Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Ygopro/Devpro

Go down 
+39
Zigy
Beli
filipm1
Malefic
TheDarkMagician
Dakki6
verymostpersona
Rider of the Lightning
Stojcee
Hyozanryu
Boske
martinbartin
Alhemičar
Nikola1407
mladen ravlic
Milenket
SO/MI
z -cool
Seto Kaiba
JoXa
Nenad Stanisic
Allex
SaberVaultSvperstar
fleshevixd
Elen
Miko
The Stig
ningen
strahinja6raicevic
Lazar Milin
Fritzelgard
RafaeL
gruja
Aginor
Scorpion
nlugic
ShutGuz
BOXY
Admin
43 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AuthorMessage
ShutGuz
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
ShutGuz


Posts : 3758
Join date : 2010-12-04
Age : 27
Location : Location:

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyThu 3 May 2012 - 13:17

ningen wrote:
The Stig wrote:
previse ljudi igra random dekove, malo smara kad ih odvalim u 2 poteza Sad
Sto igras sa nasumicnim pajserima, cimaj pajsere sa foruma.
Jer tebi treba pola sata da se konektujesh,glupo mi vishe da odbijam dobre ljude zbog tebe.
A i glupo mi vishe da te pobedjujem.
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyThu 3 May 2012 - 13:36

Vidi ovog picopevca sto se javlja, koje bre tebe sta pitao? XD
Sprdacinu ako igram i mozes eto da dobijes, bravo. ^^
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyThu 3 May 2012 - 13:43

uuu ningen,owde padaju teske reci i provokacije........ja mu preko owoga nebi presao,nikako Cool Cool Cool !
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyThu 3 May 2012 - 13:50

Sta ces, mora nekako nas omladinac da zaleci traume koje sam mu usadio. XD
Back to top Go down
ShutGuz
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
ShutGuz


Posts : 3758
Join date : 2010-12-04
Age : 27
Location : Location:

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyThu 3 May 2012 - 14:37

RafaeL wrote:
uuu ningen,owde padaju teske reci i provokacije........ja mu preko owoga nebi presao,nikako Cool Cool Cool !
Loled xD
Back to top Go down
The Stig
Moderator
The Stig


Posts : 1216
Join date : 2011-04-15

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyMon 14 May 2012 - 23:29

jel jos nekome baguje ygo pro u poslednja 2 dana?
nemogu da se konektujem
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyMon 14 May 2012 - 23:56

OMG HE PLAYS YGOPRO

offtopic nisam igrao ned dana
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
ShutGuz
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
ShutGuz


Posts : 3758
Join date : 2010-12-04
Age : 27
Location : Location:

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyTue 15 May 2012 - 15:10

The Stig wrote:
jel jos nekome baguje ygo pro u poslednja 2 dana?
nemogu da se konektujem
Takodje.
Tipa izadje mi upozorenje "System.Net. WebException: Unable to connect to the remote server"
Nema nishta od igre -.-
Back to top Go down
Lazar Milin
zolga
Lazar Milin


Posts : 7067
Join date : 2011-04-12
Age : 28

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyTue 15 May 2012 - 15:43

ShutGuz wrote:
The Stig wrote:
jel jos nekome baguje ygo pro u poslednja 2 dana?
nemogu da se konektujem
Takodje.
Tipa izadje mi upozorenje "System.Net. WebException: Unable to connect to the remote server"
Nema nishta od igre -.-
dn
Back to top Go down
Aginor
Moderator
Aginor


Posts : 4050
Join date : 2011-09-10
Age : 31
Location : Kambodža

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyTue 15 May 2012 - 21:28

Admin wrote:

offtopic nisam igrao ned dana

Ja nisam nikad.
Back to top Go down
BOXY
Rare Duelist
Rare Duelist
BOXY


Posts : 425
Join date : 2011-11-08

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyWed 16 May 2012 - 9:28

DN
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyWed 16 May 2012 - 9:29

^ Stig je nobles i on ne zeli da se pati sa nubovima po inferiornijem dn-u.

Nema me na ygopro neko vreme i sve ode do djavola...
Back to top Go down
Miko
Forumski Lekar
Miko


Posts : 3697
Join date : 2010-11-12
Location : Šabac

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyWed 16 May 2012 - 17:39

ja ovo koristim vec dana, olican je
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyWed 16 May 2012 - 23:41

ningen wrote:
^ Stig je nobles i on ne zeli da se pati sa nubovima po inferiornijem dn-u.

dn igraju najbolji svetski igraci poput jeff jonesa,brace bellido,billy brake-a,alexa vancanta i jos mnogo njih da ne nabrajam dok za "pro" verovatno nisu ni culi....toliko o "nubovima" na "inferiornijem" dn-u,na kom te igra ne troluje ako promasis klik slucajno,de komande zapravo rade ono sto ti kazes,gde je moguc full screen....(mogu tako u nedogled,ovo je za pametne ljud dosta)
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyThu 17 May 2012 - 11:06

^Argumenti su ti gotovo nepostojeci, sto se mene tice slobodno mozemo da napravimo listu za i protiv.
Prvo, siguran sam da ti profiji imaju svoju ekipicu prijatelja tamo i da retko ulaze u random meceve. Poenta je da 90% dn-a cine retardi/nubovi, tako da navoditi cinjenicu kako omg i neki profiji igraju dn ne menja nista u pogledu toga. Mislim sta evo igram i ja ponekad dn i sad neko treba da kaze "dn nije mesto nubova, ningen svraca tamo". To su gluposti, gleda se vecina, a vecinu ne cini Jeff Jones, vec nasumicno spansko dete koje ce ti iskociti i reci ne mozes da mi odigras tt na flip summon jer ne pise da to mozes na karti, na njoj stoji samo "summon".
I ono jos bitnije- ti likovi koje si naveo ne igraju upravo zato sto nisu ni culi, jedini drugi razlog je to sto ih mrzi da skidaju igru, dakle i u jednom i u drugom slucaju oni nisu isprobali konkurentski produkt, te mi je njihovo misljenje irelevantno. Dovoljno je probati pro i coveku (sa jedinim izuzetkom u vidu Rafe) je jasno da je superiorniji.
Jesam li pomenuo kako je dn pun dece? Juce sam se zajebao i ae kao da odigram random mec, naravno doslo mi dete sa deckom od 60 karata sa kojim sam morao da se prepirem oko gluposti tipa zasto ne moze da pozove sa groblja negiranog xyz-a (problem koji ne bih imao na pro-u btw), da bih na kraju rage-ovao i batalio objasnjavanje i zakleo se da od sada igram samo sa ljudima koje znam ako koristim dn. Pogodi komandu koju zelis i nece biti problema. Komande mi rade ono sto zelim (jedini minus na koji sam naisao je aktivacija odredjenih karata u main fazi 2 protivnika). Velicina prozora mi je ok, ni na dn-u mi nije preko celog prozora i obicno dok igram (i pro i dn) surfujem po netu.
Dn je inferiorniji u gotovo svakom pogledu, bespredmetno je uopste raspravljati oko toga lol...Svako iole pametan ce se prebaciti na pro, a na dn-u ce ostati pajseri kojima ce petljanje sa pro-om biti suvise komplikovano ili likovi koji imaju svoju ekipicu sa kojom mogu da testiraju deckove i da ne brinu o nubovima.
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyThu 17 May 2012 - 12:24

ningen wrote:
^Argumenti su ti gotovo nepostojeci, sto se mene tice slobodno mozemo da napravimo listu za i protiv.
Prvo, siguran sam da ti profiji imaju svoju ekipicu prijatelja tamo i da retko ulaze u random meceve. Poenta je da 90% dn-a cine retardi/nubovi, tako da navoditi cinjenicu kako omg i neki profiji igraju dn ne menja nista u pogledu toga. Mislim sta evo igram i ja ponekad dn i sad neko treba da kaze "dn nije mesto nubova, ningen svraca tamo". To su gluposti, gleda se vecina, a vecinu ne cini Jeff Jones, vec nasumicno spansko dete koje ce ti iskociti i reci ne mozes da mi odigras tt na flip summon jer ne pise da to mozes na karti, na njoj stoji samo "summon".
I ono jos bitnije- ti likovi koje si naveo ne igraju upravo zato sto nisu ni culi, jedini drugi razlog je to sto ih mrzi da skidaju igru, dakle i u jednom i u drugom slucaju oni nisu isprobali konkurentski produkt, te mi je njihovo misljenje irelevantno. Dovoljno je probati pro i coveku (sa jedinim izuzetkom u vidu Rafe) je jasno da je superiorniji.
Jesam li pomenuo kako je dn pun dece? Juce sam se zajebao i ae kao da odigram random mec, naravno doslo mi dete sa deckom od 60 karata sa kojim sam morao da se prepirem oko gluposti tipa zasto ne moze da pozove sa groblja negiranog xyz-a (problem koji ne bih imao na pro-u btw), da bih na kraju rage-ovao i batalio objasnjavanje i zakleo se da od sada igram samo sa ljudima koje znam ako koristim dn. Pogodi komandu koju zelis i nece biti problema. Komande mi rade ono sto zelim (jedini minus na koji sam naisao je aktivacija odredjenih karata u main fazi 2 protivnika). Velicina prozora mi je ok, ni na dn-u mi nije preko celog prozora i obicno dok igram (i pro i dn) surfujem po netu.
Dn je inferiorniji u gotovo svakom pogledu, bespredmetno je uopste raspravljati oko toga lol...Svako iole pametan ce se prebaciti na pro, a na dn-u ce ostati pajseri kojima ce petljanje sa pro-om biti suvise komplikovano ili likovi koji imaju svoju ekipicu sa kojom mogu da testiraju deckove i da ne brinu o nubovima.

gotovo nepostojeci ? moze se reci da je tako,ako ti je bitno samo da igras sprdnje radi...ja kad igram gledam da igram sa sto jacim igracima kako bi napredovao !! nie mi cilj da igram sa bilo kim jer mi je ortak...gotiwim ja ortake,al ako wec igram ygo,hocu da pored zajebancije zbog koje uvek igram nesto i naucim pride ! i zato je meni dn > "pro"..... nisi dobro siguran ! ja sam igrao sa mnogo tih pro-ova,pitao za savete,oni cak i sami zovu ljude da se ne stide i zatraze pomoc,pitaju za duel...izuzimajuci nizara sarahana (kog bi zgazio ko gowno kad bi ga sreo) swi su opusteni i nisu u fazonu "imam swoju ekipu" ostali gtfo ! gresis..igraj sa ljudima jaceg ranga ! jbg,ja sam zbog toga i morao da budzim moj,da nebih igrao sa scrub-ovima (iako me je to tako smaralo) a sad naletim na 1 nuba u 10 matcheva (i to mozda) ! za mene menja,jer me nije blam da dodam u listu prijatelja,pitam za match kad su slobodni...e sad,sto ti to ne radis ja ti ne mogu pomoci,al cinjenica da ima mnogo glupih ljudi,no ako si pametan postoji 1001 nacin da ih izbegnes ! nikad ne mozes biti siguran cak ni sa wisokim rangovima,al ja pricam iz sopstevenog iskustva...ja sam takav,randomi me ne zaniamju,kao sto rekoh retko i nalecem na njih ! lol superiorniji ??? ne slusa komande,ne pita za respons,nema full screen,mora da se update-uje,mora da se skida...gg ! sve je to admin uzimao kako - kcvdsu pre 2 godine a sad mu kao nista od toga ne smeta ! lol da znaju,gledao sam na 1 klipu kako alex vansant kaze da je probao i da je dn bolji...pa znas kako,meni njihowo misljenje nie irelevantno,jer su oni relevantni faktori u igri !!! lol,to je o5 stwar ranka,biraj protiwnike gari,sta da ti kazem...u ostalom isto ti se mzoe desiti i na "pro"-u,kao i na swakom programu koji je online,ako ne igra sa nekom poznatom osobom ! nemam ja sta da "Pobedjujem" odigrao 3 game-a sa adminom,ok ae par random klikova ,moj problem,glup sam....al da me 2-3 puta ne pita za response i da mi jednostawno ne da da sam odigram...gg ! + kao sto rekoh ima josh minusa...meni je problem,ne wolim skraceno gowno,wolim da se lepo widi jer mi je wizuelni izgled bitan ! kazes ti,ja kazem suprotno...broj igraca gowori ! takodje,znam da je ovo cudo novo,al od pocetka sam na dn-u (mesc-2 gore dole) i u owo doba dn je imao mnooogo wise igraca nego taj was "pro"...o njemu cak niko ni gowori,ne bitan je !! da je toliko dobar rasculo bi se,svi bi presli na njega,kapishi ? josh jednom naglasawam,biraj protiwnike umesto da random klikces....ja problem nisam imao nisakim pitaj q od kad,a i kad imam u gl je nesto smesno ! to je zato sto ne igram sa malim rankovima (nije komplex wec necu da rizikujem da je noob,owako sam siguran da protiwnik zna barem nesto)
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyThu 17 May 2012 - 12:55

ningen nemoj se svadjati sa njim
ne mozes mu nista dokazati, makar ceo forum bio protiv njega on ce tvrditi da je u pravu i nikad nece priznati poraz, tako se pokazalo u praksi 200x do sad, zavrsavalo se ragebanovima i tako dalje

tako je i branio kcvds koji je realno rupa nad rupama kad je jedina alternativa bila YVD koji cu PODSECAM TAD IGRALI SVI PROOVI a sad je glavni izgovor za dn da tamo bleje svi PROOVI...

DN je potpuno odlican easy-to-play koncept, a zna se da easy-to-play koncept POSEBNO KAD JE BESPLATAN privlaci idiote i to mnogo idiota.
Pogledajte League of Legends i sada HoN... Steciste idiota, zato vise ne zelim ni da igram doticne stvari.


YGOPRO je superiorna platforma gde nema mesta cheatingu, pogresno interpretiranim rulinzima, a afk-eri popiju kick jer je vreme poteza ograniceno. Naravno treba se cimati, instalirati, patchovati, ali brate isplati se.
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyThu 17 May 2012 - 13:03

Admin wrote:
ningen nemoj se svadjati sa njim
ne mozes mu nista dokazati, makar ceo forum bio protiv njega on ce tvrditi da je u pravu i nikad nece priznati poraz, tako se pokazalo u praksi 200x do sad, zavrsavalo se ragebanovima i tako dalje

tako je i branio kcvds koji je realno rupa nad rupama kad je jedina alternativa bila YVD koji cu PODSECAM TAD IGRALI SVI PROOVI a sad je glavni izgovor za dn da tamo bleje svi PROOVI...

DN je potpuno odlican easy-to-play koncept, a zna se da easy-to-play koncept POSEBNO KAD JE BESPLATAN privlaci idiote i to mnogo idiota.
Pogledajte League of Legends i sada HoN... Steciste idiota, zato vise ne zelim ni da igram doticne stvari.


YGOPRO je superiorna platforma gde nema mesta cheatingu, pogresno interpretiranim rulinzima, a afk-eri popiju kick jer je vreme poteza ograniceno. Naravno treba se cimati, instalirati, patchovati, ali brate isplati se.


lepo si rekao,rage banovima....jer drugacije nisi mogao da dokazes,samo je bilo ono "ja sam u prawu,moze mi se da te banujem da bi owo prestalo,gg" ! ti smatrase jedno,ja drugo argumentima objasnjawamo ko sta misli i zasto,e sad,sto ti nemas toliko argumenata kao ja to je vec druga prica ! branio sam ga jer je bio pojam i visa matematika za yvd,mada ti si tada zamerao kc-u ono sto ti danas ne smeta kod "proa" sto dokazuje da nisi dosledan !! yvd-u je uvek samo to i bio +,igraci,i ja to nikad nisam negirao....ne igram ni lol ni hon al cuo sam od maulera da su te stlano banowali po tim igrama ( ne cudi me ) pa si zato izrage-ovao i sad pljujes,isto kao i za dn,a dok nisi bio banowan bio ti je u fullu...nemojmo se zawarawati,budi jednom iskren ! (kao sto sam ti do one svadje ja bio extra igrac a od tada sam za tebe najgori igrac koji je ikad igrao) nema mesta cheatingu je ok,al takodje ne pitanje za response,ne dozwoljawanje aktivacije karte,half screen,update (meni to nikad nie smetalo,al ti si oko toga kukao na kc-u ako se ne secas),instalacija (ista stvar)....hvala al ne hvala,pre cu da igram sa "dn noob-ovima" kao sto su jeff jones i billy brake nego sa "proovima" sa "proa"
Back to top Go down
The Stig
Moderator
The Stig


Posts : 1216
Join date : 2011-04-15

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyThu 17 May 2012 - 13:07

Ali mi nije jasno sto jos neradi, posle 5 dana bi vlajda popravili. Nemogu ni na njihov forum da se ulogujem da vidim u cemu je problem. Mozda ih je konami provalio?
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyThu 17 May 2012 - 13:16

The Stig wrote:
Ali mi nije jasno sto jos neradi, posle 5 dana bi vlajda popravili. Nemogu ni na njihov forum da se ulogujem da vidim u cemu je problem. Mozda ih je konami provalio?


looooooooool,kakve oni probleme imaju.....to je taj "nobles" o kojem vi pricate,ahahah gasi se Very Happy



ps.stig sry za spam,morao sam da prokomentarisem problem (jer me smaraju shatrologijom da je "pro" bolji,a eo 5 dan je down,i ako je stwarno konami u pitanju em ce se ugasiti em ce popiti tuzbu)nista wezano za tebe xD........ne,realno mi se chini da ce proci ko j project ! jer o5 igru radi ona j byxx il kako wec ?
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyThu 17 May 2012 - 15:06

@Rafa
Ja te likove ne znam i ne zanima me nekoga da jurim samo zato sto je poznati ygo igrac, od kad sam poceo da igram dn mislim da nisam napredovao sa vestinom osim po pitanju poznavanja odredjenih arhetipova (posto mi se ovako desavalo da dodjem kao za prosli nacionalni ne znajuci sta radi dragunity na primer). Matoriji ljudi sa kojima igram odavde na dn-u su ok, naleteo sam i nasumicno na par solidnih igraca ovako ali ne mogu da kazem da je to doprinelo nekoj mojoj vestini, posebno zbog toga sto ti nasumicni profiji igraju smaracke arhetipove u cilju kompetitivnosti, tipa hieratici. Poenta je da 90% ljudi (nubova i dece) koji igraju dn nemaju nikakve direktne koristi od toga sto dn koriste i neki profi igraci. Sam si rekao da ne biras ljude sa malom reputacijom i kakve onda koristi od tebe ima neko dete koje hoce da nauci ygo ili poboljsa svoju igru? Nema nikakve.
S druge strane pro mi je pomogao u startu jer sam uocio da sam gresio bio u pogledu par pravila koja se ovde automatski primenjuju pa sam i mogao nesto da naucim.
Pro jeste superiorniji na gotovo svim poljima.
Nisam imao problema sa slusanjem komandi ili pitanjem za response, osim eto po pitanju aktivacije u protivnickoj main fazi 2 ili end fazi, sve ostalo mi je radilo ok. Nemam problema sa time sto nije fullscreen, jer obicno radim nesto drugo dok igram, ova stavka je stvar korisnicke preferencije dakle nije objektivno plus ili minus. Update nije toliki problem, a i nova verzija moze brzo da se skine na kraju krajeva.
Kapiram da si ti imao mozda problem sa pitanjem za response ali ova nova verzija nema taj problem, osim eto u toj jednoj situaciji koju sam naveo kad eto hocu da aktiviram scapegoat na kraju protivnikovog poteza a govno me ne pita.
U svakoj drugoj situaciji me pita za odgovor, cak toliko pita da smori.

Quote :
lol da znaju,gledao sam na 1 klipu kako alex vansant kaze da je probao i da je dn bolji
Koje argumente je naveo taj ko god da je? Bitni su mi argumenti za i protiv. Ne vodim se za autoritetom licnosti.

Moja lista za i protiv:
Dn prednosti: Kao plus se moze navesti mogucnost vracanja poteza sto je ok kod meceva radi sprdnje. Mada opet bitno je napomenuti da se u dosta slucajeva radi o nelegalnim potezima koji se mogu odigrati bez problema na dn-u (tipa pozvacu rank 3 hyz-a sa lv4 i lv 3 monsterom bez problema), ali na pro-u takve greske nisu moguce.
+: je i to sto se ne prelazi automatski u protivnikov potez pa protivnik ima vremena da aktivira sta zeli
+: bolje smesten prozor za razgovor
glavni +: ne skida se sa neta, ne skida se update
Pro prednosti:
+: Gotovo sve je automatizovano, ne moras da se cimas oko pravila, slanja monstera na groblje, racunanja stete itd. Nema mogucnosti za nelegalne poteze, raspravu i nerviranje oko pravila, tako da je to ubedljivo najbolji program za svakog pocetnika koji zeli da nauci da pravilno igra ygo. Ako ces da mi tvrdis da ce neko bolje da nauci igrajuci dn, izvini ali onda ne bih mogao vise da te shvatam ozbiljno. (Sad ima da mi napise- moze, moze samo treba da cimas Miku, Ziku, Lazu i ostale poznate proove da ti daju privatne casove ygo-a na dn-u. XD)
+: vreme za potez je ograniceno na 3 minuta, nema kao na dn-u "pravi se mrtav" politike koja pretvara zabavu u nerviranje (dakle dva najbitnija faktora nerviranja eliminisana)
+: bolje se promesaju karte na pro-u, dok dn daje previse nerealne ruke, svako ko je igrao i dn i pro ce se sa tim sloziti (sem mozda tebe)
+: mozes da testiras ruku
Dakle kao sto se moze videti kljucni problemi za zabavu pri igri su reseni na Pro-u, sto Pro cini veoma superiornijim. Pro ima svoje nedostatke i mane ali ako bi igraci zamisljali savrsen program za ygo on bi vise licio na Pro. Zaista ne razumem ikoga ko ce da mi tvrdi da je dn vrhunac, lol, radi se samo o tome da se ide linijom manjeg otpora u smislu da se covek cima manje oko pristupa programu za igru.
Back to top Go down
Lazar Milin
zolga
Lazar Milin


Posts : 7067
Join date : 2011-04-12
Age : 28

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyThu 17 May 2012 - 15:20

ningen wrote:

+: bolje se promesaju karte na pro-u, dok dn daje previse nerealne ruke, svako ko je igrao i dn i pro ce se sa tim sloziti (sem mozda tebe)
Dakle kao sto se moze videti kljucni problemi za zabavu pri igri su reseni na Pro-u, sto Pro cini veoma superiornijim. Pro ima svoje nedostatke i mane ali ako bi igraci zamisljali savrsen program za ygo on bi vise licio na Pro. Zaista ne razumem ikoga ko ce da mi tvrdi da je dn vrhunac, lol, radi se samo o tome da se ide linijom manjeg otpora u smislu da se covek cima manje oko pristupa programu za igru.

mesanje je isto
to je randomization algoritam

a meni je lcino vazniji pristup serveru
klik u bookmarcima
i u partiji sam

to je jedini meni potreban adut dn
kazem meni
nekima je automatizacija vaznija
meni je samo pristup
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyThu 17 May 2012 - 15:24

Quote :
mesanje je isto
to je randomization algoritam
Nije mi se do sada desilo da dobijem toliko nerealne ruke kao u dn-u, cak i one priblizno nerealne (sve monsteri/sve spell-ovi) ce se dogoditi veoma retko na Pro-u. Pocetna ruka na dn-u: 3 ista monstera, 2 ista monstera i spell. :/

Quote :
a meni je lcino vazniji pristup serveru
klik u bookmarcima
i u partiji sam
To sam govorio da je linija manjeg otpora, ljudi su lenji i mrzi ih da se cimaju pa to plate posle nerviranjem u samim partijama na dn-u.
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyThu 17 May 2012 - 15:28

RafaeL wrote:
Admin wrote:
ningen nemoj se svadjati sa njim
ne mozes mu nista dokazati, makar ceo forum bio protiv njega on ce tvrditi da je u pravu i nikad nece priznati poraz, tako se pokazalo u praksi 200x do sad, zavrsavalo se ragebanovima i tako dalje


lepo si rekao,rage banovima....jer drugacije nisi mogao da dokazes

mislim da je to to od mene
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Lazar Milin
zolga
Lazar Milin


Posts : 7067
Join date : 2011-04-12
Age : 28

Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 EmptyThu 17 May 2012 - 15:30

ningen wrote:
Quote :
mesanje je isto
to je randomization algoritam
Nije mi se do sada desilo da dobijem toliko nerealne ruke kao u dn-u, cak i one priblizno nerealne (sve monsteri/sve spell-ovi) ce se dogoditi veoma retko na Pro-u. Pocetna ruka na dn-u: 3 ista monstera, 2 ista monstera i spell. :/
Quote :
a meni je lcino vazniji pristup serveru
klik u bookmarcima
i u partiji sam
To sam govorio da je linija manjeg otpora, ljudi su lenji i mrzi ih da se cimaju pa to plate posle nerviranjem u samim partijama na dn-u.
meni se ovo za ruke desava irl

ja igram unrated
manje idiota
igram sa mo sa dobro rankiranim ljudima koji nemaju nakurcene game titlove
jednom kada naletim na nekog idiota u 100 godina
ne mrzi me da ga prosto nadcekam i on izade

imam virtual machine i vise accova
libo me ruka za idiote
Back to top Go down
Sponsored content





Ygopro/Devpro - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Ygopro/Devpro
Back to top 
Page 2 of 21Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics
-
» ygoPro i devPro Imenik
» DevPro Nece
» Linkovi za devpro
» Yugitube Srbija DevPro klipovi.
» Ygopro problem v3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Video igre-
Jump to: