Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Cyber Deck pomoc !!!

Go down 
+17
Milenket
Fritzelgard
Ginekolog ™
verymostpersona
Rider of the Lightning
Rapi[D]Fake
GoblinAttackForce
hellyeah!
Boki"96
Lazar Milin
Lovemyself
nikolass3
Lovac
jelenko is back
velja_the_SIX
Choko Smoky
Mr.Potato
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 19:44

decko je dosao nov i maksimalno je bezobrazan...ili je troll -.-


Last edited by verymostpersona on Mon 11 Mar 2013 - 20:15; edited 1 time in total
Back to top Go down
hellyeah!
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
hellyeah!


Posts : 1797
Join date : 2012-03-18
Age : 24
Location : Neću da ti kažem ćelavi!

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 19:46

Mr.Potato
Vidi moju profilnu
gledaj je
bulji u nju
ti si obv zaludjenik u crtani
napravi neki pravi deck i onda se javi
Back to top Go down
Ginekolog ™
Common Duelist
Common Duelist
Ginekolog ™


Posts : 228
Join date : 2012-08-05
Age : 27
Location : Srbija

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 19:54



Back to top Go down
Fritzelgard
Forumski Novinar
Forumski Novinar
Fritzelgard


Posts : 4078
Join date : 2011-07-15
Age : 24

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 20:10

Mr.Potato wrote:
rapi(d) fake... vidi se da si neki fake
vidi se po tvojim slikama da toliko zelis da budes kao yugi ali izgleda da moras da uvezbas jos mnogo vise da bi bio kao on, on ima vise titula igara a ti ni jednu zato brzo idi uci poteze i smisljaj efekte normall cudovistima, inace ce ti pegaz oduzeti dusu dvobojem u senci sa hiljadugodisnjim okom

da se vratimo temi voleo bih neku mnogo jako listu hvala
I po mojoj slici de vidi da zelim da budem Milenket(ko razume shvatice)
Back to top Go down
Milenket
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
Milenket


Posts : 1269
Join date : 2011-10-30
Age : 26

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 20:14

Mr.Potato wrote:
Effect Veiler moze da zaustavi gorza i batlle fadera svaka ti cast ja cu se drzati Zane-a Truesdale-a a ti idi igraj se sa Yugijem koji u je napocetku prizivao cudovista bez zrtve i izmisljao specijalne moci svojih monstruma Zane je kralj ja cu jednog dana osovojiti svetsko prvenstvo za Cyber Deckom bas kao on a ti nauci rullinge pa shvati Razz

dečko ti si pvko skroz
pogovovo ako mislis da su yaden i zane neki dobri igraci
idi pitaj neko dete od 3 god da igrate
onda bi ste bili izjednačeni xD

also ako trolujes mozes samo da odes sa foruma
jer takvi klinci kao sto si ti nam ne trebaju

fritz to ni ja ne razumem O_o
Back to top Go down
Mr.Potato
Novopridošli član foruma



Posts : 24
Join date : 2013-03-05
Location : Serbia

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 20:24

nerazumem ocemu pricate i daj neka mod/admin banuje ove sto non stop zpamuju i one koji neznaju rulinge a koliko bvidim ovo je izgleda noob forum strasno...
zelim dobru listu...
Back to top Go down
Scorpion
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
Scorpion


Posts : 2307
Join date : 2011-10-29
Location : Kruševac

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 20:27

Mr.Potato wrote:
nerazumem ocemu pricate i daj neka mod/admin banuje ove sto non stop zpamuju i one koji neznaju rulinge a koliko bvidim ovo je izgleda noob forum strasno...
zelim dobru listu...
A ovo je,koliko vidim jedan neozbiljan i nepismen clan.
Back to top Go down
Fritzelgard
Forumski Novinar
Forumski Novinar
Fritzelgard


Posts : 4078
Join date : 2011-07-15
Age : 24

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 20:30

@Milenket
Nije bitno,nislije i rider znaju
Back to top Go down
Mr.Potato
Novopridošli član foruma



Posts : 24
Join date : 2013-03-05
Location : Serbia

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 20:33

Scoripion inace pisem sa jakos tarog laptopa na kojm neki dugmici nerade ili baguju inace sam pismen i idem u 13. Beogradsku Gimnaziju u prvu godinu ane znam koliko ti imas godina uopste.... i molio bih te da nespamujes
Back to top Go down
Milenket
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
Milenket


Posts : 1269
Join date : 2011-10-30
Age : 26

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 20:40

Mr.Potato wrote:
Scoripion inace pisem sa jakos tarog laptopa na kojm neki dugmici nerade ili baguju inace sam pismen i idem u 13. Beogradsku Gimnaziju u prvu godinu ane znam koliko ti imas godina uopste.... i molio bih te da nespamujes

Cyber dragon deck ne radi
osim kao fun deck
što znači da o ikakvim prvenstvima možes samo da sanjas
a rulinge ovde ne znaš samo ti
ok i smoky (veiler)
ovde i spamujes i troluješ samo ti
i ti češ bití jedini nub ovde ako ovako nastaviš
Back to top Go down
nikolass3
Common Duelist
Common Duelist
nikolass3


Posts : 263
Join date : 2012-06-25
Age : 27
Location : Srbija

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 20:41

Kakve to veze ima u koju skolu ides? Vidim da se zanimas Yu-Gi-Oh crtacima,odatle ne mozes nauciti mnogo o samoj igri.. A ti Smoky nauci rullinge


Last edited by nikolass3 on Mon 11 Mar 2013 - 20:46; edited 1 time in total
Back to top Go down
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 20:44

to je smoki reko XD

Back to top Go down
nikolass3
Common Duelist
Common Duelist
nikolass3


Posts : 263
Join date : 2012-06-25
Age : 27
Location : Srbija

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 20:47

pa to sam i kazo XD
Back to top Go down
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 20:47

nema sad edit :p
Back to top Go down
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 23:03

LOL my bad za Eff Veiler, kartu nikad nisam voleo i nisam ni obratio paznju na nju, ali eto moze Chalice ili nesto.

A kome nije jasno ovo za Veilera, jebiga, ako ste toliki retardi da zakljucite da ne znam ni jedan ruling samo zato sto u trenutku nisam procitao efekat karte, ili sam ga zaboravio, ili sta vec, onda ste podjednako inteligentni kao i Gosn. Krompir i Jelenko. Hvala ovima koji su mi KULTURNO I NA COVECAN NACIN SKRENULI PAZNJU NA GRESKU.

____

Quote :
ahahah volim kada neko ko ni sam zna malo o igri zeli da uci druge i to tako nadmeno msm wtf veiler da zaustavi gorza i federa ??

Hajde ovako, objasni mi dve stvari :

1) Kako uopste uspevas da SVAKIM postom pokazes da si nepismen, da zasluzujes jedinicu iz maternjeg jezika i, sto je mozda i najgore, da budes asshole?

2) Gde si ti u mojoj poruci video nadmenost? Pisham se na tvog Effect Veilera, karta me iritira, ne koristim je, tako da mi u trenutku ( TRENUTAK GDE POKUSAVAM DA ZA TROLLA SMISLIM NEKI COMBO ZA JEBENI CYBER DRAGON DECK ) nije palo na pamet da ide samo i MP. Nadmen si, barem ovde, jedino ti.


____

@ Gosn. Krompir

Ako si stvarno toliki no-lifer da trollujes forum iz zafrkancije, onda imam lose vesti za tebe.

Ja sam jedan od onih koji vole da trolluju pomalo, ali MNOGO VISE uzivam u tome da vas, EPIC TROLL NO-LIFERE, KOJI SAMO TROSE VREME NA TROLLOVANJE, spustam na zemlju, a mozda i malo ispod.

Naime, nije mi jasno kako je moguce da se ugledas na Zane Truesdale-a a da pri tome fantasticno znas kako funkcionise Effect Veiler.


I jos pljujes po forumu.

Znaci, ili si EPIC RETARD kojeg do sada u zivotu NISAM NIKADA VIDEO, ili si MEGA ULTRA TROLL. A ciljam na ovo drugo. A mozda si pak i neko cudno deriste koje zna komplikovane a ne zna proste stvari.


Sta god da je slucaj, radujem se prisilnom uklanjanju tebe sa foruma, koje ce, naravno, izvrsiti Chrill prvom prilikom, ali se ipak nadam da ces na vreme videti ovu poruku.

Takodje, nadam se da ces se, ako se ispostavi da si deriste, biti dovoljno pametan da nam se svima izvinis, da sastavis ljudski deck i da igras.

Inace, budjav PC ili sta vec nije opravdanje za nepismenost. Kucaj polako, ispravi svaku gresku, izgledaj kao pismena osoba 21. veka, normalna poruka se kuca za manje od 2 minuta, a ako pazis polako na greske zbog buggova ili bilo cega najvise 4, neces izgubiti ceo zivot. FFS, kad kucam poruke sa smartphone-a delujem pismenije ( to i jesam, ali to nije sada tema ).

A ako se ispostavi da si epic troll, nadam se da ce ti leteci kamion za sladoled pasti na glavu ( da , fora iz crtanog filma, a opet sam 10 puta veci covek od tebe ).

Posto me mrzi da te licno vredjam i spustam na nivo ispod sebe, evo, citiram dragog Rapida :

Rapi[D]Fake wrote:
Mr.Potato wrote:
ti mnogo gledas crtace Real Smoky ja bas razmisljam sada dali je Seto Kaiba igrao vile i carobnjake pa i njih da ubace... -.-
ima 3 opcije
1. Retardiran si mentalno poremecen
2. Balavac si padaju ti bale na tastaturu pa nemozes lepo da kucas
3. Dosadno ti je pa si TROL-er u tom slucaju idu u ***** ******* i nemoj da kvaris zajednicu


Quote :
So, why don't you make like a tree, and get outta here ?
Back to top Go down
Lovac
Novopridošli član foruma
Lovac


Posts : 32
Join date : 2013-02-15
Age : 27
Location : Srbija

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyTue 12 Mar 2013 - 8:22

Lepo si mu rekao
Back to top Go down
http://nickyplayer.weebly.com
martinbartin
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
martinbartin


Posts : 2076
Join date : 2012-08-11
Age : 23
Location : Srbija

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyTue 12 Mar 2013 - 9:08

Skomy objasnio "Well Played Bro"
Back to top Go down
nlugic
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
nlugic


Posts : 1258
Join date : 2011-12-20
Age : 28
Location : Pomoravlje xD

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyTue 12 Mar 2013 - 10:29

kakav troll covece
najjace sto lik kaze "ovo je izgleda noob forum" pozivajuci se pritom na nadmocnost zane truesdalea u odnosu na yugija xDDD
Back to top Go down
Mr.Potato
Novopridošli član foruma



Posts : 24
Join date : 2013-03-05
Location : Serbia

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyTue 12 Mar 2013 - 11:01

Real Smoky wrote:
LOL my bad za Eff Veiler, kartu nikad nisam voleo i nisam ni obratio paznju na nju, ali eto moze Chalice ili nesto.

A kome nije jasno ovo za Veilera, jebiga, ako ste toliki retardi da zakljucite da ne znam ni jedan ruling samo zato sto u trenutku nisam procitao efekat karte, ili sam ga zaboravio, ili sta vec, onda ste podjednako inteligentni kao i Gosn. Krompir i Jelenko. Hvala ovima koji su mi KULTURNO I NA COVECAN NACIN SKRENULI PAZNJU NA GRESKU.

____

Quote :
ahahah volim kada neko ko ni sam zna malo o igri zeli da uci druge i to tako nadmeno msm wtf veiler da zaustavi gorza i federa ??

Hajde ovako, objasni mi dve stvari :

1) Kako uopste uspevas da SVAKIM postom pokazes da si nepismen, da zasluzujes jedinicu iz maternjeg jezika i, sto je mozda i najgore, da budes asshole?

2) Gde si ti u mojoj poruci video nadmenost? Pisham se na tvog Effect Veilera, karta me iritira, ne koristim je, tako da mi u trenutku ( TRENUTAK GDE POKUSAVAM DA ZA TROLLA SMISLIM NEKI COMBO ZA JEBENI CYBER DRAGON DECK ) nije palo na pamet da ide samo i MP. Nadmen si, barem ovde, jedino ti.


____

@ Gosn. Krompir

Ako si stvarno toliki no-lifer da trollujes forum iz zafrkancije, onda imam lose vesti za tebe.

Ja sam jedan od onih koji vole da trolluju pomalo, ali MNOGO VISE uzivam u tome da vas, EPIC TROLL NO-LIFERE, KOJI SAMO TROSE VREME NA TROLLOVANJE, spustam na zemlju, a mozda i malo ispod.

Naime, nije mi jasno kako je moguce da se ugledas na Zane Truesdale-a a da pri tome fantasticno znas kako funkcionise Effect Veiler.


I jos pljujes po forumu.

Znaci, ili si EPIC RETARD kojeg do sada u zivotu NISAM NIKADA VIDEO, ili si MEGA ULTRA TROLL. A ciljam na ovo drugo. A mozda si pak i neko cudno deriste koje zna komplikovane a ne zna proste stvari.


Sta god da je slucaj, radujem se prisilnom uklanjanju tebe sa foruma, koje ce, naravno, izvrsiti Chrill prvom prilikom, ali se ipak nadam da ces na vreme videti ovu poruku.

Takodje, nadam se da ces se, ako se ispostavi da si deriste, biti dovoljno pametan da nam se svima izvinis, da sastavis ljudski deck i da igras.

Inace, budjav PC ili sta vec nije opravdanje za nepismenost. Kucaj polako, ispravi svaku gresku, izgledaj kao pismena osoba 21. veka, normalna poruka se kuca za manje od 2 minuta, a ako pazis polako na greske zbog buggova ili bilo cega najvise 4, neces izgubiti ceo zivot. FFS, kad kucam poruke sa smartphone-a delujem pismenije ( to i jesam, ali to nije sada tema ).

A ako se ispostavi da si epic troll, nadam se da ce ti leteci kamion za sladoled pasti na glavu ( da , fora iz crtanog filma, a opet sam 10 puta veci covek od tebe ).

Posto me mrzi da te licno vredjam i spustam na nivo ispod sebe, evo, citiram dragog Rapida :

Rapi[D]Fake wrote:
Mr.Potato wrote:
ti mnogo gledas crtace Real Smoky ja bas razmisljam sada dali je Seto Kaiba igrao vile i carobnjake pa i njih da ubace... -.-
ima 3 opcije
1. Retardiran si mentalno poremecen
2. Balavac si padaju ti bale na tastaturu pa nemozes lepo da kucas
3. Dosadno ti je pa si TROL-er u tom slucaju idu u ***** ******* i nemoj da kvaris zajednicu


Quote :
So, why don't you make like a tree, and get outta here ?

eh evo konacno mi buraz rece kako da koristim kvote pa odakle da pocnemo ovo za veilera je logicno karta kaze u main fazi a gorz i fader ulaze u Batlle fazi tako da se nadam da ces dobiti ban jer neznas rullinge a pokusavas da me ucis a mnogo je tesko ukucati na google.com effect veiler i procitati sta karta radi ????
koj si ti noob to je strasno noobaro ajde zakopaj se u zemlju i neobracaj mi se vise da bog dao da se pretvoris u noj-a i da pobegnes da te niko ne moze videti
moja gramatika je kao sto sam ti objasnio veoma dobra mada ne za kucanje u pisanju znam i vise od tebe iako sam 97 godiste ja bar idem u jednu od poznatih beogradskih gimnazija a ti ides.... gde ti ides uopste ah da Jagodinska gimnazija hahahahhahahahahahahahahahahhaahhh rekao mi je juce tvoj drug boki96' stim nemozes da upises ni zemljoradnju pa idi zabi glavu u zemlju ae cao a ja cu da ucim kod zane-a Truesdale-a
Back to top Go down
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyTue 12 Mar 2013 - 11:09

Kvote.


Noj-a.

Treba me banovati jer ne nam rulinge.


Sa gimnazijom Svetozar Markobic se ne moze upisati zemljodradnja.


XD


E, nemojte da ga banujete MOLIM VAS, lik je previse smesan! XD
Back to top Go down
nlugic
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
nlugic


Posts : 1258
Join date : 2011-12-20
Age : 28
Location : Pomoravlje xD

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyTue 12 Mar 2013 - 11:18

Mr.Potato wrote:
eh evo konacno mi buraz rece kako da koristim kvote pa odakle da pocnemo ovo za veilera je logicno karta kaze u main fazi a gorz i fader ulaze u Batlle fazi tako da se nadam da ces dobiti ban jer neznas rullinge a pokusavas da me ucis a mnogo je tesko ukucati na google.com effect veiler i procitati sta karta radi ????
koj si ti noob to je strasno noobaro ajde zakopaj se u zemlju i neobracaj mi se vise da bog dao da se pretvoris u noj-a i da pobegnes da te niko ne moze videti
moja gramatika je kao sto sam ti objasnio veoma dobra mada ne za kucanje u pisanju znam i vise od tebe iako sam 97 godiste ja bar idem u jednu od poznatih beogradskih gimnazija a ti ides.... gde ti ides uopste ah da Jagodinska gimnazija hahahahhahahahahahahahahahahhaahhh rekao mi je juce tvoj drug boki96' stim nemozes da upises ni zemljoradnju pa idi zabi glavu u zemlju ae cao a ja cu da ucim kod zane-a Truesdale-a
alo decxko lakse malo

-to odakle je neko/gde se nekome nalazi
skola uopste nije bitno. ja npr idem u gimnaziju u krusevcu i zbog toga
mi ni najmanje ne puca kurac, znam da cu da upisem neki ok fax u nisu i
to je to
-niko ne treba da popije ban (ni da se zakopa u zemlju)
zbog nepoznavanja rulinga, forum sluzi da bi se ljudi bavili yugiohom,
sto podrazumeva i ucenje rulinga
-smoky je hteo da pomogne i napravio banalnu gresku:

njegova greska je cist propust i ujedno tvoj glavni argument
njegov glavni argument je however tvoje retardirano ponasanje i on itekako ima smisla za razliku od tvog argumenta, postojanja, cega god

the end
nemoj da ga banujete, zabavan decko ko angry birds xD
Back to top Go down
martinbartin
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
martinbartin


Posts : 2076
Join date : 2012-08-11
Age : 23
Location : Srbija

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyTue 12 Mar 2013 - 11:25



eh evo konacno mi buraz rece kako da koristim kvote pa odakle da pocnemo ovo za veilera je logicno karta kaze u main fazi a gorz i fader ulaze u Batlle fazi tako da se nadam da ces dobiti ban jer neznas rullinge a pokusavas da me ucis a mnogo je tesko ukucati na google.com effect veiler i procitati sta karta radi ????
koj si ti noob to je strasno noobaro ajde zakopaj se u zemlju i neobracaj mi se vise da bog dao da se pretvoris u noj-a i da pobegnes da te niko ne moze videti
moja gramatika je kao sto sam ti objasnio veoma dobra mada ne za kucanje u pisanju znam i vise od tebe iako sam 97 godiste ja bar idem u jednu od poznatih beogradskih gimnazija a ti ides.... gde ti ides uopste ah da Jagodinska gimnazija hahahahhahahahahahahahahahahhaahhh rekao mi je juce tvoj drug boki96' stim nemozes da upises ni zemljoradnju pa idi zabi glavu u zemlju ae cao a ja cu da ucim kod zane-a Truesdale-a
[/quote]

E znaci ovo imam da ti kazem :

ahahahahhahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahaha, da te uci karakter iz crtaca? Molim te nemoj da kazem nikome na ovom forumu nesto u vezi njih, i da nesto ne znaju, zato sto si se ti napalio na lika iz crtaca/anime i mislim da on postoji ili da mozes preko toga da naucis kako da igras IRL?

I gimnazija nije bitna, svi mi bi 100% mogli da idemu u tu tvoju kada bi ziveli u BG-u.

Takodje ako mislim da smo mi nobare, kladim se da bi te ja dobio u IRL mecu.
Back to top Go down
velja_the_SIX
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
velja_the_SIX


Posts : 2859
Join date : 2012-01-29
Age : 26
Location : Kragujevac-Srbija

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyTue 12 Mar 2013 - 11:51

potato brate oladi
smoki iskuliraj lika
jebes nepismenost ili vec koji kurac znaci ovde je kraj rasprave

EVO TI LISTA PA TEMA POD LOCK!
Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 2t26R5j
Back to top Go down
Boki"96
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
Boki


Posts : 1054
Join date : 2011-03-31
Age : 28
Location : Jagodina

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyTue 12 Mar 2013 - 12:34

Mr.Potato wrote:
Real Smoky wrote:
LOL my bad za Eff Veiler, kartu nikad nisam voleo i nisam ni obratio paznju na nju, ali eto moze Chalice ili nesto.

A kome nije jasno ovo za Veilera, jebiga, ako ste toliki retardi da zakljucite da ne znam ni jedan ruling samo zato sto u trenutku nisam procitao efekat karte, ili sam ga zaboravio, ili sta vec, onda ste podjednako inteligentni kao i Gosn. Krompir i Jelenko. Hvala ovima koji su mi KULTURNO I NA COVECAN NACIN SKRENULI PAZNJU NA GRESKU.

____

Quote :
ahahah volim kada neko ko ni sam zna malo o igri zeli da uci druge i to tako nadmeno msm wtf veiler da zaustavi gorza i federa ??

Hajde ovako, objasni mi dve stvari :

1) Kako uopste uspevas da SVAKIM postom pokazes da si nepismen, da zasluzujes jedinicu iz maternjeg jezika i, sto je mozda i najgore, da budes asshole?

2) Gde si ti u mojoj poruci video nadmenost? Pisham se na tvog Effect Veilera, karta me iritira, ne koristim je, tako da mi u trenutku ( TRENUTAK GDE POKUSAVAM DA ZA TROLLA SMISLIM NEKI COMBO ZA JEBENI CYBER DRAGON DECK ) nije palo na pamet da ide samo i MP. Nadmen si, barem ovde, jedino ti.

____

@ Gosn. Krompir

Ako si stvarno toliki no-lifer da trollujes forum iz zafrkancije, onda imam lose vesti za tebe.

Ja sam jedan od onih koji vole da trolluju pomalo, ali MNOGO VISE uzivam u tome da vas, EPIC TROLL NO-LIFERE, KOJI SAMO TROSE VREME NA TROLLOVANJE, spustam na zemlju, a mozda i malo ispod.

Naime, nije mi jasno kako je moguce da se ugledas na Zane Truesdale-a a da pri tome fantasticno znas kako funkcionise Effect Veiler.


I jos pljujes po forumu.

Znaci, ili si EPIC RETARD kojeg do sada u zivotu NISAM NIKADA VIDEO, ili si MEGA ULTRA TROLL. A ciljam na ovo drugo. A mozda si pak i neko cudno deriste koje zna komplikovane a ne zna proste stvari.


Sta god da je slucaj, radujem se prisilnom uklanjanju tebe sa foruma, koje ce, naravno, izvrsiti Chrill prvom prilikom, ali se ipak nadam da ces na vreme videti ovu poruku.

Takodje, nadam se da ces se, ako se ispostavi da si deriste, biti dovoljno pametan da nam se svima izvinis, da sastavis ljudski deck i da igras.

Inace, budjav PC ili sta vec nije opravdanje za nepismenost. Kucaj polako, ispravi svaku gresku, izgledaj kao pismena osoba 21. veka, normalna poruka se kuca za manje od 2 minuta, a ako pazis polako na greske zbog buggova ili bilo cega najvise 4, neces izgubiti ceo zivot. FFS, kad kucam poruke sa smartphone-a delujem pismenije ( to i jesam, ali to nije sada tema ).

A ako se ispostavi da si epic troll, nadam se da ce ti leteci kamion za sladoled pasti na glavu ( da , fora iz crtanog filma, a opet sam 10 puta veci covek od tebe ).

Posto me mrzi da te licno vredjam i spustam na nivo ispod sebe, evo, citiram dragog Rapida :

Rapi[D]Fake wrote:
Mr.Potato wrote:
ti mnogo gledas crtace Real Smoky ja bas razmisljam sada dali je Seto Kaiba igrao vile i carobnjake pa i njih da ubace... -.-
ima 3 opcije
1. Retardiran si mentalno poremecen
2. Balavac si padaju ti bale na tastaturu pa nemozes lepo da kucas
3. Dosadno ti je pa si TROL-er u tom slucaju idu u ***** ******* i nemoj da kvaris zajednicu


Quote :
So, why don't you make like a tree, and get outta here ?

eh evo konacno mi buraz rece kako da koristim kvote pa odakle da pocnemo ovo za veilera je logicno karta kaze u main fazi a gorz i fader ulaze u Batlle fazi tako da se nadam da ces dobiti ban jer neznas rullinge a pokusavas da me ucis a mnogo je tesko ukucati na google.com effect veiler i procitati sta karta radi ????
koj si ti noob to je strasno noobaro ajde zakopaj se u zemlju i neobracaj mi se vise da bog dao da se pretvoris u noj-a i da pobegnes da te niko ne moze videti
moja gramatika je kao sto sam ti objasnio veoma dobra mada ne za kucanje u pisanju znam i vise od tebe iako sam 97 godiste ja bar idem u jednu od poznatih beogradskih gimnazija a ti ides.... gde ti ides uopste ah da Jagodinska gimnazija hahahahhahahahahahahahahahahhaahhh rekao mi je juce tvoj drug boki96' stim nemozes da upises ni zemljoradnju pa idi zabi glavu u zemlju ae cao a ja cu da ucim kod zane-a Truesdale-a

Prvo ništa ti ja nisam rekao, a drugo Goyo ne smaraj više. XD
Back to top Go down
Boske
Common Duelist
Common Duelist
Boske


Posts : 250
Join date : 2010-11-12
Age : 29
Location : Beograd

Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 EmptyTue 12 Mar 2013 - 15:06

gledam ovaj forum sad, jel se neko setio da banuje rapi(d)fake ?
Back to top Go down
Sponsored content





Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cyber Deck pomoc !!!   Cyber Deck pomoc !!! - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Cyber Deck pomoc !!!
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Cyber deck na proveru :D
» Cyber Force Deck
» Cyber Dragon Deck
» deck pomoc!!!!!!
» Six Samurai Deck Pomoc:D

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: