Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Fire Slow Burn deck

Go down 
+3
martinbartin
Admin
Systemyc
7 posters
AuthorMessage
Systemyc
Novopridošli član foruma
Systemyc


Posts : 58
Join date : 2013-03-28
Age : 31
Location : Smederevo

Fire Slow Burn deck Empty
PostSubject: Fire Slow Burn deck   Fire Slow Burn deck EmptyFri 29 Mar 2013 - 12:49

Da li se isplati igrati sa ovim deckom i da li neko već igra ? Znači Glavne karte su Lava golem i wave motion cannon. ?
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Fire Slow Burn deck Empty
PostSubject: Re: Fire Slow Burn deck   Fire Slow Burn deck EmptyFri 29 Mar 2013 - 12:59

ako igras dobar zid odbrane, da
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
martinbartin
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
martinbartin


Posts : 2076
Join date : 2012-08-11
Age : 23
Location : Srbija

Fire Slow Burn deck Empty
PostSubject: Re: Fire Slow Burn deck   Fire Slow Burn deck EmptyFri 29 Mar 2013 - 13:14

Da, deck je dobar i ja zelim da ga pravim ali necu zato sto niko nema Wave-Motion Cannon
Back to top Go down
Systemyc
Novopridošli član foruma
Systemyc


Posts : 58
Join date : 2013-03-28
Age : 31
Location : Smederevo

Fire Slow Burn deck Empty
PostSubject: Re: Fire Slow Burn deck   Fire Slow Burn deck EmptyFri 29 Mar 2013 - 13:24

Pa mogu li se karte naručiti online ? iz inostranstva i zavrsis posao ?

nesto ovako za pocetak Fire Slow Burn deck 34eubyq


da igrao bih odbrambeni stil igre nisam izracunao koliko bi me kostalo.
Back to top Go down
martinbartin
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
martinbartin


Posts : 2076
Join date : 2012-08-11
Age : 23
Location : Srbija

Fire Slow Burn deck Empty
PostSubject: Re: Fire Slow Burn deck   Fire Slow Burn deck EmptyFri 29 Mar 2013 - 13:27

Prva stvar: 40 karata moras da imas u takvim deckovima, 3 Lava Golema , 3 ona zmaja sto spale za 500, 3 Stealth Birda, 3 Wave motion Cannona, Field ti ne treba, Lavali napolje, Monarh napolje, 3 Okazia....
Back to top Go down
Fritzelgard
Forumski Novinar
Forumski Novinar
Fritzelgard


Posts : 4078
Join date : 2011-07-15
Age : 24

Fire Slow Burn deck Empty
PostSubject: Re: Fire Slow Burn deck   Fire Slow Burn deck EmptyFri 29 Mar 2013 - 13:27

ajaoj boze mili sortiraj to


i mora 40
Back to top Go down
Systemyc
Novopridošli član foruma
Systemyc


Posts : 58
Join date : 2013-03-28
Age : 31
Location : Smederevo

Fire Slow Burn deck Empty
PostSubject: Re: Fire Slow Burn deck   Fire Slow Burn deck EmptyFri 29 Mar 2013 - 13:50

Hvala momci znači taj špil se i dalje igra ? Posto stvarno ne kontam ono Xyz i Syn a ovo je bio zadnji deck pre nego sto sam prestao igrati.
Back to top Go down
Stojcee
Common Duelist
Common Duelist



Posts : 257
Join date : 2012-06-22
Location : Nis

Fire Slow Burn deck Empty
PostSubject: Re: Fire Slow Burn deck   Fire Slow Burn deck EmptyFri 29 Mar 2013 - 14:43

Na jedan ili drugi nacin moraces da skontaos synchro/xyz ako neces da ih igras, onda bar da bi razumeo sta radi protivnik jer ako to ne razumes, kao prvo on moze da vara i radi sta hoce, a kao drugo, i bitnije, neces znati kad sta treba da sprecis i igraces poprilicno na random...
Back to top Go down
Systemyc
Novopridošli član foruma
Systemyc


Posts : 58
Join date : 2013-03-28
Age : 31
Location : Smederevo

Fire Slow Burn deck Empty
PostSubject: Re: Fire Slow Burn deck   Fire Slow Burn deck EmptyFri 29 Mar 2013 - 14:52

Najjveca glupost je ovo Xyz/syn on pozove sa nekim rabitom cudoviste po ruci i plus summon preglup update.
Back to top Go down
Boske
Common Duelist
Common Duelist
Boske


Posts : 250
Join date : 2010-11-12
Age : 29
Location : Beograd

Fire Slow Burn deck Empty
PostSubject: Re: Fire Slow Burn deck   Fire Slow Burn deck EmptyFri 29 Mar 2013 - 14:53

Systemyc wrote:
Najjveca glupost je ovo Xyz/syn on pozove sa nekim rabitom cudoviste po ruci i plus summon preglup update.

zec nista za vajndapove
Back to top Go down
Systemyc
Novopridošli član foruma
Systemyc


Posts : 58
Join date : 2013-03-28
Age : 31
Location : Smederevo

Fire Slow Burn deck Empty
PostSubject: Re: Fire Slow Burn deck   Fire Slow Burn deck EmptyFri 29 Mar 2013 - 15:40

Ne moze se igrati ovaj slow deck protiv onog decka svako remove negira spell/efect.
Back to top Go down
Boske
Common Duelist
Common Duelist
Boske


Posts : 250
Join date : 2010-11-12
Age : 29
Location : Beograd

Fire Slow Burn deck Empty
PostSubject: Re: Fire Slow Burn deck   Fire Slow Burn deck EmptyFri 29 Mar 2013 - 18:24

Pa da al to samo jednom il 2 put, a ostalo si ga izbagovo Very Happy
Back to top Go down
Systemyc
Novopridošli član foruma
Systemyc


Posts : 58
Join date : 2013-03-28
Age : 31
Location : Smederevo

Fire Slow Burn deck Empty
PostSubject: Re: Fire Slow Burn deck   Fire Slow Burn deck EmptyFri 29 Mar 2013 - 18:39

Izgleda da se mora nauciti igrati sa ovim Xyz/Syn nista sa old school Very Happy kako stoje ovi sto prodaju karte na limundui ostalim forumima po slikama neke izgledaju originali...Nasao sam deck Ragnarock ja mislim da je cena oko 2 soma..Inače one sirene kidaju ali izgleda to niko nema ovde .
Back to top Go down
Boske
Common Duelist
Common Duelist
Boske


Posts : 250
Join date : 2010-11-12
Age : 29
Location : Beograd

Fire Slow Burn deck Empty
PostSubject: Re: Fire Slow Burn deck   Fire Slow Burn deck EmptyFri 29 Mar 2013 - 18:47

Systemyc wrote:
Izgleda da se mora nauciti igrati sa ovim Xyz/Syn nista sa old school Very Happy kako stoje ovi sto prodaju karte na limundui ostalim forumima po slikama neke izgledaju originali...Nasao sam deck Ragnarock ja mislim da je cena oko 2 soma..Inače one sirene kidaju ali izgleda to niko nema ovde .

lolololo

Uzmes neki od deckova sa building on a budget (4-5-6 soma) i polako ga vremenom budzis vise

or

Uzmes i das 200-300 eur odma i imas profi takmicarski deck Very Happy

Obicno svi izaberu postepeno, ali tako ispadne skuplje Very Happy
Back to top Go down
Systemyc
Novopridošli član foruma
Systemyc


Posts : 58
Join date : 2013-03-28
Age : 31
Location : Smederevo

Fire Slow Burn deck Empty
PostSubject: Re: Fire Slow Burn deck   Fire Slow Burn deck EmptyFri 29 Mar 2013 - 18:52

Ma dzaba mi deck kad trebam nauciti da igram ovde ljudi napamet znaju karte Very Happy i koja edicija sve Smile nzm videcu par hiljada nasao sam neki Ragnarock deck nisam siguran koliko to vredi.
Back to top Go down
Stojcee
Common Duelist
Common Duelist



Posts : 257
Join date : 2012-06-22
Location : Nis

Fire Slow Burn deck Empty
PostSubject: Re: Fire Slow Burn deck   Fire Slow Burn deck EmptyFri 29 Mar 2013 - 19:40

U sustini moj savet ti je da ne kupujes nista odma, nego da naucis malo igru, na dn-u, na ygo pro-u, google-uj i tako to. Pa tek kad skontas sta kako radi odluci sta bi tebi leglo i onda to pravi... Mnogo je lose ako puknes pare za deck koji shvatis da ne volis da igras...
Back to top Go down
Systemyc
Novopridošli član foruma
Systemyc


Posts : 58
Join date : 2013-03-28
Age : 31
Location : Smederevo

Fire Slow Burn deck Empty
PostSubject: Re: Fire Slow Burn deck   Fire Slow Burn deck EmptyFri 29 Mar 2013 - 20:26

Da ali u sustini planiram napraviti par deckova bar 2 tako sam pre igrao doduse jer svaki deck ima counter deck..Da li se moze naručiti karta od tcg posto video sam tamo cene neke ?
Back to top Go down
Stojcee
Common Duelist
Common Duelist



Posts : 257
Join date : 2012-06-22
Location : Nis

Fire Slow Burn deck Empty
PostSubject: Re: Fire Slow Burn deck   Fire Slow Burn deck EmptyFri 29 Mar 2013 - 22:18

Pa u sustini moze, ali kao prvo postarina je velika tako da osim ako ne narucujes za nekih 200-300 evra, ili sa nekim, ne isplati se. A kao drugo treba ti debitna kartica koja moze da placa u dolarima. Inace ako planiras da kupujes ceo deck, bolje ponude ces naci medju ljudima u Srbiji, nego da kupujes zasebne karte preko tcg-a...
Back to top Go down
Systemyc
Novopridošli član foruma
Systemyc


Posts : 58
Join date : 2013-03-28
Age : 31
Location : Smederevo

Fire Slow Burn deck Empty
PostSubject: Re: Fire Slow Burn deck   Fire Slow Burn deck EmptyFri 29 Mar 2013 - 22:47

ma karticu imam ne bi bio problem pa ovde kod nas su jače cene jedino postarina problem :S
Back to top Go down
Stojcee
Common Duelist
Common Duelist



Posts : 257
Join date : 2012-06-22
Location : Nis

Fire Slow Burn deck Empty
PostSubject: Re: Fire Slow Burn deck   Fire Slow Burn deck EmptyFri 29 Mar 2013 - 23:28

Pa zavisi kako kod koga, ako malo procackas naci ces manje cene ovde.
Npr Chuck Noris uvek prodaje karte jeftinije nego sto su na netu Smile
Back to top Go down
Totti
Common Duelist
Common Duelist
Totti


Posts : 233
Join date : 2012-08-27
Location : Srbija

Fire Slow Burn deck Empty
PostSubject: Re: Fire Slow Burn deck   Fire Slow Burn deck EmptySat 30 Mar 2013 - 1:52

ako resis da narucujes preko tcg-a javi se meni,narucivao sam 4-5 puta...
Back to top Go down
Sponsored content





Fire Slow Burn deck Empty
PostSubject: Re: Fire Slow Burn deck   Fire Slow Burn deck Empty

Back to top Go down
 
Fire Slow Burn deck
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Chain Burn deck!
» Turbo Cannon Burn Deck
» Burn deck princip rada
» Fire King deck
» Budget fire fist deck

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: