Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Vampiri-riri

Go down 
4 posters
AuthorMessage
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Vampiri-riri Empty
PostSubject: Vampiri-riri   Vampiri-riri EmptySun 6 Jul 2014 - 14:31



Da, znam šta ćete reći, deck je spor, užasan, ne radi, sisa ga...i to je delom tačno. S druge strane ima sjajan potencijal, veoma je zabavan i mislim da su mu mnogi pogrešno pristupili pokušavajući da naprave neke turbo otk verzije sa instant fuzijama, transmodify glupostima i sl., što, složiću se sa jednim ticevka likom, nije smisao ovog arhetipa. Arhetip je usmeren više na kontrolu, strpljenje, planiranje...što su kvaliteti koje mnogi igrači izbegavaju jer im je daleko privlačnije da svoju ''veštinu'' izraze kroz brze otk herp-derp deckove.
lista:
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Vampiri-riri Empty
PostSubject: Re: Vampiri-riri   Vampiri-riri EmptySun 6 Jul 2014 - 16:50

kako bih ti rekao probao sam ih i odustao
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Vampiri-riri Empty
PostSubject: Re: Vampiri-riri   Vampiri-riri EmptySun 6 Jul 2014 - 19:58

^ Probao sam ih i ja...i odustao jer su bili prespori, ALI nakon toga su izašli odlučan Duke pa 'ajde i zanimljiva Vamp (mada ona i ne mora da se igra, no eto meni je gotivan taj njen efekat), a upravo je Duke učinio deck poprilično kompetitivnim jer se sjajno kombinuje sa terenskom kartom.
Osim toga izašla je i ova bruka monarh podrška koja je praktično soul exchange bez hendikepa koja se tako dobro uklopila sa vampirima.
Treću stvar koju bih napomenuo je dragon's mirror kao tech, slučajno sam je izvalio kod nekog lika, mnogi, pa i ja, smo je prevideli skroz, a karta je odlična za taj poslednji udarac.
Back to top Go down
Lazar Milin
zolga
Lazar Milin


Posts : 7067
Join date : 2011-04-12
Age : 28

Vampiri-riri Empty
PostSubject: Re: Vampiri-riri   Vampiri-riri EmptyMon 7 Jul 2014 - 0:11

probacu ovo
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Vampiri-riri Empty
PostSubject: Re: Vampiri-riri   Vampiri-riri EmptyMon 7 Jul 2014 - 11:59

Probaj, meni su veoma zabavni. Ono, potencijalno se plusiraš sa praktično svakim bićem koje spustiš, gledaš da iskontrolišeš partiju tako što ćeš sa druge strane da iscrpiš resurse drugog igrača (npr. fire fist-ovima tražiš da šalju spell-ove na groblje itd.).
Admin i ja smo pokušali da ih igramo kad je nova podrška tek izašla, ali tada im je ''falilo nešto'' pa smo digli ruke. To ''nešto'' je po meni Vampire Duke, doduše bilo bi kul kada bi bar još jedna solidna karta za podršku vampirima izašla, po mogućstvu neki spell/trap.
Igrajući ovo moraš da imaš plan kako će ti naredni potez otprilike teći, dakle šte ćeš tačno uzeti sa search-erima kako bi u narednom potezu odigrao to što želiš. Pametno kombinovanje vampira sa efektom destrukcije koji poseduje njihova terenska karta je imperativ. Zato je tu i jedna Vampire Grace, ljudi je obično ne vole jer je lv6 i sa te strane nema xyz sinergiju sa ostalima, ali upravo tu se pokazuje da Konami nije hteo turbo rank 5 deck već nešto drugo sa vampirima. I zaista, iznenadilo me je koliko sam malo zapravo i spuštao stvari iz ekstra decka, obično bi se meč završio sa gomilom vampira ili drugih zombija koji uz terensku svi imaju bonus 500atk i jednostavno naprave veliku štetu. Ljudi ce praktično da traće fiendishe kako bi zaustavili eff od Grace, sorcerer će dobiti eff i ako ti neki nub opali na njega warning itd. Za sve što ti nije jasno sa liste pitaj.
Back to top Go down
(Fenix)Hollow
Novopridošli član foruma
(Fenix)Hollow


Posts : 23
Join date : 2014-07-10
Location : AFDf

Vampiri-riri Empty
PostSubject: Re: Vampiri-riri   Vampiri-riri EmptyMon 14 Jul 2014 - 21:49

Probao i zabavni su ali i uzasno spori :0
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Vampiri-riri Empty
PostSubject: Re: Vampiri-riri   Vampiri-riri EmptyTue 15 Jul 2014 - 11:22

Jesu spori, no okacicu uskoro nesto poboljsanu verziju koja bi trebalo da je malo brza.
edit:
Eve je, prilicno sam zadovoljan konstantnoscu decka i kolicinom pluseva, a ''And the band played on'' se po meni savrseno uklopio u vampire, neverovatan tech, odjednom mi pade na pamet:
One blood:
Nervira me sto nemam mesta za creature swap, savrseno bi se uklopio zbog kornjace, sorcerera i goblina.
Back to top Go down
(Fenix)Hollow
Novopridošli član foruma
(Fenix)Hollow


Posts : 23
Join date : 2014-07-10
Location : AFDf

Vampiri-riri Empty
PostSubject: Re: Vampiri-riri   Vampiri-riri EmptyThu 17 Jul 2014 - 9:33

Shadow vampir 3x i ubaci 2x simple fusion stavi u extra fusion zombija lv 5 i radice ti bolje i ubaci pleague za synhro ukombinuj Smile  tu sam verziju igrao a field spell nema svrhu po meni jbg losha je
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Vampiri-riri Empty
PostSubject: Re: Vampiri-riri   Vampiri-riri EmptyThu 17 Jul 2014 - 10:55

^ Lol ne, ne igraju se tako, deck bi samo jos vise usporio sa plague-om i shadow vampirom na 3, jedan ili maksimalno dva shadowa su dovoljni, možda ubacim drugog shadowa umesto cyber enda koji mi se pokazao najmanje potreban u monster postavi, ali za sada mi je jedan shadow sasvim dovoljan. Simple fusion? Mislis instant fusion? Vec sam rekao da poenta vampira nije spustanje rank 5 bića, ljudi konstantno pokusavaju da ih igraju tako i omanjuju sa svim tim instant fuision-ima i transmodify-ima, takvi deckovi ne rade. Rank 5 se spušta samo ako se nema drugi izlaz (recimo vampiri od po 2500atk uz field ne mogu da pregaze protivnikovo biće, a efekat destrukcije terenske karte je već ubio nešto drugo/ ne može biti aktiviran) ili ako može da se reši meč sa shark fortress-om jer je protivnikov teren iskontrolisan a njegovi životni bodovi dovoljno niski, u svim ostalim situacijama ide se na kontrolu i plusiranje iz poteza u potez sa samim vampirima.

Field spell je loš?! Lol neeee, field spell je mvp karta decka, svako iskusniji ko se ozbiljnije bavio arhetipom je to ukapirao. Karta ima ugrađenu destrukciju protivnikovih karata na terenu + dodaje svim zombijima 500atk + je vampire foolish za tebe po potezu + šalje na groblje protivnikov backrow (biranje da šalje monstera ne preporučujem jer to sada gotovo svima odgovara) iz decka. Praktično mi nikada nije mrtva, efekat destrukcije odradim gotovo u svakom svom potezu zbog toga što cu ili specijalno pozvati Duke-a ili aktivirati eff od Grace (koja to može u svakom potezu) ili se desi da goblin zombi nanese štetu pa se putem njegovog efekta izmiluje i odradi destrukcija, a u krajnjem slucaju i protivnik u zavisnosti od decka ponekad salje karte na groblje sa recimo foolish-om itd. Mnogi igrači furaju i coth pa spustaju duke-a u protivnikovom potezu kako bi i na taj nacin odradili destrukciju i omeli mu komboe, ali nemam mesta za to. Upravo zbog sjajnog fielda vampiri i kako-tako rade.
Build koji sam okacio je najkonstantniji build po meni, doduše i dalje je u procesu testiranja, ali za sada sam prezadovoljan. Naravno, jbg, pošto me mrzelo da pišem za svaku od karata razlog zašto je u decku kako bi ostali ukapirali sinergiju i sve moguće komboe, tj. kako se vampiri zapravo igraju, onda me pitajte ako vam nešto nije jasno.
Back to top Go down
Sponsored content





Vampiri-riri Empty
PostSubject: Re: Vampiri-riri   Vampiri-riri Empty

Back to top Go down
 
Vampiri-riri
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: