema il ako smatrate da protiwnik wara,saljete screen...
4.posle prve partije onaj ko izgubi ima pravo izbora koji ce igrati u sledecem duelu (logicno)
5.bez banovanih karata ! (logicno,al za swaki slucaj da napisem)
6.uzhivajte !!!!!!


e sad,ja hocu veoma jak turnir naravno tako da cu ovim putem poslati par special invitation-a za sto jaci turnir... :

1.mauler (znam,penzionisan si,al jedan wikend mozes da opikas)
2.pedja (dodji da se sprdamo i da testiras onaj twoj spark junk ako oces)
3.ilusion (nemoj da mi h8ujes ako neces,tebe zowem samo da bi bio turnir bio jak i da ispostujem protokol Very Happy)
4.mladja (ako vidis pojavi se)
5.filip (kao sto rekoh,ocu jak turnir)

tako to bi u glawnom bilo to,nadam se da nece fail-ovati turnir kao swi prethodni,ja mogu da obezbedim josh dobrih igraca sa strane pa ako dodjete necete se pokajati jer cenim da ce turnir biti jak.......gl svima !!!!! Wink


1.ja
2.jaden
3.paxtra
4.hyo
5.joxa
6.alex
7.mauler
8.filip
9.djole97
10.elen
11.strale-jd
12.smoki


Last edited by RafaeL on Sat 25 Dec 2010 - 16:13; edited 10 times in total
Back to top Go down
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptySun 19 Dec 2010 - 18:59

Hocu da igram neznam josh sa kojim deckom...
Samo napishi da nema exodije i ftka
Back to top Go down
PakstraX
Rare Duelist
Rare Duelist



Posts : 441
Join date : 2010-11-13
Age : 32

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptySun 19 Dec 2010 - 19:03

Mislio sam da moj post bude prvi, ali Jaden-e, pre-sti-ga-o si me! OK, nema veze.

Hocu i ja.
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptySun 19 Dec 2010 - 19:06

jadene necu ti sigurno ja prawiti deck za turnir...... Smile dobro,nema ftk-a i exodije ae....to i jesu standardna kc prawila za turnire al ae,nisam teo da dodajem nikakwe zabrane...
Back to top Go down
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptySun 19 Dec 2010 - 19:36

Ja se ovde prijavljujem, posto je za vikend hehe...
Mada, neam pojma koji deck da koristim. RL? Da epic failujem? Suspect

P.S. Sto nema Exodie i FTK-a?
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptySun 19 Dec 2010 - 19:38

......zato sto niko nece da se smara i da gleda protiwnika kako wuce karte i igra sam protiw sebe....
Back to top Go down
PakstraX
Rare Duelist
Rare Duelist



Posts : 441
Join date : 2010-11-13
Age : 32

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptySun 19 Dec 2010 - 19:45

Moze li preko YVD-a? imaju vise karata
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptySun 19 Dec 2010 - 19:56

I'm in! ;D
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptySun 19 Dec 2010 - 20:10

ne mozz yvd,to nek organizuje neko drugi...i ne,nema wise karata,stlb je update-ovan !!!!!
Back to top Go down
Allex
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist



Posts : 1262
Join date : 2010-11-18
Age : 28

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptySun 19 Dec 2010 - 20:19

Aj i ja se prijavljujem Smile
Back to top Go down
Mauler
Banned user
Mauler


Posts : 696
Join date : 2010-11-11
Age : 31
Location : Garilend

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptySun 19 Dec 2010 - 20:39

Lol ajde igracu i ja kao stari penzos da me neko opere xD

Naravno moje pitanje kao i svaki put kad je KC turnir: kakva su pravila za side? (ako su ona duhovita tipa unlimited side, ja ne igram)

I nemoj vise nista banovati od deckova.
Back to top Go down
filipb
Common Duelist
Common Duelist
filipb


Posts : 181
Join date : 2010-11-12
Location : BL, BiH

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptySun 19 Dec 2010 - 20:52

pa pazi...ja bih mogao...ako budem imao slobodnog vremena...
ugl, ako ne budem mogao, brat je ce me zamijeniti (on je otprilike istog skilla kao ja)
Back to top Go down
Djole97
Rare Duelist
Rare Duelist
Djole97


Posts : 459
Join date : 2010-11-12
Age : 27
Location : GM

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptySun 19 Dec 2010 - 20:57

Count me in!Smile
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptySun 19 Dec 2010 - 21:02

igore to je reseno uwodjenjem sudija,pa se salju deck liste...ako bude bio paran broj bez mene ja cu da sudim pa mi saljite liste,a ako budem morao da igram onda cu wideti da iscimam nekog (lonac oces ti da nas ispostujes posto neces da igras,moze i neko drugi ako oce da pomogne turnir ?)......filipe prijawicu i tebe i igora....owo postaje ozbiljno Very Happy (mauler widecu da iscimam xae-a da igra sa nama i koitsu-a xD)
Back to top Go down
filipb
Common Duelist
Common Duelist
filipb


Posts : 181
Join date : 2010-11-12
Location : BL, BiH

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptySun 19 Dec 2010 - 21:04

prijavi...ali nista ne garantujem mogu najranije petak/subota da igram...ako ja ne budem igrao...igrace sam brat mjesto mene
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptySun 19 Dec 2010 - 21:06

brat il ti swe jedno,a mozete i obojica.....jawi mi u 5ak samo,pa igrajte i jedan i drugi ako imate wremena Wink
Back to top Go down
filipb
Common Duelist
Common Duelist
filipb


Posts : 181
Join date : 2010-11-12
Location : BL, BiH

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptySun 19 Dec 2010 - 21:06

moze...
a sa' ko ima finih foxeva nek fixuje u klinici
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptySun 19 Dec 2010 - 23:15

imam jedno pitanje...zelite li strance na turniru ? budite sigurni da ljudi koje dowedem "znaju swoj posao" u owoj igri.....
Back to top Go down
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptyMon 20 Dec 2010 - 8:27

ja zelim!
Back to top Go down
Djole97
Rare Duelist
Rare Duelist
Djole97


Posts : 459
Join date : 2010-11-12
Age : 27
Location : GM

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptyMon 20 Dec 2010 - 8:33

Sto da ne......
Back to top Go down
Mauler
Banned user
Mauler


Posts : 696
Join date : 2010-11-11
Age : 31
Location : Garilend

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptyMon 20 Dec 2010 - 8:39

ZOVI PODDY-JA!
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptyMon 20 Dec 2010 - 9:21

ne staj mi na muku,u px ima 3 za i samo mene protiw..........jebo te poddy !!!!!!!!!!! daj moooooolim te wrati se u tim da ne pozowu njega :S :S :S
Back to top Go down
Elen
Moderator



Posts : 3096
Join date : 2010-11-12
Age : 29

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptyMon 20 Dec 2010 - 15:12

prijavljujem se i ja za turnir xD
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptyThu 23 Dec 2010 - 21:47

dobro,posto se ocigledno niko nece prijawiti wise ,bice nas 11 (ja sam pozwao drugara,gledao sam time zonama,owaj je rus a oni idu 2 sata unapred tako da je ok)....nego,ocete subotu il nedelju ? ajd quick wote do sutra uwece.......ps.nacicu josh jednog pa taman da nas ima 12....msm da cu kooooooooonacno uspeti da naprawim turnir owde
Back to top Go down
PakstraX
Rare Duelist
Rare Duelist



Posts : 441
Join date : 2010-11-13
Age : 32

ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) EmptyThu 23 Dec 2010 - 21:51

subota

ps. kako cemo oko side deckova? moze bilo ko da zameni koliko god hoce karata za koje god karte hoce...
Back to top Go down
Sponsored content





ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty
PostSubject: Re: ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)   ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu) Empty

Back to top Go down
 
ajd da probam o5,kc turnir,scene 1,part 1 (na novom forumu)
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» novi turnir
» DN Turnir
» Dn Turnir :)
» turnir
» dn turnir

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Video igre-
Jump to: