Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 J_Project - here we go again.

Go down 
+18
sanjin the magician
Amy Cool
SsS
girugamesh
Ilija
DarkCollector
Samurai
sinisha
fortress master
Choko Smoky
RafaeL
blue neca
Elen
Allex
Hyozanryu
JadenSRB
Admin
JoXa
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
AuthorMessage
Elen
Moderator



Posts : 3096
Join date : 2010-11-12
Age : 29

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptySun 3 Apr 2011 - 15:47

A sta fali onom starom skinu? o_o
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptySun 3 Apr 2011 - 16:03

Ništa. Samo sam hteo da napravim nešto "default-ish", poput YVD skina.

Jbt, niko da me pohvali :'( xD
Back to top Go down
Amy Cool
Common Duelist
Common Duelist
Amy Cool


Posts : 100
Join date : 2011-04-02

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptySun 3 Apr 2011 - 16:06

@blue neca: Na oficijalnoj stranici je zadnja 0.1.6.92 verzija pa onda kad instaliras update-uje na 0.1.6.103 iako pise na onom logo-u da je jos uvijek .100 kad starta pa ne znam tacno koja je

http://jbyyxproject.googlecode.com/files/J_PROJECT%200.1.6%20Install.exe

Sto se tice tog skina, koliko vidim karte ce imati problema kada odu u horizontalni polozaj jer su ti vasi samo za vertikalni polozaj. ne znam ali meni se vise svidja ovaj:

https://2img.net/h/oi56.tinypic.com/avmvwy.jpg

ali dobro to je sve opet stvar ukusa skin svako sebi moze napraviti po zelji Very Happy
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptySun 3 Apr 2011 - 16:09

Položaji (polja) još nisu dobri, ono sam poslao samo da pokažem kako bi trebalo da izgleda.

EDIT: Amy, kol'ko vidim, imaš podužeg igračkog stava, pa jedno pitanje za tebe. Da li će ljudima smetati to što banlista nema, kao ni ograničenja za Extra, Side i Deck?
Back to top Go down
Amy Cool
Common Duelist
Common Duelist
Amy Cool


Posts : 100
Join date : 2011-04-02

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptySun 3 Apr 2011 - 16:53

@ JoXa: Nece smetati jer svi ozbiljniji igraci, a ima ih puno, koji vole ovu igru vec dobro poznaju sve sisteme za dueliranje a tako i banlistu. Svi koriste hamachi i tako se dueliraju i naravno nikome nije u cilju da vara sa tim jer od toga nema nista. Obicno igras s onime koga znas. Mi kada smo prije cesto koristili JP drzali smo se fer pleja tako da to extra side i deck nisu bili problem.

Stvari stoje ovako kcvds je dobrim djelom stao, sto zbog karata sto zbog cheata i shuffler sistema koji daje vecinom ili 5 monsters ili 5 spell/trap karti. JP je bolji i po pitanju karata i po pitanju shufflera. Tako da je dosta igraca preslo na JP opet dok kcvds se ne updateuje. Dobra stvar i strategija je sto kcvds evo koliko godina ga vec igram uvijek kasni za kartama i to jako nervira igrace. kada bi JP bio updateovan stalno kako setovi izlaze pogotovo cim izadju u OCG npr sad ovaj Extreme Victory vecina igraca bi igrala JP neprestano. jedina prednost KCVDS-a jeste grafika pa to JP mora nadoknaditi stalnim updateom za karte, sto ne bi bio problem kada se ovdje raja udruzi kao i sada sto radite.

Sto se tice DMG (Duel Monster Genesis) Byond platforma, oni su slabi jer im
server laguje i slabo ima pro igraca. Male slike cine ga neupotrabljivim osim ako vam se svidjaju GBA karte. jedina prednost ovoga je sto ima tag duel. ovaj sistem nije konkurencija JP-u.

Eh posto je YVD slican JP-u, neki od igraca koji vole i koriste YVD kazu da je on opet bolji jer ima tu banlistu extra side i deck limitovane. On ima manje slike a ova nova verzija sto planirate JP-a sa ovim izgledom karata kao iz animea je pun pogodak i to ce da dobro ostavi YVD iza sebe. Eh znaci jedino zbog toga bi bilo pozeljno da se sredi to.

Takodjer ne znam koliko je to komplikovano za napraviti, stvar koja bi definitivno prebacila vecinu na JP je da velicina karata bude malo veca na fieldu i u ruci. Nesto kao KCVDS. to bi znacilo kraj za ostale sisteme pod uslovom da bude updateovan. J_BYYX je pokusavao koliko znam da osposobi onu opciju koja fali a to je davanje kontrole protivniku monstera. Mi smo koristili tokene kao zamjenu za takve stvari ali eto i to bi bilo jako fino da imamo ako nije tesko uraditi. Ono sto bih savjetovala je da pokusate izbaciti za sada su slike sto fale do STOR-a a vi kazete da ste ih zavrsili. ako se bude cekalo da sve sitnice budu gotove ljudi ce ponovo otici na kcvds i yvd. I da ima jos sitnica koja je prije radila a sada ne radi nakon update-a a to je ne vide se text karata na listi kada se hoce pogledati dek ili extra deck ili graveyard/RFG. Ali ponavljam opet so su samo sitnice ljudima trebaju slike podhitno jer ih trenutno to jedino udaljava od JP-a Very Happy


Mi sto igramo J_project na KC communitiju prebacujemo intenzivno ljude na JP. Ja sam napravila Guide za J_Project jer je to bitno za ljude koji pojma nemaju sta da rade da se ustedi na vremenu objasnjavanja preko chata. Na linku ispod je Guide ako nekome trebate objasniti a mrsko vam Very Happy Pravila sam ga nekad davno ali nisam znala gdje mi je pa je novi bio potreban

http://www.mediafire.com/?dsvja5sov2nxzjv

U Duel Academiji (najaktivniji sporedni forum vezan za KCVDS igrace) smo vec poceli ljude usmjeravati na JP Very Happy
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptySun 3 Apr 2011 - 17:05

Hvala na detaljnom objašnjenju, nešto tako mi je i J_BYYX rekao.

Što se tiče veličine karata na terenu; to je subjektivno mišljenje, ja mislim da to nije potrebno menjati i zbog skinova, a i to samo daje više posla.

I da, većina slika je tu (uključujući STOR). Bug sa imenima je rešen...
Back to top Go down
Elen
Moderator



Posts : 3096
Join date : 2010-11-12
Age : 29

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptySun 3 Apr 2011 - 17:43

Mozda ovako nesto? https://2img.net/r/ihimizer/i/skinv1.jpg/

Mogu da izmenim da ove zone sa strane ne budu toliko ljubicaste, to mi je slucajno ispalo... xD
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptySun 3 Apr 2011 - 17:53

Nah, its cool! Uradi skin, plz.

Iskoristi ovo:

J_Project - here we go again. - Page 11 45_deck-look J_Project - here we go again. - Page 11 45_deck
J_Project - here we go again. - Page 11 45_extradeck
Back to top Go down
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptySun 3 Apr 2011 - 18:03

Mogli bi da uzmete skin sličan kao u joey the passion-u
J_Project - here we go again. - Page 11 0
meni je taj skin baš bio gotivan Very Happy
Back to top Go down
Allex
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist



Posts : 1262
Join date : 2010-11-18
Age : 28

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptySun 3 Apr 2011 - 18:16

ElenFNX wrote:
Mozda ovako nesto? https://2img.net/r/ihimizer/i/skinv1.jpg/

Mogu da izmenim da ove zone sa strane ne budu toliko ljubicaste, to mi je slucajno ispalo... xD
^ovo

Btw, imam i ja te deck, extra, grave slike, ako treba....
Spoiler:
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptySun 3 Apr 2011 - 20:59

http://www.multiupload.com/4KCW8566D0

Čini mi se da je skroz OK.
Back to top Go down
blue neca
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
blue neca


Posts : 859
Join date : 2010-11-12
Age : 31
Location : Beograd

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptySun 3 Apr 2011 - 21:36

e hvala emy bas si kul sacu da inst pa da vidim
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptySun 3 Apr 2011 - 22:09

wow,uprawo sam igrao sa maulerom jp posle 2-3 goidne sigurno.......ah wremena kad sam ucio swe njih sa kc-a da rukuju time i tako upoznao mnogo ljudi Smile)))!!!!!!! ma da,kao sto sam i ocekiwao,moji techowani nordici rade do jaja,mada josh nisam 100% owladao play-evima,al ono,blizu sam Very Happy
Back to top Go down
Amy Cool
Common Duelist
Common Duelist
Amy Cool


Posts : 100
Join date : 2011-04-02

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptyThu 7 Apr 2011 - 0:34

Ima li sta novo? Very Happy

Interesuje me hoce li biti ovaj set sa Exceed monsterima jer ih svi zele igrati Very Happy
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptyThu 7 Apr 2011 - 14:19

Naravno da hoće. Za sada, uradili smo (po onoj listi) do polovine DT07, i Master Guide promos (aka Shooting Quasar Dragon i Sephiron).

Što se tiče samih Exceed monstera, verovatno ću ih raditi sa Dark Synchro pozadinama (iliti kompletno crne) ako ne budemo uspeli da napravimo. Sliku za rankove, srećom, imamo.
Back to top Go down
girugamesh
Rare Duelist
Rare Duelist
girugamesh


Posts : 424
Join date : 2011-01-09
Age : 30
Location : Bar, Montenegro

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptyThu 7 Apr 2011 - 15:00

Oće li biti Meklord Emperors-a?
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptyThu 7 Apr 2011 - 15:05

J_Project - here we go again. - Page 11 45_meklordemperorgranel J_Project - here we go again. - Page 11 45_meklordemperorskiel J_Project - here we go again. - Page 11 45_meklordemperorwisel J_Project - here we go again. - Page 11 45_meklordastromekanikle
Back to top Go down
girugamesh
Rare Duelist
Rare Duelist
girugamesh


Posts : 424
Join date : 2011-01-09
Age : 30
Location : Bar, Montenegro

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptyThu 7 Apr 2011 - 15:10

^Tooo, svaka čast!!!
Odličan artwork.
Na kcvds ih nema...
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptyThu 7 Apr 2011 - 15:15

Šteta što nisu u delovima, iz*ebali ih k'o Armor monstere. :\

Biće nekih loših slika, u nedostatku boljih, šta da se radi. I OCG slike su nekako isprane, u odnosu na TCG.
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptyThu 7 Apr 2011 - 18:34

Izvinjavam se za dupli post... Elem, rešio sam problem sa "ispranošću"

J_Project - here we go again. - Page 11 45_meklordemperorwisel240

Mnogo bolje izgleda, zar ne? To ću da uradim svim sledećim kartama, za stare ću videti posle.
Back to top Go down
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptyThu 7 Apr 2011 - 18:38

Kako si rešio problem?
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptyThu 7 Apr 2011 - 18:47

Hm, nije bio ni problem, nego sam ja zaboravio da može da se popravi sa PS-om. xD

Image->Adjustments->Brightness and Contrast
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptyFri 8 Apr 2011 - 22:28

Završeno sve sa liste (što se mene tiče), i idem na Extreme Victory.

Evo jedna slika za Allexa Wink:

J_Project - here we go again. - Page 11 45_evigishkimindaugus
Back to top Go down
Amy Cool
Common Duelist
Common Duelist
Amy Cool


Posts : 100
Join date : 2011-04-02

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptySat 9 Apr 2011 - 1:07

GO GO GO Smile
Back to top Go down
Allex
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist



Posts : 1262
Join date : 2010-11-18
Age : 28

J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 EmptySat 9 Apr 2011 - 9:16

JoXa wrote:
Završeno sve sa liste (što se mene tiče), i idem na Extreme Victory.

Evo jedna slika za Allexa Wink:

J_Project - here we go again. - Page 11 45_evigishkimindaugus

Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





J_Project - here we go again. - Page 11 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 11 Empty

Back to top Go down
 
J_Project - here we go again.
Back to top 
Page 11 of 13Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Video igre-
Jump to: