Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Concoction production proudly presents:

Go down 
5 posters
AuthorMessage
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Concoction production proudly presents: Empty
PostSubject: Concoction production proudly presents:   Concoction production proudly presents: EmptyTue 9 Apr 2013 - 11:48

3x Hazy flame cerberus
http://yugioh.wikia.com/wiki/Hazy_Flame_Cerbereus

3x Hazy flame peryton
http://yugioh.wikia.com/wiki/Hazy_Flame_Peryton

3x Hazy flame sphynx
http://yugioh.wikia.com/wiki/Hazy_Flame_Sphynx

2x Hazy flame hyppogrif
http://yugioh.wikia.com/wiki/Hazy_Flame_Hyppogrif

3x Blaster
http://yugioh.wikia.com/wiki/Blaster,_Elemental_Dragon_of_Calderas

1x Garunix
http://yugioh.wikia.com/wiki/Fire_King_High_Avatar_Garunix

3x Flamvell firedog
1x Flamvell magician
1x Gorz

Mađije:

3x Onslaught of the fire kings
http://yugioh.wikia.com/wiki/Onslaught_of_the_Fire_Kings

3x Hazy pillar
http://yugioh.wikia.com/wiki/Hazy_Pillar

3x Rekindling
3x mst
2x Night beam
1x Dark hole
1x Monster reborn
1x Gold sarco
1x Pot of avarice

2x Fiendish chain

Sto se tice extra decka:
BBC (hazy beast basilicock XD) iako sam deck sastavio kako bih troll-ovao ljude sa ovom kar(t)om, samo sam jednom do sada zapravo dobio mec na nju. Razlog za to je prvenstveno u tome sto mec zavrsava sama cinjenica sto ce rekindling na ociscen teren vratiti 3-4 monstera sa po 2000atk.
Photon Strike Bounzer
Inzektor Exa-Beetle (bonus fazon, equipuje se cerberus pa kad inzektor zagine ili iskoristi efekat a odabere se cerberus (ako bas nema nista drugo da se skloni tipa haze pillar) dobije se search za njega)
Sword Breaker
Number 25: Force Focus
M7 ptolemy (bolesno sklanja daveze koji se ne mogu ubiti tipa onaj burning knuckler boss)
Gauntlet shooter
+ neki standardni rank 4
+ Crimson blader, stadust, scrap dragon

Ono sto volim kod hazy arhetipa je sarenolikost decklista.
Tako ljudi igraju i varijantu sa tefnuitima i fire vanilom lv 6. Nije los fazon ali uz onslaught pocinje da gusi ruku tako da se po meni igra ili jedno ili drugo. Meni je onslaught gotivniji ne samo zbog toga sto dovodi retardiranog garunixa vec zbog toga sto je savrsena za vadjenje cerberusa iz decka. Deck ima fantastican potencijal za stanjivanje kroz search i vadjenje na teren, sigurno ne toliko kao fullretard mermail/firefist, ali opet dovoljno za respekt.
Evo jos nekih pristupa:
http://www.pojo.biz/board/showthread.php?t=1092320
Znaci pokidao sam se na ninja-haze. XD


Last edited by ningen on Tue 9 Apr 2013 - 12:01; edited 1 time in total
Back to top Go down
Fritzelgard
Forumski Novinar
Forumski Novinar
Fritzelgard


Posts : 4078
Join date : 2011-07-15
Age : 24

Concoction production proudly presents: Empty
PostSubject: Re: Concoction production proudly presents:   Concoction production proudly presents: EmptyTue 9 Apr 2013 - 12:00

Da li da igram ninja haze u subotu?
Fak imam samo jednog crvenog nindžu
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Concoction production proudly presents: Empty
PostSubject: Re: Concoction production proudly presents:   Concoction production proudly presents: EmptyTue 9 Apr 2013 - 12:07

^ odakle ti materijali za ekstra deck? XD
To je nazalost ono sto deck cini skupim (fuken bounzer), plus neke stvari nisu ni izbacene u tcg-u/jevropi jos. Sad
Back to top Go down
Fritzelgard
Forumski Novinar
Forumski Novinar
Fritzelgard


Posts : 4078
Join date : 2011-07-15
Age : 24

Concoction production proudly presents: Empty
PostSubject: Re: Concoction production proudly presents:   Concoction production proudly presents: EmptyTue 9 Apr 2013 - 12:08

3 kokoske su dovoljne
Ugovaram trade za bounzera
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Concoction production proudly presents: Empty
PostSubject: Re: Concoction production proudly presents:   Concoction production proudly presents: EmptyTue 9 Apr 2013 - 12:11

Sad sam izvalio da je bounzer izasao u tinu sto je do jaja, moze onda da se nabavi na laganicu.
Ne znam bas koliko ces uspevati da spustas koke, ali ako bi nabavio bounzera i onog inzektora to bi bilo vec fino. Valjda ce da dodje uskoro i m7 u Evropu.

Moze taj ninja build da se popravi, tipa ja uopste ne bih drzao ono cudo goku pyre of malice, natrpao bih i u ninjama tri onslaughta i garunixa.
Back to top Go down
Fritzelgard
Forumski Novinar
Forumski Novinar
Fritzelgard


Posts : 4078
Join date : 2011-07-15
Age : 24

Concoction production proudly presents: Empty
PostSubject: Re: Concoction production proudly presents:   Concoction production proudly presents: EmptyTue 9 Apr 2013 - 12:38

e to već teže da mogu da nađem do subote
goku je sranje i agree
rekindling ne znam da li samo 1
EDIT:Fuck neće da mi uđe na pojo 'server busy'
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Concoction production proudly presents: Empty
PostSubject: Re: Concoction production proudly presents:   Concoction production proudly presents: EmptyTue 9 Apr 2013 - 12:44

Onslaught bi svakako gledao da nabavim, nije nesto bez cega deck ne radi ako se ne odigra, ali ubrzava stvari, lakse se dolazi do karata koje su potrebne za dalje stanjivanje kroz perytona.


Last edited by ningen on Tue 9 Apr 2013 - 20:25; edited 1 time in total
Back to top Go down
Crack
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
Crack


Posts : 3005
Join date : 2011-10-15

Concoction production proudly presents: Empty
PostSubject: Re: Concoction production proudly presents:   Concoction production proudly presents: EmptyTue 9 Apr 2013 - 17:25

Ja imam i igram verziju sa Griffinima i bez Fire Kingova.
Inače, kokoška je najbolesnija ovde ubedljivo (pored Perytona).
Onslaught igram jedan.
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Concoction production proudly presents: Empty
PostSubject: Re: Concoction production proudly presents:   Concoction production proudly presents: EmptyTue 9 Apr 2013 - 20:26

Od fire kingova drzim samo jednog garunixa, sto je vec glupo ne drzati ako se igra na 3 onslaughta.

Grifin bese trazi da na groblju imas samo fire monstere? Ja mislim da ga zato ne drzim, spustam bounzera i m7 dosta tako da bi mi bagovalo.
Back to top Go down
Crack
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
Crack


Posts : 3005
Join date : 2011-10-15

Concoction production proudly presents: Empty
PostSubject: Re: Concoction production proudly presents:   Concoction production proudly presents: EmptyTue 9 Apr 2013 - 21:22

Ja igram više na onu verziju da spustiš kokošku sa 4/5 materijala, i uopšte mi ne baguje sa bounzerom.
Back to top Go down
Lazar Milin
zolga
Lazar Milin


Posts : 7067
Join date : 2011-04-12
Age : 28

Concoction production proudly presents: Empty
PostSubject: Re: Concoction production proudly presents:   Concoction production proudly presents: EmptyTue 9 Apr 2013 - 22:41

Crack wrote:
Ja igram više na onu verziju da spustiš kokošku sa 4/5 materijala, i uopšte mi ne baguje sa bounzerom.
kokoska sa 4 5 materijala
sea lancer sa 3 gachija



duel time
Back to top Go down
Fritzelgard
Forumski Novinar
Forumski Novinar
Fritzelgard


Posts : 4078
Join date : 2011-07-15
Age : 24

Concoction production proudly presents: Empty
PostSubject: Re: Concoction production proudly presents:   Concoction production proudly presents: EmptyTue 9 Apr 2013 - 22:41

Kokoška + safe zone?
Back to top Go down
Rider of the Lightning
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
Rider of the Lightning


Posts : 2170
Join date : 2011-09-18
Age : 110
Location : Jagodina City

Concoction production proudly presents: Empty
PostSubject: Re: Concoction production proudly presents:   Concoction production proudly presents: EmptyWed 10 Apr 2013 - 12:52

Inace,IRL delim Hazy deck sa Crackom.
Trenutno igramo verziju sa Griffinom i bez Fire Kingova,a ja malo na DN-u isprobavam sa Tefnuitom...

Sto se tice samog decka,ubaci Mantikora,a izbaci jednog Hyppogriffa,mnogo je bolji mantikor,bezobzira na to sto je hyppogriff target za rekindling,mantikor je target za perytona kada protivnik ima backrow...
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Concoction production proudly presents: Empty
PostSubject: Re: Concoction production proudly presents:   Concoction production proudly presents: EmptyWed 10 Apr 2013 - 15:29

Crack wrote:
Ja igram više na onu verziju da spustiš kokošku sa 4/5 materijala, i uopšte mi ne baguje sa bounzerom.
Mislim da je moja verzija raznovrsnija, grifini su mi nepotrebni jer jednostavno onslaught uz isti uslov za specijalno pozivanje vadi stvari iz decka (prakticno mozes da biras da li ces na tome ostati ili nastavljas da spustas nesto iz ruke za xyz tako da sa onslaughtom samo imas jedan play vise) sto je mnogo bolja opcija.

@ Rider
Probacu, to zvuci kao ok predlog. Jedina stvar je u tome sto ljudi zapravo ne znaju kako deck funkcionise pa mi odmah ubijaju perytona kada ga pustim umesto da cekaju da on spusti nesto. Ta cinjenica mi je mnogo pomogla inace bi me bth satro u par slucajeva (jbno ne targetuje >.<).

Quote :
kokoska sa 4 5 materijala
sea lancer sa 3 gachija



duel time

Tu pobedjuje onaj ciji je potez. XD Ali skroz je lud fazon- ono puna tabla monstera i svi postanu xyz materijali za koku, shocktroll drugog igraca uspesno obavljen. XD


Last edited by ningen on Wed 10 Apr 2013 - 15:39; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rider of the Lightning
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
Rider of the Lightning


Posts : 2170
Join date : 2011-09-18
Age : 110
Location : Jagodina City

Concoction production proudly presents: Empty
PostSubject: Re: Concoction production proudly presents:   Concoction production proudly presents: EmptyWed 10 Apr 2013 - 15:36

Pa da,testiracu malo i sa onslaughtom...

Zapravo,ti ljudi su pametno postupili,jer vecina Hazy Flame igraca igra mantikora,a mantikor je uvek najbolji target za perytona ako protivnik ima backrow,pa ako sacekaju da peryton spusti nesto,sto bude bilo mantikor i jos jedan hazy,samo odradis eff mantikor i smejes im se u facu. Very Happy
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Concoction production proudly presents: Empty
PostSubject: Re: Concoction production proudly presents:   Concoction production proudly presents: EmptyWed 10 Apr 2013 - 15:43

^ Znas kako, sve je to lepo sto ce manticor da ti prezivi ali nemam ja neke vajde od njega samog sto ce da ostane, jer to protivnik sklanja u svom narednom potezu, a ipak trazi da se discarduje 1 fire. Ako uzmes u obzir da je jedan vec otisao na perytona, ruka ti se opasno smanjuje + igram blastere koji takodje traze fire za discard.
Ali turio sam jednog cisto kao opciju vise, ne moze da naskodi toliko rekindlingu a moze da znaci ako je protivniku ostalo malo bodova pa se spusti to da ga overi.
Inace ja sa peritonom uvek zovem prvo jednu sfingu (kucka mi u 90% slucajeva izmilluje suprotno od onoga sto odaberem na prou, da popizdis XD) i jednog cerberusa, ako protivnik ima backrow izbegavam da uopste zapocinjem play. To je po meni najbolja opcija, sfinga daje mogucnost za treceg monstera, cerberus ce mi dati search kad ga ubiju.
Back to top Go down
Sponsored content





Concoction production proudly presents: Empty
PostSubject: Re: Concoction production proudly presents:   Concoction production proudly presents: Empty

Back to top Go down
 
Concoction production proudly presents:
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: