Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 prvi buster koji ste otvorili

Go down 
+6
ScrapFist
Elen
Šone Trusdale
XX-Saber
verymostpersona
SaberVaultSvperstar
10 posters
AuthorMessage
SaberVaultSvperstar
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
SaberVaultSvperstar


Posts : 5058
Join date : 2011-06-01
Location : 's all relative!

prvi buster koji ste otvorili Empty
PostSubject: prvi buster koji ste otvorili   prvi buster koji ste otvorili EmptyWed 25 Mar 2015 - 19:56

Imao sam oko 8 godina kad sam u Merkatoru u BGD kupio neke tada dojajčane bustere.
Pod "ja kupio" mislim kupila tetka, al nmvz. xD
Odabrao sam setove po najšmeksijim cover monsterima i izabrao sam the lost millenium, elemental energy, shadow of infinity, enemy of justice i cyberdark impact(hevimetal).
Povukao sam 3 superke: cyberdark edge, ancient gear castle i pot of avarice
Pamtim ovo jer me vatala euforija posebno zbog ancient gear castle. xd
To su mi bili prvi busteri. :d

Howbout you?
Back to top Go down
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

prvi buster koji ste otvorili Empty
PostSubject: Re: prvi buster koji ste otvorili   prvi buster koji ste otvorili EmptyWed 25 Mar 2015 - 20:06

legend of blue eyes Very Happy

imam skoro 22 god i jeste da se kod nas ygo pojavio kada sam recimo bio peti razred,ali posto imam rodbinu u grckoj igrao sam od pre pocetka prvog
Back to top Go down
XX-Saber
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
XX-Saber


Posts : 1184
Join date : 2011-09-13
Age : 27
Location : Lebane

prvi buster koji ste otvorili Empty
PostSubject: Re: prvi buster koji ste otvorili   prvi buster koji ste otvorili EmptyWed 25 Mar 2015 - 20:09

Davno je bilo mislim 2010,kumovi iz Nemacke mi doneli Turbo Warrior tin,do tada sam igrao sa kinezima i otvorio ta 5 bustera,ne secam se koji su bili ali znam da sam povuko iz Phantom Darkness-a SCR Dark Grepher-a, i iz Duelist Genesis-a Red Dragon Archfiend ULT...Nisam ni znao reritete vec sam ih cuvao pod tim da ''svetlucaju'' Posle stavio to na FB,naso me neki lik iz BG,trejdovao mu to za Psychic deck i tako sam poceo da igram...thug life bounce
Back to top Go down
SaberVaultSvperstar
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
SaberVaultSvperstar


Posts : 5058
Join date : 2011-06-01
Location : 's all relative!

prvi buster koji ste otvorili Empty
PostSubject: Re: prvi buster koji ste otvorili   prvi buster koji ste otvorili EmptyThu 26 Mar 2015 - 8:05

XX-Saber wrote:
Davno je bilo mislim 2010,kumovi iz Nemacke mi doneli Turbo Warrior tin,do tada sam igrao sa kinezima i otvorio ta 5 bustera,ne secam se koji su bili ali znam da sam povuko iz Phantom Darkness-a SCR Dark Grepher-a, i iz Duelist Genesis-a Red Dragon Archfiend ULT...Nisam ni znao reritete vec sam ih cuvao pod tim da ''svetlucaju'' Posle stavio to na FB,naso me neki lik iz BG,trejdovao mu to za Psychic deck i tako sam poceo da igram...thug life bounce
good start
Back to top Go down
Šone Trusdale
Common Duelist
Common Duelist
Šone Trusdale


Posts : 211
Join date : 2014-06-19
Age : 23
Location : Srbija

prvi buster koji ste otvorili Empty
PostSubject: Re: prvi buster koji ste otvorili   prvi buster koji ste otvorili EmptyThu 26 Mar 2015 - 13:56

Ne otvaram bustere niti sam neki ikada otvorio možda jedno mstar pack ali nesećam se
Back to top Go down
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

prvi buster koji ste otvorili Empty
PostSubject: Re: prvi buster koji ste otvorili   prvi buster koji ste otvorili EmptyThu 26 Mar 2015 - 15:34

a jos se secam,moj neki sedmi razred,otvaram buster jaden yuki,a unutra super rare flame wingman

mojoj sreci nije bilo kraja,pogotovo sto sam igrao heroje tada
Back to top Go down
SaberVaultSvperstar
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
SaberVaultSvperstar


Posts : 5058
Join date : 2011-06-01
Location : 's all relative!

prvi buster koji ste otvorili Empty
PostSubject: Re: prvi buster koji ste otvorili   prvi buster koji ste otvorili EmptyThu 26 Mar 2015 - 15:48

verymostpersona wrote:
a jos se secam,moj neki sedmi razred,otvaram buster jaden yuki,a unutra super rare flame wingman

mojoj sreci nije bilo kraja,pogotovo sto sam igrao heroje tada
Kad sam imao oko 8 god. kupio mi ćale kineske karte. I tada sam imao prvi multiple nerdgasm u svom životu, jer sam povukao Maximilliana Pegasusa.


prvi buster koji ste otvorili 2nibgvp
Back to top Go down
Elen
Moderator



Posts : 3096
Join date : 2010-11-12
Age : 29

prvi buster koji ste otvorili Empty
PostSubject: Re: prvi buster koji ste otvorili   prvi buster koji ste otvorili EmptyThu 26 Mar 2015 - 17:55

Ali taj engleski xD
Back to top Go down
Šone Trusdale
Common Duelist
Common Duelist
Šone Trusdale


Posts : 211
Join date : 2014-06-19
Age : 23
Location : Srbija

prvi buster koji ste otvorili Empty
PostSubject: Re: prvi buster koji ste otvorili   prvi buster koji ste otvorili EmptyThu 26 Mar 2015 - 18:56

"can choice a can" HAHAHAH
Back to top Go down
ScrapFist
Common Duelist
Common Duelist
ScrapFist


Posts : 127
Join date : 2013-07-21
Age : 29
Location : Srbija

prvi buster koji ste otvorili Empty
PostSubject: Re: prvi buster koji ste otvorili   prvi buster koji ste otvorili EmptyThu 26 Mar 2015 - 22:44

BEKAS ban confirmed
Back to top Go down
Rider of the Lightning
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
Rider of the Lightning


Posts : 2170
Join date : 2011-09-18
Age : 110
Location : Jagodina City

prvi buster koji ste otvorili Empty
PostSubject: Re: prvi buster koji ste otvorili   prvi buster koji ste otvorili EmptyFri 27 Mar 2015 - 11:49

Metal Raiders,ono vreme sa pocetka YGO-a ovde,kad su izasli kod nas Yugi i Kaiba Evolution Starteri Very Happy
Back to top Go down
Lazar Milin
zolga
Lazar Milin


Posts : 7067
Join date : 2011-04-12
Age : 28

prvi buster koji ste otvorili Empty
PostSubject: Re: prvi buster koji ste otvorili   prvi buster koji ste otvorili EmptyFri 27 Mar 2015 - 15:45

metal raiders nove godine 2005
ili 2004
Back to top Go down
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

prvi buster koji ste otvorili Empty
PostSubject: Re: prvi buster koji ste otvorili   prvi buster koji ste otvorili EmptyFri 27 Mar 2015 - 16:07

Meni je bio Legend of Blue Eyes koji sam dobio u okviru onog YGO paketića koji je Luxor prodavao za NG 2004 ili 2005...valjda. Još čuvam kesicu, iako je oštećena, oguljena, pocepana na mestima, štrokava i izbledela. Nisam imao neki pull, ali sam sačuvao većinu tih karata. Turtle Tiger FTW

Zato moja sestra od strica (živimo u istom dvorištu) izvuče iz njenog paketića vuglu čika Egzodije.
Komšija, neki klinac, dve kuće odavde, iz njegovog izvuče levo stopalo.
Sve u jednom danu. Naturally, sve te karte su sad kod mene. Good times.
Back to top Go down
Elen
Moderator



Posts : 3096
Join date : 2010-11-12
Age : 29

prvi buster koji ste otvorili Empty
PostSubject: Re: prvi buster koji ste otvorili   prvi buster koji ste otvorili EmptyFri 27 Mar 2015 - 17:08

Nešto iz novogodišnjeg paketića tako neke godine. Ne sećam se šta sam povukla ali verovatno još uvek imam te karte negde među kartama. Ne verujem da ih je neko hteo.
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

prvi buster koji ste otvorili Empty
PostSubject: Re: prvi buster koji ste otvorili   prvi buster koji ste otvorili EmptyFri 27 Mar 2015 - 18:20

Prvo što sam kupio je bio Fury from da deep structure, a za buster se ne sećam tačno, mislim da je prvo što sam uzeo bilo master collection 1 čije sam troškove podelio sa ortakom. Bilo je preskupo u Zmaju ali jbg. Žao mi je što sam menjao necrofearku odatle, glavu od Egzodije i dalje čuvam. Bilo je više različitih bustera u paketu, legend of the blue eyes, metal raidersi itd. Sećam se da sam povukao onog legendary fishermana i da sam se skroz napalio jer mi se tačno uklopio u deck.
Back to top Go down
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

prvi buster koji ste otvorili Empty
PostSubject: Re: prvi buster koji ste otvorili   prvi buster koji ste otvorili EmptyFri 27 Mar 2015 - 18:32

Fury from the Deep je mama deck.
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

prvi buster koji ste otvorili Empty
PostSubject: Re: prvi buster koji ste otvorili   prvi buster koji ste otvorili EmptyFri 27 Mar 2015 - 18:43

Ono kad kupiš jedan structure, pičiš na turnire i zviždućeš mornar Popaj melodiju.
Ortak bio kupio Blaze of destruction i time postao moj smrtni ygo neprijatelj, eh da je Šekspir živ.
Back to top Go down
Sponsored content





prvi buster koji ste otvorili Empty
PostSubject: Re: prvi buster koji ste otvorili   prvi buster koji ste otvorili Empty

Back to top Go down
 
prvi buster koji ste otvorili
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Prvi deck profile koji sam uradio \o/
» Moj prvi Underworld Deck
» Prvi TDONE Srpski Turnir
» koji deck??
» koji dek da igram?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Diskusija o pojedinačnim kartama-
Jump to: