Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Ygopro/Devpro

Go down 
+39
Zigy
Beli
filipm1
Malefic
TheDarkMagician
Dakki6
verymostpersona
Rider of the Lightning
Stojcee
Hyozanryu
Boske
martinbartin
Alhemičar
Nikola1407
mladen ravlic
Milenket
SO/MI
z -cool
Seto Kaiba
JoXa
Nenad Stanisic
Allex
SaberVaultSvperstar
fleshevixd
Elen
Miko
The Stig
ningen
strahinja6raicevic
Lazar Milin
Fritzelgard
RafaeL
gruja
Aginor
Scorpion
nlugic
ShutGuz
BOXY
Admin
43 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next
AuthorMessage
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyMon 24 Mar 2014 - 22:08

Ok, to za extra deck definitivno ne razumem kako radi. Neutral
Back to top Go down
The Stig
Moderator
The Stig


Posts : 1216
Join date : 2011-04-15

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyMon 24 Mar 2014 - 22:13

Kada zagine ode na vrh extra spila face up, posle mozes da ga ponovo igras kada bi radio pendulum summon.
Back to top Go down
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyMon 24 Mar 2014 - 22:25

Ali... to je glupo?

Zasto bih ga onda unistavao, ako ce protivnik odmah da ga vrati?
Back to top Go down
ScrapFist
Common Duelist
Common Duelist
ScrapFist


Posts : 127
Join date : 2013-07-21
Age : 29
Location : Srbija

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyMon 24 Mar 2014 - 23:08

^Mozes samo jednom da pendulum summonujes po potezu...mada manje vise ne isplati se unistavati ih osim ako ne ides na pobedu..
Back to top Go down
ScrapFist
Common Duelist
Common Duelist
ScrapFist


Posts : 127
Join date : 2013-07-21
Age : 29
Location : Srbija

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyMon 24 Mar 2014 - 23:13

Jednom mi se desilo, kad sam igrao protiv ai, da sam aktivirao eff Odd-eyesa ono da ga unistim na kraju poteza i ovaj mi chainuje mst i odd-eyes ode na groblje...da li je to greska u ygopro ili...?
Back to top Go down
The Stig
Moderator
The Stig


Posts : 1216
Join date : 2011-04-15

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyMon 24 Mar 2014 - 23:33

ScrapFist wrote:
Jednom mi se desilo, kad sam igrao protiv ai, da sam aktivirao eff Odd-eyesa ono da ga unistim na kraju poteza i ovaj mi chainuje mst i odd-eyes ode na groblje...da li je to greska u ygopro ili...?
Da, verovatno.
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyMon 24 Mar 2014 - 23:47

a cek ODAKLE SE VADI TAJ PENDULUM ZIVOTA TI
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
The Stig
Moderator
The Stig


Posts : 1216
Join date : 2011-04-15

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyTue 25 Mar 2014 - 9:02

Au stardasta ti poljubim, pisao sam kilometarski post i na kraju nije postovao iz nekog razloga....
Back to top Go down
The Stig
Moderator
The Stig


Posts : 1216
Join date : 2011-04-15

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyTue 25 Mar 2014 - 9:15

Ako pendulum monstera na tabli tribute-ujete (za summon ili cost) on isto ide na vrh extra deck-a.
Ako kontrolu pendulum monstera preuzme vas protivnik i on se unisti/tribute-uje, ide na vas GY. (ovo cini skroz korektno i ima nekog smisla ali nisam siguran, mozda je bug)

@Admin pogledaj na YT neki ygo pro video sa pendulum monsterima, bice ti jasnije. Ni meni nista nije bilo jasno dok nisam odigrao sa njima game.

Overall mi se ovaj mehanizam cini sasvim balansirano (za sada). Treba dati 2 karte (odredjene) da bi mogli da SS iz ruke (extra deck-a). Za ovaj format, to je presporo. Jezim se od pomisli na sledecu ban listu i sta ce sve da urade da bi ovaj sistem proradio.
5 VS 6 karata na poceku je ok, ali opet je mnogo cudno za nas format.
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyTue 25 Mar 2014 - 12:27

čekaj jel pendulum ide po defaultu u extra ili main xD
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
The Stig
Moderator
The Stig


Posts : 1216
Join date : 2011-04-15

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyTue 25 Mar 2014 - 12:36

U main, kada zagine/tribute ide na vrh extra deck-a. Posle mozes da ga pozoves na field kada radis pendulum summon.
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyTue 25 Mar 2014 - 12:46

The Stig wrote:
U main, kada zagine/tribute ide na vrh extra deck-a. Posle mozes da ga pozoves na field kada radis pendulum summon.

lol na vrh extra deka
pa kako pendulum summon da njega opet zovem
wat
idgi
bullshit

Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
The Stig
Moderator
The Stig


Posts : 1216
Join date : 2011-04-15

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyTue 25 Mar 2014 - 13:06

Au jbt napravio sam deck i unistava ga bilo sta sto je iole brzo. LS me pregaze u 2 potezu...

Ygopro/Devpro - Page 20 Capture_zps2fd163d4

Previse karata ode na pendulum zone.
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyTue 25 Mar 2014 - 14:59

Ne znam i ne zelim da znam. Bicu u fazonu, pa dobro, nesto se tu desava. XD
Back to top Go down
Fritzelgard
Forumski Novinar
Forumski Novinar
Fritzelgard


Posts : 4078
Join date : 2011-07-15
Age : 24

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyTue 25 Mar 2014 - 15:20

ja se plašim da updateujem i da naučim kako se pendulum summonuje
Back to top Go down
ScrapFist
Common Duelist
Common Duelist
ScrapFist


Posts : 127
Join date : 2013-07-21
Age : 29
Location : Srbija

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyTue 25 Mar 2014 - 15:39

Cak i kada se synchro sa njima idu u extra...ako je ovo nije bug onda su OP..jos ako naprave nekog pendulum tunera, gde ce nam kraj biti Very Happy
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptySun 25 May 2014 - 21:51

^ Bice nam upravo tu.

No nazad na temu, posto dugo nisam igrao ygopro ono sto me je prijatno iznenadilo je to koliko je poboljsan AI. Pre je sluzio samo za testiranje pocetnih ruku, sada to malo bolje tece posto prakticno uopste vise ne aktivira neki efekat ili poziva nesto iz ekstra decka cim to moze vec samo ako je potrebno. Sto je kul.
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyMon 18 Aug 2014 - 10:34

Novi dodatak sa novim kartama i deckovima (mermail i hat, osvezeni chaos dragoni) za AI-a.
Back to top Go down
ScrapFist
Common Duelist
Common Duelist
ScrapFist


Posts : 127
Join date : 2013-07-21
Age : 29
Location : Srbija

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyTue 7 Oct 2014 - 17:58

Moze li ko da se uloguje na ygopro sajt? Meni vec duze vreme nece..
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyWed 8 Oct 2014 - 13:40

^ I meni izlazi kao da se nisam ulogovao, ali ako si sve pravilno ukucao samo klikni ti na login i posle na download sekciju, nebitno što ti nije reagovalo nakon klika na login, kada kliknem posle toga na download sekciju otvori mi je bez problema.
Inače, fakyea, izašao danas novi update sa oktobarskom banlistom, do sada objavljenim kartama iz SECE-a i tribe forcea, novim ai deckovima- satellarknight i qliphort (lol možda sad i naučim po kom principu rade pendulumi) i nekim otklonjenim greškama.


Last edited by ningen on Sat 11 Oct 2014 - 15:24; edited 1 time in total
Back to top Go down
ScrapFist
Common Duelist
Common Duelist
ScrapFist


Posts : 127
Join date : 2013-07-21
Age : 29
Location : Srbija

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyWed 8 Oct 2014 - 15:37

Bem li ga, nece ni talo...nije mi se lepo updateovao pa moram rucno, zato mi i treba...
Inace furao sam qliphorte jos pre mesecak dana, nisu pendulumi komplikovani, al ovaj ai fura jbnu skill drain verziju, dammit
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyWed 8 Oct 2014 - 16:57

^
Ae videću da se iscimam ovih dana da skinem to ručno i okačim na 4shared i pošaljem ti link, meni se jutros dva neka instaliraše normalno.
Deck je bruka, drain mi pravi velike probleme svemu osim rock stunu naravno, morao sam da potrpam mst-eve nazad samo da bih se nekako nosio sa tim i onim jbnim Toolom.
Back to top Go down
ScrapFist
Common Duelist
Common Duelist
ScrapFist


Posts : 127
Join date : 2013-07-21
Age : 29
Location : Srbija

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyWed 8 Oct 2014 - 18:41

Sad cu i ja da se iscimam po drugim kompovima i da napravim jos koji nalog, pa sta bude...
Back to top Go down
ScrapFist
Common Duelist
Common Duelist
ScrapFist


Posts : 127
Join date : 2013-07-21
Age : 29
Location : Srbija

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyWed 8 Oct 2014 - 19:58

Aj did it, morao sam da napravim novi nalog...siguran sam da sam stavljao tacne podatke, ali izgleda da nesto nije bilo u redu sa starim...no nebitno sad Very Happy
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 EmptyTue 14 Oct 2014 - 13:39

^ Kul.
Izbacili ponovo mali update. Neclothi i ostale stvari iz tribe force-a + neke stvari za noble knight-ove (Merlin između ostalog, lulz).
edit:
Izbacili i noble knight ai deck, ono je bolest. Od sada sve koji furaju ove ai deckove ima da zovem botovi, osim mermail i freakin' chaos dragon igrača, pošto ai omanjuje mnogo kada igra njih.
Back to top Go down
Sponsored content





Ygopro/Devpro - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Ygopro/Devpro   Ygopro/Devpro - Page 20 Empty

Back to top Go down
 
Ygopro/Devpro
Back to top 
Page 20 of 21Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-
» ygoPro i devPro Imenik
» Linkovi za devpro
» DevPro Nece
» Yugitube Srbija DevPro klipovi.
» Pomoc za YGOPro

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Video igre-
Jump to: