Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Anime spašen? - Projekt TCH

Go down 
AuthorMessage
TCHmaster
Novopridošli član foruma
TCHmaster


Posts : 9
Join date : 2014-09-24
Location : BiH

Anime spašen? - Projekt TCH Empty
PostSubject: Anime spašen? - Projekt TCH   Anime spašen? - Projekt TCH EmptyWed 1 Oct 2014 - 17:37

Pozdrav svima!
Ovo je moj prvi topic, pa sam htio da bude o nečem što mene stvarno obilježava. Ovdje vam želim predstaviti nešto što još nitko nije. Nije to neki CotW, deck guide ili pak izvješće o meti. Ukoliko ste pratili trenutne YGO anime serijale vjerujem da ste razočarani. (Trebali bi ste biti.) Odbojno vam može biti dosta stvari počevši od djetinjaste atmosfere, glupih i površnih likova, ofucanih fora, igranja na rozim nilskim konjima (ne šalim se) i sl. Pa kako su službeni frajeri odlučili od nekad mračnog i misterioznog YGO-a napraviti djetinjariju, fanovi su prepušteni sami sebi i ubjeđeni da "YGO više nije ono što je bio". Pa jedan fan (moja malenkost) je uzeo stvari u svoje ruke i odlučio popraviti ovaj nered. Tu se rađa projekt TCH.
Anime spašen? - Projekt TCH AeDE3Y3
O čemu ja to? E pa dragi moji ona nevjerojatna stvar, kako sam ju najavio, je zapravo fan-made YGO anime. Made by fans for fans. Da ljudi moji, ovaj tip je napravio crtić. Čitav projekt je naravno neslužben i kao takav spada u kategoriju fan fikcije iliti nekanonskog sadržaja. Ovo je projekt koji je predstavljen kroz OVA (Original Video Animation) specijal te se nastavlja kroz fan-made mangu.
Priča se vrti oko 18-godišnjaka pod imenom Ryo Yukimi koji dolazi u Domino City i u njem upoznaje nove prijatelje, no nisu svi borci u Domino City-u prijateljski nastrojeni jer neki imaju mračne planove vezane uz tragediju iz Ryove prošlosti koja polako počinje izlaziti na vidjelo. 
Radnja je smještena u doba GX-a pa tako da neće biti nikakvih Synchro, Xyz, Pendulum i sličnih mehanika jer, kao što rekoh ovo je pravila "starija generacija". No to ne znači da tu nemaju što raditi novaci. Zato sam i napisao ovaj članak kako bi upravo vas upoznao sa projektom. Ovdje je naveden link na službenu stranicu projekta na kojoj možete pročitati dodatne informacije te na kojoj možete i pogledati tu posebnu epizodu i pročitati mangu koja je za sad došla do četvrtog poglavlja.
http://yu-gi-oh-tch.webnode.com/
Ako vam se to neda raditi možete video pronaći i ovdje jer sam dovoljno dobre volje da ga umetnem u ovaj blog. Prije nego što pogledate moram vas upozoriti da je ovo ipak fan-made djelo te kao takvo nema istu kvalitetu animacije, art worka te voice-actinga kao stvarni anime pa se nadam da ćete moći izdržati čudnu animaciju i očajno posuđivanje glasova. 
Razlog ovako čudnom djelu je činjenica da je ovo napravljeno prije dosta godina, no manga je na potpuno drugom nivou u što ćete se uvjeriti kada vidite jednu stranicu:
Anime spašen? - Projekt TCH 1
I još jedan zanimljiv detalj. Za razliku od ostalih fan-projekata koji su rađeni digitalno u Flasu ili nekom drugom programu za animiranje (npr. DragonBall Absalon, Konoha Highschool) ovaj OVA Special je rađen u klasičnoj 2D animaciji, što znači da je svaki frame iliti sličica crtana ručno. Oni koji su upoznati sa filmom znaju da je to puno posla.
I eto. To bi bilo više manje to. Nadam se da vam se svidio projekt i da ćete ga podržati. Svaki fan je cjenjen, pogotovo u ovim ranim fazama u kojima obstanak projekta još nije siguran. U ovo je uloženo puno truda i strpljenja, te se nadam da neće ostat nezapažen. Ovdje ću navesti sve linkove vezane uz projekt, pa komu drago neka klikne:
http://yu-gi-oh-tch.webnode.com/ - službeni site
https://www.youtube.com/channel/UCaQQZ3ifAAJWwR1_wh9wV1A - YouTube kanal
https://www.facebook.com/yugiohtch - Facebook stranica
To bi dragi moji bilo sve od mene. Do idućeg puta.
Back to top Go down
http://yu-gi-oh-tch.webnode.com/
 
Anime spašen? - Projekt TCH
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Koja vam je karta iz anime-a omiljena
» Koju Anime/Manga kartu biste voleli da vidite u TCG?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Anime / Crtani Film-
Jump to: