Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 J-Project (YGO Pro )

Go down 
3 posters

Moze li ovo Uspeti ?
Moze
J-Project (YGO Pro ) I_vote_lcap67%J-Project (YGO Pro ) I_vote_rcap
 67% [ 4 ]
Nonononono
J-Project (YGO Pro ) I_vote_lcap33%J-Project (YGO Pro ) I_vote_rcap
 33% [ 2 ]
Total Votes : 6
 

AuthorMessage
Alhemičar
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
Alhemičar


Posts : 1233
Join date : 2011-10-08
Age : 27
Location : Gvozdac

J-Project (YGO Pro ) Empty
PostSubject: J-Project (YGO Pro )   J-Project (YGO Pro ) EmptySat 24 Nov 2012 - 17:50

Pozdrav dobra Ljudska Bica Dolazim u miru .
Mnogo vas zna da je J-Project produkt clanova ovog foruma (JoXe i ostalih ) , sa pojavom DN J-Project je izgubio sve fanove prokleti UI Sad .
DN stoluje od tada , mnogi su pokusali da ga zbace i obmanuli (cak i KONAMI ) sada iz Zemlje Izlazeceg sunca se uzdize nova sila u ovom vecitom ratu (YGO Pro ).
Za razliku od DN YGO Pro je automatski,100% modifikacija svega sto vidite u duelu , skin , Tag duel itd........
Otvorio sam ovu temu za regrutovanje ljudi koji su voljni da pomognu u modovanju.
Kvalifikacije:
- Fantasticno Poznavanje Engleskog
- Srednje znanje u koriscenju programa za ured slika ....
- Audio ured vestine
PM za Clanstvo !
Moze Lock Modernatori ? Smile
Back to top Go down
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

J-Project (YGO Pro ) Empty
PostSubject: Re: J-Project (YGO Pro )   J-Project (YGO Pro ) EmptySat 24 Nov 2012 - 17:53

A YGOPRO je nova stvar i mi za to nismo znali, pa sada vodimo diskusuju o tome?


Ili sam se ja iz buducnosti vratio u proslost pa znam da je to manje ili vise mator program koji forumasi koriste vec barem pola godine....
Back to top Go down
Alhemičar
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
Alhemičar


Posts : 1233
Join date : 2011-10-08
Age : 27
Location : Gvozdac

J-Project (YGO Pro ) Empty
PostSubject: Re: J-Project (YGO Pro )   J-Project (YGO Pro ) EmptySat 24 Nov 2012 - 17:55

Real Smoky wrote:
A YGOPRO je nova stvar i mi za to nismo znali, pa sada vodimo diskusuju o tome?


Ili sam se ja iz buducnosti vratio u proslost pa znam da je to manje ili vise mator program koji forumasi koriste vec barem pola godine....
To sam napisao za Pridoslice -_- !
Back to top Go down
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

J-Project (YGO Pro ) Empty
PostSubject: Re: J-Project (YGO Pro )   J-Project (YGO Pro ) EmptySat 24 Nov 2012 - 18:03

Oh... Well... nepotrebno je... xD

Ali evo moj komentar na ovu temu, de ne budem cist spammer :

Da je YGOPRO nastao u vreme kada su svi furali KCVDS i YVD bio bi ne samo popularan, nego daleko najpopularniji program.

Licno, nisam znao da je YGOPRO protekao iz J-Project-a, meni je JP bio najdrazi.

E sad, tu je DN. DN pruza jednu dosta dobru karakteristiku a to je sto ne mora da se dovlaci. To stedi memoriju mnogima koji maju laptop, moze se igrati i kod druga ako zatreba, relativno je brz i ima redovne update-ove. Problem - retardiran playerbase. Ali zato igras uvek s ljudima koje poznajes i ne nerviras se. Brz je, lep je, a to sto je manuelan je zanemarljivo.

Mada ko sta vise voli to nek fura.
Back to top Go down
Alhemičar
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
Alhemičar


Posts : 1233
Join date : 2011-10-08
Age : 27
Location : Gvozdac

J-Project (YGO Pro ) Empty
PostSubject: Re: J-Project (YGO Pro )   J-Project (YGO Pro ) EmptySat 24 Nov 2012 - 18:10

Real Smoky wrote:
Oh... Well... nepotrebno je... xD

Ali evo moj komentar na ovu temu, de ne budem cist spammer :

Da je YGOPRO nastao u vreme kada su svi furali KCVDS i YVD bio bi ne samo popularan, nego daleko najpopularniji program.

Licno, nisam znao da je YGOPRO protekao iz J-Project-a, meni je JP bio najdrazi.

E sad, tu je DN. DN pruza jednu dosta dobru karakteristiku a to je sto ne mora da se dovlaci. To stedi memoriju mnogima koji maju laptop, moze se igrati i kod druga ako zatreba, relativno je brz i ima redovne update-ove. Problem - retardiran playerbase. Ali zato igras uvek s ljudima koje poznajes i ne nerviras se. Brz je, lep je, a to sto je manuelan je zanemarljivo.

Mada ko sta vise voli to nek fura.
Nije Pro nastao od J-Project o.0 .
Ja ovo radim zbog sebicnih razloga ( DN mi strasno lagga XD ) , delom i zbog oni koji hoce auto YGO Razz .
Back to top Go down
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

J-Project (YGO Pro ) Empty
PostSubject: Re: J-Project (YGO Pro )   J-Project (YGO Pro ) EmptySat 24 Nov 2012 - 18:21

OgnjenFMA wrote:
Real Smoky wrote:
Oh... Well... nepotrebno je... xD

Ali evo moj komentar na ovu temu, de ne budem cist spammer :

Da je YGOPRO nastao u vreme kada su svi furali KCVDS i YVD bio bi ne samo popularan, nego daleko najpopularniji program.

Licno, nisam znao da je YGOPRO protekao iz J-Project-a, meni je JP bio najdrazi.

E sad, tu je DN. DN pruza jednu dosta dobru karakteristiku a to je sto ne mora da se dovlaci. To stedi memoriju mnogima koji maju laptop, moze se igrati i kod druga ako zatreba, relativno je brz i ima redovne update-ove. Problem - retardiran playerbase. Ali zato igras uvek s ljudima koje poznajes i ne nerviras se. Brz je, lep je, a to sto je manuelan je zanemarljivo.

Mada ko sta vise voli to nek fura.
Nije Pro nastao od J-Project o.0 .
Ja ovo radim zbog sebicnih razloga ( DN mi strasno lagga XD ) , delom i zbog oni koji hoce auto YGO Razz .

Brate, ti kako si napisao prvi post i naslov ispada da je YGOPRO nastao iz JProject. >_>

Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

J-Project (YGO Pro ) Empty
PostSubject: Re: J-Project (YGO Pro )   J-Project (YGO Pro ) EmptySat 24 Nov 2012 - 19:12

o kom modovanju pricate
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Alhemičar
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
Alhemičar


Posts : 1233
Join date : 2011-10-08
Age : 27
Location : Gvozdac

J-Project (YGO Pro ) Empty
PostSubject: Re: J-Project (YGO Pro )   J-Project (YGO Pro ) EmptySat 24 Nov 2012 - 19:37

Admin wrote:
o kom modovanju pricate
Texture , prevodu i zvuku !
Back to top Go down
Sponsored content





J-Project (YGO Pro ) Empty
PostSubject: Re: J-Project (YGO Pro )   J-Project (YGO Pro ) Empty

Back to top Go down
 
J-Project (YGO Pro )
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Video igre-
Jump to: