Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Steelsworms deck

Go down 
+5
Choko Smoky
Totti
DuleSavic
ningen
sokoa99
9 posters
AuthorMessage
sokoa99
Common Duelist
Common Duelist
sokoa99


Posts : 120
Join date : 2013-08-22
Age : 24
Location : Serbia

Steelsworms deck Empty
PostSubject: Steelsworms deck   Steelsworms deck EmptySat 7 Sep 2013 - 12:38

Monsters:

3x Steelswarm Scout
3x Steelswarm Girastag
2x Steelswarm Caller
1x Steelswarm Sting
1x Dark Armored Dragon
3x Steelswarm Cell
3x Steelswarm Caustag
3x Steelswarm Mantis
1x Steelswarm Moth
1x Steelswarm Longhorn
2x Steelswarm Gatekeeper
1x Steelswarm Genome
1x Steelswarm Sentinel

Spells:

1x Allure of Darknes
1x Foolish Burial
3x March of the Monarchs
3x First step Towards Infestation
2x Dark Eruption

Traps:

2x Infestation Wave
1x Infestation Tool
1x Infestation Ripples
1x Magic Cylinder

Side Deck: Ima dosta karata pa pogledajte na videu i recite mi sta da stavim

Pozz Aleksa Very Happy
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Steelsworms deck Empty
PostSubject: Re: Steelsworms deck   Steelsworms deck EmptySat 7 Sep 2013 - 15:11

Necu nikad razumeti zasto mnogi igraci moraju da ture cilindar u svakom decku koji igraju. Karta je minus.
Razne evilswarm karte ukljucuju podrsku i za steelswarm (poput kerykeiona), al' kapiram da to nije na listi jer se nema kesa.
Back to top Go down
sokoa99
Common Duelist
Common Duelist
sokoa99


Posts : 120
Join date : 2013-08-22
Age : 24
Location : Serbia

Steelsworms deck Empty
PostSubject: Re: Steelsworms deck   Steelsworms deck EmptySat 7 Sep 2013 - 15:31

Bas tako...
Back to top Go down
DuleSavic
Common Duelist
Common Duelist
DuleSavic


Posts : 161
Join date : 2012-10-04
Age : 34
Location : Nis

Steelsworms deck Empty
PostSubject: Re: Steelsworms deck   Steelsworms deck EmptySat 7 Sep 2013 - 21:02

ningen wrote:
Necu nikad razumeti zasto mnogi igraci moraju da ture cilindar u svakom decku koji igraju. Karta je minus.
Razne evilswarm karte ukljucuju podrsku i za steelswarm (poput kerykeiona), al' kapiram da to nije na listi jer se nema kesa.
Ne slazem se bas, sve zavisi od situacije, odnosno decka koji igras,da li imas bolje karte, ili ne , ili si jednostavno zaljubljenik u neke karte, kao sto je Magic Cylinder... ja sam recimo osvojio turnir u Jagodini bas zbog ove karte, igrao sam dva komada. Jednostavno mi je puklo i ubacio sam u geargia deck, dva cilindra, jedan fairy box, i dva magical hats-a, pored toga sam igrao 3x geartown i 2x gadjitron-a... Bilo je veoma zanimljivo, cilindri su mi dobili par duela, kao i fairy box par puta. A promena odredjenih karata je bila osvezavajuca, iako sam imao prisone(koje su zamenili cilindri), i sve otale karte koje se inace igraju...
Back to top Go down
DuleSavic
Common Duelist
Common Duelist
DuleSavic


Posts : 161
Join date : 2012-10-04
Age : 34
Location : Nis

Steelsworms deck Empty
PostSubject: Re: Steelsworms deck   Steelsworms deck EmptySat 7 Sep 2013 - 21:04

Evo nesto na brzinu sto sam sastavio, znam da neke karte je tesko naci, ali kao sto rekoh na brzinu sastavljeno... mozda sam nesto osnovno zaboravio da ubacim cak...

https://s909.photobucket.com/user/dulesavic13290/media/Steelswarm_zps1e522500.png.html
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Steelsworms deck Empty
PostSubject: Re: Steelsworms deck   Steelsworms deck EmptySat 7 Sep 2013 - 23:08

DuleSavic wrote:
ningen wrote:
Necu nikad razumeti zasto mnogi igraci moraju da ture cilindar u svakom decku koji igraju. Karta je minus.
Razne evilswarm karte ukljucuju podrsku i za steelswarm (poput kerykeiona), al' kapiram da to nije na listi jer se nema kesa.
Ne slazem se bas, sve zavisi od situacije, odnosno decka koji igras,da li imas bolje karte, ili ne , ili si jednostavno zaljubljenik u neke karte, kao sto je Magic Cylinder... ja sam recimo osvojio turnir u Jagodini bas zbog ove karte, igrao sam dva komada. Jednostavno mi je puklo i ubacio sam u geargia deck, dva cilindra, jedan fairy box, i dva magical hats-a, pored toga sam igrao 3x geartown i 2x gadjitron-a... Bilo je veoma zanimljivo, cilindri su mi dobili par duela, kao i fairy box par puta. A promena odredjenih karata je bila osvezavajuca, iako sam imao prisone(koje su zamenili cilindri), i sve otale karte koje se inace igraju...
Ma dobro to ako hoces da igras tako iz zezanja. Ali druga je stvar ako hoces da igras ozbiljno, sa kartama koje su konstantnije u obavljanju posla. Ljudi misle, ok heavy je banovan, sad cemo da potrpamo mirrore, prisone, cilindre i sl. i onda ih iskasape ljudi sa Hyperionom, Scrapom, inzektorima i slicnim stvarima...da i ne govorim o situacijama u kojima mi lik odigra tri cilindra u toku meca i opet ga izgubi, a da je bar drzao eto te prisone da mi sklone monstere sa terena kapiram da bi me dobio. Ali dzabe govoriti, svi ti oldschool likovi makar i da ne furaju vise deckove sa po 60 karata opet ce da drze cilindre...to im je staple.
Back to top Go down
sokoa99
Common Duelist
Common Duelist
sokoa99


Posts : 120
Join date : 2013-08-22
Age : 24
Location : Serbia

Steelsworms deck Empty
PostSubject: Re: Steelsworms deck   Steelsworms deck EmptySat 7 Sep 2013 - 23:54

Ja u sustini nisam oldschool igrac jer sam tek poceo ozbiljno da igram Very Happy Cylindar drzim iz razloga sto jedan nije puno a moze da dobro dodje,a pored toga i nemam puno stejplova koje da dodam. Molim vas jos neki predlozi za deck ?
Back to top Go down
Totti
Common Duelist
Common Duelist
Totti


Posts : 233
Join date : 2012-08-27
Location : Srbija

Steelsworms deck Empty
PostSubject: Re: Steelsworms deck   Steelsworms deck EmptySun 8 Sep 2013 - 0:57

Cylindri FTW Very Happy
Back to top Go down
sokoa99
Common Duelist
Common Duelist
sokoa99


Posts : 120
Join date : 2013-08-22
Age : 24
Location : Serbia

Steelsworms deck Empty
PostSubject: Re: Steelsworms deck   Steelsworms deck EmptySun 8 Sep 2013 - 0:58

Very Happy
Back to top Go down
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

Steelsworms deck Empty
PostSubject: Re: Steelsworms deck   Steelsworms deck EmptySun 8 Sep 2013 - 16:34

Magic Cylinder = - 1


0 Life Points = -9999

Cilindri cesto zavrsavaju igru.

Sada kada nema Heavy-ja, i kada su neke druge trap karte pobanovane, to je solidna karta.
Back to top Go down
Pax
Forumski Hemičar
Pax


Posts : 1717
Join date : 2012-06-07
Age : 27
Location : Srbija

Steelsworms deck Empty
PostSubject: Re: Steelsworms deck   Steelsworms deck EmptySun 8 Sep 2013 - 16:55

Infestation Pandemic?
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Steelsworms deck Empty
PostSubject: Re: Steelsworms deck   Steelsworms deck EmptyMon 9 Sep 2013 - 8:30

Real Smoky wrote:
Sada kada nema Heavy-ja, i kada su neke druge trap karte pobanovane, to je solidna karta.
moa wrote:
Ljudi misle, ok heavy je banovan, sad cemo da potrpamo mirrore, prisone, cilindre i sl. i onda ih iskasape ljudi sa Hyperionom, Scrapom, inzektorima i slicnim stvarima...da i ne govorim o situacijama u kojima mi lik odigra tri cilindra u toku meca i opet ga izgubi, a da je bar drzao eto te prisone da mi sklone monstere sa terena kapiram da bi me dobio.
Back to top Go down
Blight
Novopridošli član foruma
Blight


Posts : 60
Join date : 2013-11-14
Age : 34
Location : Republika Srpska

Steelsworms deck Empty
PostSubject: Re: Steelsworms deck   Steelsworms deck EmptyThu 14 Nov 2013 - 23:23

Preporucujem da ubacis 3 Recurring Nightmare = ) Posto svi Steelswarmovi imaju 0 def, karta je crazy good za taj deck. Mozda da izbacis First Step Towards infestation, realno nije neki draw power. Takodje Ultimate Offering is a must.
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Steelsworms deck Empty
PostSubject: Re: Steelsworms deck   Steelsworms deck EmptyFri 15 Nov 2013 - 8:26

Offering je banovan u tcg-u.
Back to top Go down
Fritzelgard
Forumski Novinar
Forumski Novinar
Fritzelgard


Posts : 4078
Join date : 2011-07-15
Age : 24

Steelsworms deck Empty
PostSubject: Re: Steelsworms deck   Steelsworms deck EmptyFri 15 Nov 2013 - 9:46

To mi lici na smokya^
Back to top Go down
The Fallen One!
Novopridošli član foruma



Posts : 2
Join date : 2013-11-23
Location : Serbia

Steelsworms deck Empty
PostSubject: Re: Steelsworms deck   Steelsworms deck EmptySat 23 Nov 2013 - 17:07

Deck zabave i sale.
Back to top Go down
Sponsored content





Steelsworms deck Empty
PostSubject: Re: Steelsworms deck   Steelsworms deck Empty

Back to top Go down
 
Steelsworms deck
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nordic deck i machina gadget ancient gear deck
» D.D Deck -----
» Nov deck?!
» Moj LSS Deck
» DECK-OUT DECK

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: