Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Balance of Judgment

Go down 
2 posters
AuthorMessage
MostWanted
Novopridošli član foruma
MostWanted


Posts : 16
Join date : 2016-11-13
Location : Norveska

Balance of Judgment  Empty
PostSubject: Balance of Judgment    Balance of Judgment  EmptyTue 15 Nov 2016 - 20:38

Pokupio sam je u 2016 mega tinu i tada sam je prvi put i video. Ocigledno je da je losa karta za 90% dekova ali izgleda mi kao da ima solidan potencijal u npr. burn dekovima. Nijedan drugi mi ne pada na pamet. Uglavnom, karta je dobra ako ostajete bez karti, kao sto to radi burn. Problem sa takvim deckovima je to sto obicno ne mozete sa par karata da skinete protivniku 8k, ali ovo moze biti resenje, jer moze da vas odvede u dovoljan plus da ga zavrsite u sledecem potezu.

Primer: Vucete ceasefire, chain strike, secret blast, secret barrel i recimo threatening roar.
Setujete sve, na njegovom potezu aktivirate ceasefire, threatening, barrel, secret barrel i chain strike. To ce vec da bude solidnih 4-5 damage-a, i onda aktivirate i ovu Balance of Judgement, i onda chainujete ovo kad protivnik razvije field i vucete par karata. Meni ovo zvuci jako, jako solidno, lagano vodi u +1/2/3 kada su u pitanju ovakvi dekovi koji brzo ostaju bez resursa.


Edit by Admin
da ti pokazem kako se ubacuje slika na Forum bilo kog tipa, imas tagove [] [/] koji rade zabavne stvari, linkujes sliku i bude zabava
Code:
[img]http://vignette1.wikia.nocookie.net/yugioh/images/3/3c/BalanceofJudgment-MP16-EN-C-1E.png/revision/latest?cb=20160901211755[/img]
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Balance of Judgment  Empty
PostSubject: Re: Balance of Judgment    Balance of Judgment  EmptyTue 15 Nov 2016 - 20:47

Balance of Judgment  Latest?cb=20160901211755
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
 
Balance of Judgment
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Solemn Judgment
» light pulsar vs solemn judgment
» Solemn Judgment (splited thread)
» Lss za full gk(PoD,warning,judgment) da li vredi menjati
» Fallen Angel Asmodeus vs. Solemn Judgment

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Diskusija o pojedinačnim kartama-
Jump to: