Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Pot of Duality

Go down 
+5
Admin
Tolmy
Hyozanryu
RafaeL
JadenSRB
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Tolmy
Forumski Pesnik



Posts : 5962
Join date : 2010-11-12
Location : Beograd

Pot of Duality - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pot of Duality   Pot of Duality - Page 2 EmptyFri 26 Nov 2010 - 20:44

zapravo,svake godine dragan,lik kojeg poznajem vec duze vreme a zivi u austriji,kupuje po box,posto njegovi rade tamo kao neki biznismeni u trznom centru,daju mu i kapom i sakom,njemu i bratu,trenutno obojica na studijama.... pa moj drug aleksandar i ja zajedno skupimo oko 5000 i posaljemo mu da i nama dobaci koji booster,i tako bese za pot,ja ga izvuce a aleksandar kao: e,i ja sam dao pare bla,bla,bla.... i tu umalo da se posvadjamo,al ok,posto sam ja jako odan prijateljima,nije mi bilo bitno da se svadjam dalje oko glupog pota i izigravam budalu...aleksandar je proda za 5000 nekom klincu sa bgd,nikola se zove,neki punacak,nosi naocare....i za tih 5000 kupi novu graficku za komp,posto mu je stara bila neka jadna...ja dobijem synchro i to je to........ sledecih meseci narucuje jos,pa cu mozda i ja uzeti nesto.....nervira me sto su na nemackom.....ne znam nemacki.....
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs/
Hyozanryu
Moderator
Hyozanryu


Posts : 6450
Join date : 2010-11-12

Pot of Duality - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pot of Duality   Pot of Duality - Page 2 EmptyFri 26 Nov 2010 - 21:03

Tolmy wrote:
zapravo,svake godine dragan,lik kojeg poznajem vec duze vreme a zivi u austriji,kupuje po box,posto njegovi rade tamo kao neki biznismeni u trznom centru,daju mu i kapom i sakom,njemu i bratu,trenutno obojica na studijama.... pa moj drug aleksandar i ja zajedno skupimo oko 5000 i posaljemo mu da i nama dobaci koji booster,i tako bese za pot,ja ga izvuce a aleksandar kao: e,i ja sam dao pare bla,bla,bla.... i tu umalo da se posvadjamo,al ok,posto sam ja jako odan prijateljima,nije mi bilo bitno da se svadjam dalje oko glupog pota i izigravam budalu...aleksandar je proda za 5000 nekom klincu sa bgd,nikola se zove,neki punacak,nosi naocare....i za tih 5000 kupi novu graficku za komp,posto mu je stara bila neka jadna...ja dobijem synchro i to je to........ sledecih meseci narucuje jos,pa cu mozda i ja uzeti nesto.....nervira me sto su na nemackom.....ne znam nemacki.....

Ma boli te briga, meni deck multi etnicki, jedino Japije nemam.
Back to top Go down
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

Pot of Duality - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pot of Duality   Pot of Duality - Page 2 EmptyFri 26 Nov 2010 - 21:09

Ja znam Nemacki,tecno govorim,citam,doduse jos uvek ucim da pisem. Pot of Duality - Page 2 530932


Ma kucas nemacko ime,nadje ti kartu na wikii i vidis sta radi,simple.

Nego,pod za 5000 prodao?Samo?
Vise mu se isplati da proda nekom ameru,pa da mu salje i ON da plati postarinu.
Begaj bre,ako vec ima ljudi koji bi dali vise,zasto da je proda za manje,ne?
Sad,drugo je ako nece da se cima da salje i tako to.5000 nije malo za danasnje vreme. XD
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Pot of Duality - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pot of Duality   Pot of Duality - Page 2 EmptySat 27 Nov 2010 - 20:11

oba vlasnika pot of duality-a u srbiji su isfailovala na EPIC
(osim lawliera, njega ne racunam, on ga je iscammovao nekom na poju xDDD 100% ... lol )
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

Pot of Duality - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pot of Duality   Pot of Duality - Page 2 EmptySat 27 Nov 2010 - 20:49

Kako su failovali?

Prvo znam,morphtronic deck. XDDDDD
Back to top Go down
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

Pot of Duality - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pot of Duality   Pot of Duality - Page 2 EmptySat 27 Nov 2010 - 20:53

Da lol
Back to top Go down
Sponsored content





Pot of Duality - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pot of Duality   Pot of Duality - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Pot of Duality
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pot of duality
» pot of duality

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Diskusija o pojedinačnim kartama-
Jump to: