Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 budget macro rabbit (za temu building on a budget)

Go down 
+7
Lovemyself
Boki"96
IHateGk's
Lazar Milin
hellyeah!
nikolass3
verymostpersona
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
nikolass3
Common Duelist
Common Duelist
nikolass3


Posts : 263
Join date : 2012-06-25
Age : 27
Location : Srbija

budget macro rabbit (za temu building on a budget) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: budget macro rabbit (za temu building on a budget)   budget macro rabbit (za temu building on a budget) - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 11:35

guaiba je obe polovine dolkke/laggie
Back to top Go down
Rapi[D]Fake
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist
Rapi[D]Fake


Posts : 669
Join date : 2012-09-01
Age : 25
Location : Srbija

budget macro rabbit (za temu building on a budget) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: budget macro rabbit (za temu building on a budget)   budget macro rabbit (za temu building on a budget) - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 11:41

zeka nije budget LOCK.
Back to top Go down
nikolass3
Common Duelist
Common Duelist
nikolass3


Posts : 263
Join date : 2012-06-25
Age : 27
Location : Srbija

budget macro rabbit (za temu building on a budget) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: budget macro rabbit (za temu building on a budget)   budget macro rabbit (za temu building on a budget) - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 11:46

najskuplja karta je forbidden lance kako onda nije budget?
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

budget macro rabbit (za temu building on a budget) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: budget macro rabbit (za temu building on a budget)   budget macro rabbit (za temu building on a budget) - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 12:02

nikolass3 wrote:
pa predpostavljam da niko u nisu nije igrao fire fistove? kojih dosta ima u bgd-u,jelenko ti zivis u austriji tamo sve ima jeftino,da mi nabavis 2 guaibe kupio bih ti za 5e?

u srbiji do sad na turnirima igrano NULA fire fistova.
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
jelenko is back
Common Duelist
Common Duelist
jelenko is back


Posts : 115
Join date : 2013-03-01
Age : 29
Location : Austria

budget macro rabbit (za temu building on a budget) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: budget macro rabbit (za temu building on a budget)   budget macro rabbit (za temu building on a budget) - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 12:02

Svo znaju da se rapidovo misljenje ne racuna XDD naravno da je budzet .U srbiji ima 5 fire fistova i jedan mermel
Back to top Go down
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

budget macro rabbit (za temu building on a budget) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: budget macro rabbit (za temu building on a budget)   budget macro rabbit (za temu building on a budget) - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 14:53

jelenko ja cene gledam po netu i tamo niko ne nudi guaibe za 500 din...ako mozes da nabavis to je super i onda onaj ko pravi deck moze da ih ubaci zbog toga...deck sam pravio optimalno po cenama sa neta....inace sta fali forbidden dressu u odnosu na lance?
Back to top Go down
jelenko is back
Common Duelist
Common Duelist
jelenko is back


Posts : 115
Join date : 2013-03-01
Age : 29
Location : Austria

budget macro rabbit (za temu building on a budget) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: budget macro rabbit (za temu building on a budget)   budget macro rabbit (za temu building on a budget) - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 15:08

sta da ti kazem onda verymost lose cene gledas XD karte u Srbiji se ne cene po netu i mogu se nabaviti za mng manje samo zavisi od koga ih navbavljas malo ko narucuje sa neta kada u Srbiji samoj mogu da nabave za manje a ocito da nisi nikada naruciovao jel na karte koje narucujes ide i porez i postarina i sto sta s toga to se ponavaljm ne moze gledatati tako .Zasto je lance 100 puta bolji necu ovde da objasnjavam vec smo imali tu raspravu u jednoj od tema gde sam to jasno objasnio
Back to top Go down
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

budget macro rabbit (za temu building on a budget) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: budget macro rabbit (za temu building on a budget)   budget macro rabbit (za temu building on a budget) - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 15:17

pravila teme sam napravio tako da se cene gledaju po netu jer je to svima dostupno...znaci nikakvi dileri i tako to...ja nigde nisam rekao da cene tako kostaju,jednostavno su cene sa neta referentni sistem za pravljenje decka,jer se sa tim cenama barata i na stranim forumima i bilo bi mi drago da imamo vise ljudi koji bi se bavili ovim kao tamo sto se bave
Back to top Go down
jelenko is back
Common Duelist
Common Duelist
jelenko is back


Posts : 115
Join date : 2013-03-01
Age : 29
Location : Austria

budget macro rabbit (za temu building on a budget) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: budget macro rabbit (za temu building on a budget)   budget macro rabbit (za temu building on a budget) - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 15:52

tebi opet nije jasno ono sto ja pricam XD niko u Srbiji ne nabavlja karte preko neta msm ne niko ali jako mali broj ljudi nisu u pitanju dileri karte se kupuju kod ljudi iz zajednice od njih ljudi kupuju oni od tih para kopuju nove i tako imamo krug savrseni i na taj nacin ljudi mogu da imaju karte
Back to top Go down
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

budget macro rabbit (za temu building on a budget) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: budget macro rabbit (za temu building on a budget)   budget macro rabbit (za temu building on a budget) - Page 2 EmptyMon 11 Mar 2013 - 16:05

onda neka ti ljudi okace cenovnik svojih usluga jer ja ne mogu da znam to napamet...simple as that...a posto je to malo verovatno,cene se i dalje gledaju po netu kao i na poju recimo
Back to top Go down
Sponsored content





budget macro rabbit (za temu building on a budget) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: budget macro rabbit (za temu building on a budget)   budget macro rabbit (za temu building on a budget) - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
budget macro rabbit (za temu building on a budget)
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» budget macro monarch deck (za temu building on a budget)
» budget macro gadget XD (za temu building on a budget)
» budget gladiator beast deck (za temu building on a budget)
» budget machina 9x gadget build (za temu building on a budget)
» budget aero shark otk (za temu building on a budget)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: