Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Nordics

Go down 
+2
ningen
Dragon Commander
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Dragon Commander
Rare Duelist
Rare Duelist
Dragon Commander


Posts : 418
Join date : 2012-06-22
Location : Srbija

Nordics Empty
PostSubject: Nordics   Nordics EmptyTue 31 Jul 2012 - 18:37

Ovaj deck sam isprobavao dugo na DN i mislim da ima potencijala.

Svaki choice je sa obajsnjenjem.

(Monster Cards)21
2X Vanadis of the Nordic Ascendant- Main Tuner dobar za prizivanje Odin-a
2X Tanngrisnir of the Nordic Beast- Ako ga ne uniste na pocetku a imam Vanadis-a Odin ili Thor pada na polje
3X Tanngnjostr of the Nordic Beast- Priziva Tanngrisnir-a kad prezivi i onda ide Odin ili Thor.
2X Guldfaxe of the Nordic Beast- Dobar Tuner i sluzi za Thor-a
2X Summoner Monk- Kad njega prizovem uzmem Guldfaxe-a i prizovem Scrap Dragona u prvom.
1X Chaos Sorcerer- Imam 6 LIGHT-a i mnogo DARK-ova pa chaos nikad nije na odmet.
1X Black Luster Soldier- Envoy of the Beginning- Chaos Staple. Imam 6 LIGHT-a i mnogo DARK-ova pa chaos nikad nije na odmet.
3X Tour Guide from the Underworld- Tour Guide se igra u (skoro) svakom deck-u.
1X Sangan- Ide u Tour Guide engine a i moze da search-uje Monk-a ili tako nesto.
2X Effect Veiler- Ide u svaki deck a i Tuner je.
2X Super-Nimble-Mega-Hamster

(Spell Cards) 11

X2 Pot of Duality
1X Allure of Darkness- Imam DARK-ove a i to mi je jedini draw power.
2X Forbidden Lance- Spasava Odin-a,Scrap Dragon-a,Thor-a itd. A nekad i smanjim napad (vecinom je tu za Gorz tokene).
2X Mystical Space Typhoon -Staple.
1X Monster Reborn- Staple.
1X Dark Hole- Staple
1X Heavy Storm- Staple
1X Mind Control- Za Synchro stuff.

(Trap Cards) 8

X3 Gleipnir, The Fetters of Fenrir- Main Search Engine.
X1 Solemn Warning- Staple
X1 Torrential Tribute- vecinom je staple.
X1 Fiendish Chain- Treba nesto i protiv Meta stuff
X1 Compulsory Evacuation Device- Uvek je dobra stvar protiv Big Boss karata, a i prolazi Zenmaines-a.
X1 Mirror Force- Uvek je dobro da se ima jedan, spasava Tanngnjostr da moze da prizove onog drugog.

(Extra Deck) 15

2X Odin, Father Of The Aesir- Big Boss monster koji se relativno lako priziva.
1X Thor, Lord Of The Aesir- Mini-Boss monster, lako se priziva.
1X Mist Wurm- zato sto je Trishula banned.
1X Scrap Dragon- Karta koju sam odigrao skoro u svakom duelu.
1X Stardust Dragon- Level 8 Synchro i dobro zaustavlja neki S&T s**t.
1X Black Rose Dragon- Level 7 Synchro
1X Brionac, Dragon of the Ice Barrier- Level 6 Synchro a i priziva se relativno lako.
1X Ally of Justice Catastor- Veiler + Monk i eto ga, ili Valkyire + lvl 3.
1X Number 39: Utopia- Monkovi.
1X Number 17: Leviathan Dragon- Za Tour Guide.
1X Number 20: Giga Brilliant- Za Tour Guide.
1X Maelstroke the Symphony of Djinn- Ima dobar effect (bolji od Utopie)
1X Leviair the Sea Dragon- Za Tour Guide.
1X Wind-Up Zenmaines- Main lvl 3. Za Tour Guide.

Za sve hater-a ovaj deck radi veoma dobro na DN a i znam da postoje 100 Nordic deck-ova ali ja stvarno volim fast Odin/Thor engine.
I da vecinom se ide na Odin-a (zato sto je bolji i jaci).


Last edited by Dragon Commander on Sat 4 Aug 2012 - 21:39; edited 2 times in total
Back to top Go down
Dragon Commander
Rare Duelist
Rare Duelist
Dragon Commander


Posts : 418
Join date : 2012-06-22
Location : Srbija

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyWed 1 Aug 2012 - 9:09

Refresh
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyWed 1 Aug 2012 - 11:17

Nordici ti se igraju u okviru lista koje smo okačili Rafael i ja u ovoj temi:
http://yugiohsrbija.iz.rs/t2659-nordic-deck
Back to top Go down
Dragon Commander
Rare Duelist
Rare Duelist
Dragon Commander


Posts : 418
Join date : 2012-06-22
Location : Srbija

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyWed 1 Aug 2012 - 11:49

ningen wrote:
Nordici ti se igraju u okviru lista koje smo okačili Rafael i ja u ovoj temi:
http://yugiohsrbija.iz.rs/t2659-nordic-deck

A ti si mi neki Nordic Master pa ti govoris da se igraju u okviru jedne liste.
Ajde na DN ( DN name: Artingelos) ta tvoja lista vs ova moja.


Mislim necu nikog da vredjam ali ovaj deck priziva Odin-a u 2nd turn-u.
A gde je tamo Vanadis?
Plus ovo nije moja Decklist-a (sort of) uzeo sam:

Evo link (izmenjao sam neke stvari).
https://www.youtube.com/watch?v=THXS51GAz10&feature=relmfu
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyWed 1 Aug 2012 - 12:08

Nordics Facepalm+cat
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyWed 1 Aug 2012 - 12:15

Ah, hvata me tuga...
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyWed 1 Aug 2012 - 15:23

Dragon Commander wrote:
ningen wrote:
Nordici ti se igraju u okviru lista koje smo okačili Rafael i ja u ovoj temi:
http://yugiohsrbija.iz.rs/t2659-nordic-deck

A ti si mi neki Nordic Master pa ti govoris da se igraju u okviru jedne liste.
Ajde na DN ( DN name: Artingelos) ta tvoja lista vs ova moja.


Mislim necu nikog da vredjam ali ovaj deck priziva Odin-a u 2nd turn-u.
A gde je tamo Vanadis?
Plus ovo nije moja Decklist-a (sort of) uzeo sam:

Evo link (izmenjao sam neke stvari).
https://www.youtube.com/watch?v=THXS51GAz10&feature=relmfu

on je jedan od tri coveka koji znaju da igraju nordike kako treba kod nas i to sto si ti net deckovao neki build ne znaci da si najpametniji !! imas mnogo nepotrebnih karata,igras najbitniju kartu u decku na 2 i ne msm da ovaj build moze da radi toliko dobro kao nordik verzije koje su igrali ormar i ningen...po rezultatima,moja werzija je za sad pokazala najwise kod nas a i generalno na dn-u jer imam veliku stopu uspesnoti protiw t0 -1 deckova tako da umesto sto se prawis pametan bolji slusaj sta ti se sawetuje jer te sawetuje iskusniji i bolji igrac (ningen) koji ima iskustwa sa deckom
Back to top Go down
Dragon Commander
Rare Duelist
Rare Duelist
Dragon Commander


Posts : 418
Join date : 2012-06-22
Location : Srbija

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyWed 1 Aug 2012 - 16:09

RafaeL wrote:
Dragon Commander wrote:
ningen wrote:
Nordici ti se igraju u okviru lista koje smo okačili Rafael i ja u ovoj temi:
http://yugiohsrbija.iz.rs/t2659-nordic-deck

A ti si mi neki Nordic Master pa ti govoris da se igraju u okviru jedne liste.
Ajde na DN ( DN name: Artingelos) ta tvoja lista vs ova moja.


Mislim necu nikog da vredjam ali ovaj deck priziva Odin-a u 2nd turn-u.
A gde je tamo Vanadis?
Plus ovo nije moja Decklist-a (sort of) uzeo sam:

Evo link (izmenjao sam neke stvari).
https://www.youtube.com/watch?v=THXS51GAz10&feature=relmfu

on je jedan od tri coveka koji znaju da igraju nordike kako treba kod nas i to sto si ti net deckovao neki build ne znaci da si najpametniji !! imas mnogo nepotrebnih karata,igras najbitniju kartu u decku na 2 i ne msm da ovaj build moze da radi toliko dobro kao nordik verzije koje su igrali ormar i ningen...po rezultatima,moja werzija je za sad pokazala najwise kod nas a i generalno na dn-u jer imam veliku stopu uspesnoti protiw t0 -1 deckova tako da umesto sto se prawis pametan bolji slusaj sta ti se sawetuje jer te sawetuje iskusniji i bolji igrac (ningen) koji ima iskustwa sa deckom

Ne kazem da sam mnogo pametan nego kazem da ova verzija moze da radi bolje od neke druge, a i koje su te nepotrebne karte.
Sto se tice net-deckovanja, nemam vremena da pokusavam da napravim deck pa da ga testiram 4-6 nedelja.A i ako je dobra list-a nema nista lose u net-deckovanju.
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyWed 1 Aug 2012 - 16:30

Dragon Commander wrote:
RafaeL wrote:
Dragon Commander wrote:
ningen wrote:
Nordici ti se igraju u okviru lista koje smo okačili Rafael i ja u ovoj temi:
http://yugiohsrbija.iz.rs/t2659-nordic-deck

A ti si mi neki Nordic Master pa ti govoris da se igraju u okviru jedne liste.
Ajde na DN ( DN name: Artingelos) ta tvoja lista vs ova moja.


Mislim necu nikog da vredjam ali ovaj deck priziva Odin-a u 2nd turn-u.
A gde je tamo Vanadis?
Plus ovo nije moja Decklist-a (sort of) uzeo sam:

Evo link (izmenjao sam neke stvari).
https://www.youtube.com/watch?v=THXS51GAz10&feature=relmfu

on je jedan od tri coveka koji znaju da igraju nordike kako treba kod nas i to sto si ti net deckovao neki build ne znaci da si najpametniji !! imas mnogo nepotrebnih karata,igras najbitniju kartu u decku na 2 i ne msm da ovaj build moze da radi toliko dobro kao nordik verzije koje su igrali ormar i ningen...po rezultatima,moja werzija je za sad pokazala najwise kod nas a i generalno na dn-u jer imam veliku stopu uspesnoti protiw t0 -1 deckova tako da umesto sto se prawis pametan bolji slusaj sta ti se sawetuje jer te sawetuje iskusniji i bolji igrac (ningen) koji ima iskustwa sa deckom

Ne kazem da sam mnogo pametan nego kazem da ova verzija moze da radi bolje od neke druge, a i koje su te nepotrebne karte.
Sto se tice net-deckovanja, nemam vremena da pokusavam da napravim deck pa da ga testiram 4-6 nedelja.A i ako je dobra list-a nema nista lose u net-deckovanju.

1.igras 2 crne koze....ubedljivo najbolja karta,ako igras nordike tu kartu igras ne na 3,nego na 10 ako moze !!!
2. 2 vanadis .......nema potrebe za 2,1 je saswim dowoljna,nordici su dovoljno konzistentni sa 3 glepnira i 2 dualityja u mom buildu...kapiram da ti je build odin turbo,al nema potrebe da gubis summon na vanadis
3.valkirije...totalno ne potrebno !!!
4. igras 1 belog jarca (ne 2),dosta je...msm kontam da je twoj deck TURBO odin/tor,al gubis constancy zbog toga i oslanjas se prewise na kombo play,pa app,ako prodje prodje ako ne gubis 99%
5.igras 2 konja,wtf ?!??! na 3 MORA !!!!!!
6. svartlaf ?!?!? WTF??????
7.monk ....ideja je dobra ali ne,nije neophodan
8.chaos.....ok,aj moze,mada ja generalno nisam pristalica u nordicima,bls je dowoljan
9. GDE SU TI NIMBLE MEGA HAMSTERI ?!?!? to je veoma bitan searcher decka !!! ti ne drzis cak ni 1....u kmbinaciji sa 3 konja,imas instant l8...mora u deck OBAWEZNO !!
10. de su pod-ovi u spellovima ?!? TO MORA DA BUDE TU....barem kad igras nordike,zbo constancy-ja,da pripremis play


aj trapovi (kao i extra) su ti manje wise standard,mada i tu bi dodao par promena....po meni,kao nekom ko igra nordike maltene od kad su izasli imas mnogo gresaka u buildu,fale ti bitne karte u mainu i msm da bi trebalo da widis moju i nigenovu listu,probas a onda kazes sta imas !! umesto da reagujes idiotski kad ti neko da savet
Back to top Go down
Dragon Commander
Rare Duelist
Rare Duelist
Dragon Commander


Posts : 418
Join date : 2012-06-22
Location : Srbija

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyWed 1 Aug 2012 - 17:14

RafaeL wrote:
Dragon Commander wrote:
RafaeL wrote:
Dragon Commander wrote:
ningen wrote:
Nordici ti se igraju u okviru lista koje smo okačili Rafael i ja u ovoj temi:
http://yugiohsrbija.iz.rs/t2659-nordic-deck

A ti si mi neki Nordic Master pa ti govoris da se igraju u okviru jedne liste.
Ajde na DN ( DN name: Artingelos) ta tvoja lista vs ova moja.


Mislim necu nikog da vredjam ali ovaj deck priziva Odin-a u 2nd turn-u.
A gde je tamo Vanadis?
Plus ovo nije moja Decklist-a (sort of) uzeo sam:

Evo link (izmenjao sam neke stvari).
https://www.youtube.com/watch?v=THXS51GAz10&feature=relmfu

on je jedan od tri coveka koji znaju da igraju nordike kako treba kod nas i to sto si ti net deckovao neki build ne znaci da si najpametniji !! imas mnogo nepotrebnih karata,igras najbitniju kartu u decku na 2 i ne msm da ovaj build moze da radi toliko dobro kao nordik verzije koje su igrali ormar i ningen...po rezultatima,moja werzija je za sad pokazala najwise kod nas a i generalno na dn-u jer imam veliku stopu uspesnoti protiw t0 -1 deckova tako da umesto sto se prawis pametan bolji slusaj sta ti se sawetuje jer te sawetuje iskusniji i bolji igrac (ningen) koji ima iskustwa sa deckom

Ne kazem da sam mnogo pametan nego kazem da ova verzija moze da radi bolje od neke druge, a i koje su te nepotrebne karte.
Sto se tice net-deckovanja, nemam vremena da pokusavam da napravim deck pa da ga testiram 4-6 nedelja.A i ako je dobra list-a nema nista lose u net-deckovanju.

1.igras 2 crne koze....ubedljivo najbolja karta,ako igras nordike tu kartu igras ne na 3,nego na 10 ako moze !!!
2. 2 vanadis .......nema potrebe za 2,1 je saswim dowoljna,nordici su dovoljno konzistentni sa 3 glepnira i 2 dualityja u mom buildu...kapiram da ti je build odin turbo,al nema potrebe da gubis summon na vanadis
3.valkirije...totalno ne potrebno !!!
4. igras 1 belog jarca (ne 2),dosta je...msm kontam da je twoj deck TURBO odin/tor,al gubis constancy zbog toga i oslanjas se prewise na kombo play,pa app,ako prodje prodje ako ne gubis 99%
5.igras 2 konja,wtf ?!??! na 3 MORA !!!!!!
6. svartlaf ?!?!? WTF??????
7.monk ....ideja je dobra ali ne,nije neophodan
8.chaos.....ok,aj moze,mada ja generalno nisam pristalica u nordicima,bls je dowoljan
9. GDE SU TI NIMBLE MEGA HAMSTERI ?!?!? to je veoma bitan searcher decka !!! ti ne drzis cak ni 1....u kmbinaciji sa 3 konja,imas instant l8...mora u deck OBAWEZNO !!
10. de su pod-ovi u spellovima ?!? TO MORA DA BUDE TU....barem kad igras nordike,zbo constancy-ja,da pripremis play


aj trapovi (kao i extra) su ti manje wise standard,mada i tu bi dodao par promena....po meni,kao nekom ko igra nordike maltene od kad su izasli imas mnogo gresaka u buildu,fale ti bitne karte u mainu i msm da bi trebalo da widis moju i nigenovu listu,probas a onda kazes sta imas !! umesto da reagujes idiotski kad ti neko da savet

Igram 2 bela jarca.
ok, izbacujem Valkyrie i Svarshit i ubacujem Super-Cool-Long-Named.
I deck je Odin Turbo
A umesto cega da stavim 2 PoD-a?
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyWed 1 Aug 2012 - 17:35

2 bela jarca ti ne trebaju,1 je dovoljan !! jer pazi,jarca ti ne zelis da povuces !! msm belog.....da nebi waste-ovao summon,kad ga mozes uzeti efektom crnog jarca i hamsterom !! znaci u glawnom ides na to da pripremis play pre odina i tora,pogledaj sliku mog builda na linku koji ti je dao ningen...igrao sam mnogo nordic werzija,protiw mnogo ljudi s tim deckom i zaista nisam naisao na konzistentniji build od tog....e da,3 crne koze OBAVEZNO !!!!! crna koza ja kljucna karta u nordicima...narawno i 3 konja isto mora
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyWed 1 Aug 2012 - 18:05

Build-ovi koje sam naveo su konstantni i kompetitivni, oni oprobano rade i ako te zanima bas toliko da imas i mogucnost da spustis Odina onda je svakako Rafin build pravi izbor. Da sam znao da te toliko zanima Odin, ne bih navodio svoj build. Poenta je samo da razumes da ono sto cini nordike dobrim nisu njihovi boss monsteri (iako i oni dobro dodju) vec na prvom mestu neverovatan synchro potencijal (instant branka, wyvren, zatim lako se spustaju i lv8 stoke poput scrapa i stardija, to je ono sa cime ces dobijati meceve u vecini slucajeva).
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyWed 1 Aug 2012 - 18:12

ningen wrote:
Build-ovi koje sam naveo su konstantni i kompetitivni, oni oprobano rade i ako te zanima bas toliko da imas i mogucnost da spustis Odina onda je svakako Rafin build pravi izbor. Da sam znao da te toliko zanima Odin, ne bih navodio svoj build. Poenta je samo da razumes da ono sto cini nordike dobrim nisu njihovi boss monsteri (iako i oni dobro dodju) vec na prvom mestu neverovatan synchro potencijal (instant branka, wyvren, zatim lako se spustaju i lv8 stoke poput scrapa i stardija, to je ono sa cime ces dobijati meceve u vecini slucajeva).

tacno,secam se kad sam gledao klip jeff jones-a koji se bukwalno smorio sto na ycs-u gde je bio blizu top 32 (1 win je bio u pitanju) nije spustio nordik synchrone wise od par puta...kao sto sam rekao,turbo odin je kombo deck koji ti nece raditi u wecini slucajewa i nije konzistentan kao buildowi koje mi igramo !! nordici uz malo srece mogu biti kompetitiwni i u swetu,samo sto je narawno bolje igrati auto play zeca,ili "pure skill" wind up-ove nego da zaprawo moras da razmisljas o playevima kao sto je slucaj u nordicima !! u srbiji su swakako kompetitiwni,elen je bez turova i jos par bitnih karata u mainu (pod-ovi,treci veiler) i par bitnih stwari za sajd,isla 4-3 sto je po mom misljenju odlicno jer sam gledao protiwnike sa kojima je igrala i deckowe protiw kojih je igrala i mogu samo da kazem da sam skoro pa siguran da je imala swe,moje misljenje je da bi imala barem 5-2,i zavisno od tiebreaker-a moguce i topovala nats !!!
Back to top Go down
Dragon Commander
Rare Duelist
Rare Duelist
Dragon Commander


Posts : 418
Join date : 2012-06-22
Location : Srbija

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyThu 2 Aug 2012 - 8:48

Ma ok, ja sam iskidao puno ljudi i sa Scrap Dragonom,Stardustom,Brionacom itd.
Ali poenta je da ako u prvom potezu spustis Odin-a/Thor-a samo kazes GG i tolko.
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyThu 2 Aug 2012 - 9:26

Pa ni uklanjanje bogova nije teško, imaš Brionac-a, Compulsory, Number 50, Effect Veiler+random destruction card... Nisu toliko "nevidljivi" koliko misliš.

Zato, kako već rekoše Rafa i ningen, u ovom decku najveći značaj ima njegov swarm potencijal, odnosno mogućnost da u svakom potezu pozove nekoliko Synchro monstera poput Stardusta, Scrapa, Brionaca, Branke... Bogovi su samo jedan plus koji doprinosi špilu, ali se špil nikako ne sme orjentisati isključivo na njih.

Conclusion: poslušaj savete ove dvojice, znaju šta rade. Napravi novi build od onoga što su ti rekli, ili netdeckuj njihov. Very Happy
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyThu 2 Aug 2012 - 9:38

^ Yea, desice se da popije ced, mole-a, bria, chaos sorcerera/bls-a, creature swap...need I go on? U trenutnoj igri svaki kompetitivni deck ce ici na to da moze da resi i skloni sa terena problematicne monstere, tako da takve boss monstere treba spustati oprezno. Desavalo mi se da mi zaginu Thor/Odin na nesto glupo tipa smashing i onda ih protivnik vrati na svoj teren sa rebornom, kidao sam se. XD
100 puta mi se desilo da ljudi 'oce posto-poto da ih spuste pa nalete na moj warning ili ona fail valkirija popije drain sto ume da bude posebno komicno.
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyThu 2 Aug 2012 - 11:43

ningen wrote:
Desavalo mi se da mi zaginu Thor/Odin na nesto glupo tipa smashing

meni je hlebec !! to pucao na crne i bele koze.....Very Happy Very Happy epic..da,Bogova se nie tesko osloboditi osim ako nordik igrac nema dosta iskustwa sa deckom pa zna u napred redosled poteza koje treba da odigra da zastiti krmad...
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyThu 2 Aug 2012 - 13:33

^ Da, pozeljno je ako vec igrac zeli da se siri sa boss-om po terenu da je tu bar i stardust da ga stiti + veiler u ruci ili warning setovan.
Back to top Go down
Dragon Commander
Rare Duelist
Rare Duelist
Dragon Commander


Posts : 418
Join date : 2012-06-22
Location : Srbija

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyThu 2 Aug 2012 - 18:31

Ok, pravim novi build, ali definitivno ostavljam Monk-ove, njih ne sklanjam.Mogu odma da prizovem Scrap Dragona ili Stardusta cim imam njega + jedan spell.
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyFri 3 Aug 2012 - 8:29

monk-ovi mi jos deluju i kao nesto najbolje u ovoj werziji...mada ga ja nebih igrao,u principu swaki spell mi je bitan,pa cak i po cenu nesto sporijeg stardusta,a veruj mi nordicima nie potreban monk za ultra brz synchro l8,al dobro to je wec twoj izbor Smile
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyFri 3 Aug 2012 - 9:14

I meni se čini da su Monasi nepotrebni...

P.S. Pitanje za Rafa i ningena: kako Tengu radi?
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyFri 3 Aug 2012 - 9:29

JoXa wrote:
I meni se čini da su Monasi nepotrebni...

P.S. Pitanje za Rafa i ningena: kako Tengu radi?

pa pazi,sada sa 2 je ok (obw sa 3 je bilo mnogo bolje,bilo je situacija kad sam bukwalno swa 3 koristio za synchro u 1 potezu),licno nsiam ni uziwo ni na dn-u ni 1 povukao oba,rade dobro sa konjem,l4 su sto je korisno zbog utopije koja je po meni bitan faktor u decku ( ako moras da branis f/d crnu kozu,nekad ume da bude bolje otici u utopiju nego u stardusta),msm ja sam prezadowoljan njegowom ulogom u buildu i nebi ga menjao
Back to top Go down
ShutGuz
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
ShutGuz


Posts : 3758
Join date : 2010-12-04
Age : 26
Location : Location:

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyFri 3 Aug 2012 - 12:22

Zar ta koza i nije temelj celog decka?
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyFri 3 Aug 2012 - 12:25

crna koza,ne bela.....Very Happy ti nordici su u stwari stado Very Happy 2 koze,1 konj (popularno KLJUSE,lol admin Very Happy ),1 hrcak Very Happy Very Happy Very Happy a ranije sam igrao i ryka i f.firedoga tako da je bilo i + 2 dzukele Very Happy Very Happy
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics EmptyFri 3 Aug 2012 - 14:08

^ Rafa je forumski čoban. XD
Back to top Go down
Sponsored content





Nordics Empty
PostSubject: Re: Nordics   Nordics Empty

Back to top Go down
 
Nordics
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: