Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Deckovi za format september 2012

Go down 
+10
Dragon Commander
Andjelkovic
Ginekolog ™
SaberVaultSvperstar
gruja
Admin
ShutGuz
Lazar Milin
RafaeL
Cira
14 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Cira
Forumski Pro
Cira


Posts : 1684
Join date : 2011-11-05
Age : 27
Location : Srbija

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptySun 12 Aug 2012 - 2:22

Sta mislite koji ce deck-ovi raditi posle izlaska return of the duelist. Kao sto vidim lavali nece posto im nedostaje par karata, gishki neverujem jos, izgleda samo vylon za sada... Kako ne volim sto karte u tcg izlaze tako sporo, meni se licno igraju lavali, a ovde ko zna kad ce izaci
-.-. Meni se cini da ce zec i dark world da uzimaju sve turnire za sada ( naravno ako je ova ban lista tacna ). Jel postoji neki deck koji ce bas dobro raditi ili neki deck koji ce dobiti sav support u Return of the Duelist. Anyway odoh ja na turnir, pozz ( svima sem jednom ).
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptySun 12 Aug 2012 - 12:56

sine sacekaj listu Very Happy ako je ovakva dw ce biti jaci sledeci format (jbo te on),zec ce ostati u vrhu samo sad sa dosta manje constancy-a,lavali boooooooooooom,heroji dosta dobri...to bi po meni bio neki t1...e sad,t2 jbm li ga,tu moze dosta dekova,listom su neki zapostawljeni deckovii dobili znacajne boost-ove i bice dosta raznovrsnosti i kreativnosti u igri,sto ja uvek pozdravljam Smile!! sve u svemu,po ovoj listi,bice to jedan odlican format......
Back to top Go down
Lazar Milin
zolga
Lazar Milin


Posts : 7067
Join date : 2011-04-12
Age : 28

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptySun 12 Aug 2012 - 23:36

RafaeL wrote:
sine sacekaj listu Very Happy ako je ovakva dw ce biti jaci sledeci format (jbo te on),zec ce ostati u vrhu samo sad sa dosta manje constancy-a,lavali boooooooooooom,heroji dosta dobri...to bi po meni bio neki t1...e sad,t2 jbm li ga,tu moze dosta dekova,listom su neki zapostawljeni deckovii dobili znacajne boost-ove i bice dosta raznovrsnosti i kreativnosti u igri,sto ja uvek pozdravljam Smile!! sve u svemu,po ovoj listi,bice to jedan odlican format......
slazem se sa kranjim zakljuckom
ali su trebali nesto da urade dwovima
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptySun 12 Aug 2012 - 23:53

kao sto rekoh wise puta,dw je nebitan u celoj prici Very Happy
Back to top Go down
Cira
Forumski Pro
Cira


Posts : 1684
Join date : 2011-11-05
Age : 27
Location : Srbija

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptySun 12 Aug 2012 - 23:59

Onda je glupa lista, ovaj format si imao 7 t1 deckova, a sad od 7 deckova su banovali 3 i jedan usporili i onda kao eto igrajte sa 3 deck-a i dacemo vam samo jedan novi i to kao u Decembru. Prosli format smo bar imali vise t1 deckova i to novih. Sad nece biti nista novo dugo vremena. U ovom glupom Return of the Duelist nzm sta pametno izlazi ...
Back to top Go down
ShutGuz
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
ShutGuz


Posts : 3758
Join date : 2010-12-04
Age : 26
Location : Location:

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptyMon 13 Aug 2012 - 0:09

Obozavam kako dodajes " svima sem jednom/g" u svojim postovima.
Tera me na razmisljanje. Ko je taj misteriozni, cool lik? Da li ga poznajem? Odakle je?

OT:
Quote :
kao eto igrajte sa 3 deck-a
Znaci po tvojoj izjavi igra se svela na 3 deck-a...kako zanimljivo.
Zanimljivo je to sto si u NEKOJ ruci upravu...

Back to top Go down
Cira
Forumski Pro
Cira


Posts : 1684
Join date : 2011-11-05
Age : 27
Location : Srbija

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptyMon 13 Aug 2012 - 0:14

Vidi ga sampion Yugioh kineza se javio, drago mi je da si skupio original Agent deck! I ne ako malo bolje pogledas rekao sam 3 t1 deck-a na pocetku dok ne izadje ovo sranje za laval-e, onda ce biti 4. A to je po meni glupo, zato sto treba vise deck-ova za t1.
Back to top Go down
ShutGuz
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
ShutGuz


Posts : 3758
Join date : 2010-12-04
Age : 26
Location : Location:

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptyMon 13 Aug 2012 - 0:22

Quote :
Vidi ga sampion Yugioh kineza se javio

Bilo mi je vise glupo da te derem u kinez ligi, pa rekoh da predjem malo na ove "lepse" kartice.


Quote :
drago mi je da si skupio original Agent deck

I meni je drago sto je tebi drago.

Quote :
I ne ako malo bolje pogledas rekao sam 3 t1 deck-a

Znaci 3 kompetitivna deck-a koje ce ljudi masovno igrati posle Septembarske Ban-liste...

ps. koliko je lakse udarati citate nego quotovati...ningen my MASTA xD
Back to top Go down
Cira
Forumski Pro
Cira


Posts : 1684
Join date : 2011-11-05
Age : 27
Location : Srbija

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptyMon 13 Aug 2012 - 0:39

ShutGuz wrote:

Quote :
drago mi je da si skupio original Agent deck

I meni je drago sto je tebi drago.

Pa da meni je uvek drago kad vidim da decica kupuju startere od Mojsija i onda jos dodju na turnir! Pun pogodak...
Back to top Go down
ShutGuz
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
ShutGuz


Posts : 3758
Join date : 2010-12-04
Age : 26
Location : Location:

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptyMon 13 Aug 2012 - 0:47

Cira wrote:
ShutGuz wrote:

Quote :
drago mi je da si skupio original Agent deck

I meni je drago sto je tebi drago.

Pa da meni je uvek drago kad vidim da decica kupuju startere od Mojsija i onda jos dodju na turnir! Pun pogodak...

Onda su ta "decica" nekoliko desetina puta intelegentija od tebe jer su nekako uspela da se...kako ti rece?... "starterom" koji je bedno osakacen, promuvaju i topuju.
Imam osecaj da ce decici biti cast da izgube od deck-a koji je minimum 10x skuplji od njihovog.


Obozavam ove konverzacije, taman ispunim svoju dnevnu draz za igranjem...mada, kako je kod tebe 7/8 ujutru a kod nas 1...
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptyMon 13 Aug 2012 - 0:50

xD

ne, shutguz je ozbiljan igrac u najavi
prvi turnir u zivotu a finale
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Cira
Forumski Pro
Cira


Posts : 1684
Join date : 2011-11-05
Age : 27
Location : Srbija

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptyMon 13 Aug 2012 - 0:56

Mozda zato sto sam u Japanu ? Moj deck su uvek 3 startera ako nisi primetio sa malim dodacima. Dw pa dragoni. Opa vidi ga topovao u Nisu, kakav hooligan. Drago mi je sto te je Lawlijet ponizio sa deck-om skoro istim kao moj da osetis malo draz original karata. ( cast izuzecima i super likovima iz Nisa koji stvarno znaju da igraju: Dmoc, milutin, Fritz, Scorpion, Nlugic...). Ko ti je kriv sto nemas dobre karte kad samo trolujes u Leskovcu i neces da pomeris guzicu da nabavis neke karte.
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptyMon 13 Aug 2012 - 1:00

Cira wrote:
Mozda zato sto sam u Japanu ? Moj deck su uvek 3 startera ako nisi primetio sa malim dodacima. Dw pa dragoni. Opa vidi ga topovao u Nisu, kakav hooligan. Drago mi je sto te je Lawlijet ponizio sa deck-om skoro istim kao moj da osetis malo draz original karata. ( cast izuzecima i super likovima iz Nisa koji stvarno znaju da igraju: Dmoc, milutin, Fritz, Scorpion, Nlugic...). Ko ti je kriv sto nemas dobre karte kad samo trolujes u Leskovcu i neces da pomeris guzicu da nabavis neke karte.


predlazem online / offline match , 11 partija Razz
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
ShutGuz
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
ShutGuz


Posts : 3758
Join date : 2010-12-04
Age : 26
Location : Location:

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptyMon 13 Aug 2012 - 1:06

Quote :
Drago mi je sto te je Lawlijet ponizio sa deck-om skoro istim kao moj da osetis malo draz original karata

Ponizio? Decko, to je samo igra, prepitaj se malo...
Svaka cast Llawlietu, dosta sam se zabavio, iako je on bukvalno bez emocija xD...
Lik je jedan od najboljih u Srbiji, nisam nista vise ni ocekivao. A i da budem iskren bilo mi je svejedno, nisam se toliko 'tangirao' oko pobede.



Quote :
predlazem online / offline match , 11 partija Razz

Nope. Not gonna happen... (no popcorn-fun-cira vs shut-time for you)

Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptyMon 13 Aug 2012 - 1:10

Shutguze?
























































































Ne seri.
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
ShutGuz
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
ShutGuz


Posts : 3758
Join date : 2010-12-04
Age : 26
Location : Location:

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptyMon 13 Aug 2012 - 1:11

Thank you for the flashback...BITCH!
Sada svaki tvoj post citam tvojim glasom...TVOJ GLAS JE U MOJOJ GLAVI!
Prvo je to bio slucaj sa Hyom, ali je nestao...sada si ti stvorio novi problem... Thank you very MAC!


Last edited by ShutGuz on Mon 13 Aug 2012 - 1:12; edited 1 time in total
Back to top Go down
Cira
Forumski Pro
Cira


Posts : 1684
Join date : 2011-11-05
Age : 27
Location : Srbija

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptyMon 13 Aug 2012 - 1:12

To je samo igra, You don't say? Ako ces opet da se vadis na to da smo mi 'no liferi' sto dolazimo na turnire, a Rafa ti je sve objasnio, onda nzm sta da ti kazem.
Back to top Go down
ShutGuz
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
ShutGuz


Posts : 3758
Join date : 2010-12-04
Age : 26
Location : Location:

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptyMon 13 Aug 2012 - 1:16

Cira wrote:
To je samo igra

Ti je ne predstavljas kao igru... Rec 'poniziti' moze se upotrebiti kada te neko premlati, osramoti pred celim gradom, ili slicno...rec 'poniziti' ne vidim u Yu-gi-oh svetu.



Primetio sam da zaobilazis direktan 'odgovor' na moje postove. No, kako god.


ps. Admine, hvala ti, stvarno ti hvala...
Back to top Go down
Cira
Forumski Pro
Cira


Posts : 1684
Join date : 2011-11-05
Age : 27
Location : Srbija

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptyMon 13 Aug 2012 - 1:19

Zao mi je sto je ne vidis, zato sto je ja vidim. On te je 'premlatio' u kartama, ako tako oces da stavim. Nzm na koje ti pitanje nisam direktno odgovorio.
Back to top Go down
ShutGuz
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
ShutGuz


Posts : 3758
Join date : 2010-12-04
Age : 26
Location : Location:

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptyMon 13 Aug 2012 - 1:31

Quote :
Zao mi je sto je ne vidis, zato sto je ja vidim
Ne znam sta da odgovorim na ovo, stvarno...'poniziti'...

Quote :
On te je 'premlatio' u kartama, ako tako oces da stavim

I dalje ne vidim rec poniziti u Yu-gi-oh svetu... Yu-gi-oh za mene predstavlja neki vid zabave, kao ovo sada, ne opterecujem se toliko dali cu pobediti, ili izgubiti. Na turniru a izgubio 6:0 a pobedio toliko, bice mi svejedno, tj. ako sam dao sve od sebe.


ps. Ah da, dosao sam do 3 zakljucka...do sada.

1) Pomazes mi da nabildujem Post count, da dobijem Spamer titulu, i da odem na odmor

2) Verovao ili ne, obozavam ovakve konverzacije, s vremena na vreme tj. ... ne volim da predoziram

3) Ovo nije zakljucak, ali... Admine, 'hvala' ti jos jednom, moram da odmorim nekoliko dana, da bih bez muke mogao da citam tvoje postove...


Good night gents.
Back to top Go down
Cira
Forumski Pro
Cira


Posts : 1684
Join date : 2011-11-05
Age : 27
Location : Srbija

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptyMon 13 Aug 2012 - 1:52

ShutGuz wrote:

2) Verovao ili ne, obozavam ovakve konverzacije
Verujem, trolovima kao sto si ti ovakve konverzacije su znacenje zivota


Last edited by Cira on Mon 13 Aug 2012 - 1:58; edited 1 time in total
Back to top Go down
gruja
Moderator
gruja


Posts : 1510
Join date : 2011-05-04
Age : 35
Location : Beograd

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptyMon 13 Aug 2012 - 1:56

Cirotije nemoj da se nerviras u Japanu si bole te kurac u dupe uzivaj, ne opterecuj se glupim stvarima Wink
Back to top Go down
Lazar Milin
zolga
Lazar Milin


Posts : 7067
Join date : 2011-04-12
Age : 28

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptyMon 13 Aug 2012 - 1:59

CHILL
Back to top Go down
SaberVaultSvperstar
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
SaberVaultSvperstar


Posts : 5058
Join date : 2011-06-01
Location : 's all relative!

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptyMon 13 Aug 2012 - 2:27

Deckovi za format september 2012 Srlsy

Back to top Go down
Ginekolog ™
Common Duelist
Common Duelist
Ginekolog ™


Posts : 228
Join date : 2012-08-05
Age : 26
Location : Srbija

Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 EmptyMon 13 Aug 2012 - 2:50

Ja igram samo sa chaos dragonima i cekam listu, pa cu videti koliko ce da ih ubije. Ako ih ubije dosta, onda prelazim na LS.
Back to top Go down
Sponsored content





Deckovi za format september 2012 Empty
PostSubject: Re: Deckovi za format september 2012   Deckovi za format september 2012 Empty

Back to top Go down
 
Deckovi za format september 2012
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Chaos Dragon September 2013.
» Fire King - post september banlist
» Deckovi,saveti,sta igrati i to :)
» infinite ATK loop-deckovi
» Monarsi za novi format

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: