Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Malefic bica & Skill Drain

Go down 
3 posters
AuthorMessage
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Malefic bica & Skill Drain Empty
PostSubject: Malefic bica & Skill Drain   Malefic bica & Skill Drain EmptyFri 8 Jun 2012 - 10:51

Cisto da radi razjasnjenja posto se ljudi kod nas na turnirima mahom vode za pogresnim pravilom:
Malefic bica se mogu spustiti na teren ako je skill drain aktiviran i bez aktiviranog field-a.
Back to top Go down
Aginor
Moderator
Aginor


Posts : 4050
Join date : 2011-09-10
Age : 31
Location : Kambodža

Malefic bica & Skill Drain Empty
PostSubject: Re: Malefic bica & Skill Drain   Malefic bica & Skill Drain EmptyFri 8 Jun 2012 - 12:00

Naravno da mogu, to ja radim većinu vremena i protivnik rejdžkvituje uvek.

xD
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Malefic bica & Skill Drain Empty
PostSubject: Re: Malefic bica & Skill Drain   Malefic bica & Skill Drain EmptyFri 8 Jun 2012 - 12:35

Ma skoro je na turniru neki matoriji lik (prvi put ga vidim) sa full dw-om omanuo oko toga. Lik ima malefika i aktiviran drain i ja ga pitam posle sto nisi spustio stoku, on kaze ne moze i svi okolo u fazonu- da, da, da, ne moze to. Nisam se tada podrobno bavio maleficima pa sam bio u tripu da sam ja omanuo oko pravila. :/
Back to top Go down
Aginor
Moderator
Aginor


Posts : 4050
Join date : 2011-09-10
Age : 31
Location : Kambodža

Malefic bica & Skill Drain Empty
PostSubject: Re: Malefic bica & Skill Drain   Malefic bica & Skill Drain EmptyFri 8 Jun 2012 - 12:47

"This card cannot be Normal Summoned or Set. This card cannot be Special Summoned except by removing from play 1 "Cyber End Dragon" from your Extra Deck. There can only be 1 face-up "Malefic" monster on the field. Other monsters you control cannot declare an attack. If there is no face-up Field Spell Card on the field, destroy this card."

"Cannot be Normal Summoned or Set. Must be Special Summoned (from your hand) by banishing 1 "Stardust Dragon" from your Extra Deck and cannot be Special Summoned by other ways. There can only be 1 face-up "Malefic" monster on the field. Face-up Field Spell Cards cannot be destroyed by effects. Other monsters you control cannot declare an attack. If there is no face-up Field Spell Card on the field, destroy this card."

Prve dve rečenice na obe stoke se odnose na to kad su u ruci, ostale su vezane za to kad su face-up. Znači čak možeš i više Malefica da pozoveš, i svi mogu da napadaju, haw haw.
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Malefic bica & Skill Drain Empty
PostSubject: Re: Malefic bica & Skill Drain   Malefic bica & Skill Drain EmptyFri 8 Jun 2012 - 12:52

pa da, to mi je andjelkovic radio kad je igrao malefic drain deck, sa malefic synchroima cak xD
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Sponsored content





Malefic bica & Skill Drain Empty
PostSubject: Re: Malefic bica & Skill Drain   Malefic bica & Skill Drain Empty

Back to top Go down
 
Malefic bica & Skill Drain
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Skill Drain Heroji
» Skill Drain Beatdown
» Skill drain vs Red eyes darkness metal dragon
» Soul Drain
» Malefic question

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Rulings / Pravila-
Jump to: