Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Budzet Inzektor deck

Go down 
+7
ningen
Boki"96
Scorpion
nikolass3
Fritzelgard
Rider of the Lightning
Mishke_Nis
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Mishke_Nis
Common Duelist
Common Duelist
Mishke_Nis


Posts : 268
Join date : 2012-10-02
Age : 31
Location : Srbija

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyMon 27 May 2013 - 16:48

3x Inzektor Centipede - common , 0.3$
3x Inzektor Ladybug - common , 0.45$
2x Inzektor Hopper - rare , 0.3$
1x Inzektor Dragonfly - rare , 0.2$
1x Inzektor Hornet - super rare , 2.8$
1x Inzektor Giga-Mantis - ultra rare , 2.5$
2x Card Trooper - common , 1$
3x Mystic Tomato - common , 0.75$
1x Dark Armed Dragon - common , 2.2$
1x Spirit Reaper - common , 1.3$

3x Mystical Space Typhoon - common , 3$
2x Pot of Duality - common , 6.5$
2x Insect Imitation - common , 0.5$
1x Allure of Darkness - common , 0.8$
1x Dark Hole - common , 0.5$
1x Heavy Storm - common , 0.8$
1x Monster Reborn - common , 3$
1x Foolish Burial - common , 1.5$
1x Book of Moon - common , 0.5$

3x Call of the Haunted - common , 1.5$
3x Waboku - common , 1$
2x Compulsory Evacuation Device - common , 2$
1x Solemn Judgment , 1.5$

Main deck ~ 35$ = 2975 dinara

2x Number 17: Leviathan Dragon - rare , 2$
1x Wind-Up Zenmaines - super rare , 1.5$
1x Temtempo the Percussion Djinn - super rare , 0.9$
1x Number 20: Giga-Brilliant - super rare , 2$
1x Number 12: Crimson Shadow Armor Ninja - ultra rare , 3.2$
1x Melomelody the Brass Djinn - super rare , 0.3$
1x Tiras, Keeper of Genesis - rare , 4$

Extra deck ~ 14$ = 1200 dinara


Last edited by Mishke_Nis on Tue 28 May 2013 - 23:43; edited 2 times in total
Back to top Go down
Rider of the Lightning
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
Rider of the Lightning


Posts : 2170
Join date : 2011-09-18
Age : 110
Location : Jagodina City

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyMon 27 May 2013 - 18:47

Admin Admin Admin
Back to top Go down
Fritzelgard
Forumski Novinar
Forumski Novinar
Fritzelgard


Posts : 4078
Join date : 2011-07-15
Age : 24

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyMon 27 May 2013 - 21:29

HAHAHAHHAHAAHAH
Back to top Go down
Mishke_Nis
Common Duelist
Common Duelist
Mishke_Nis


Posts : 268
Join date : 2012-10-02
Age : 31
Location : Srbija

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyMon 27 May 2013 - 21:36

/edit
Back to top Go down
nikolass3
Common Duelist
Common Duelist
nikolass3


Posts : 263
Join date : 2012-06-25
Age : 27
Location : Srbija

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyMon 27 May 2013 - 22:31

dobar deck dobar,a zasto ne ubaciti i tur gajda,deck bi opet bio budget ? Smile
Back to top Go down
Scorpion
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
Scorpion


Posts : 2307
Join date : 2011-10-29
Location : Kruševac

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyMon 27 May 2013 - 22:39

Btw sto ne giga briliant ulti,kosta 0,7?
Back to top Go down
Mishke_Nis
Common Duelist
Common Duelist
Mishke_Nis


Posts : 268
Join date : 2012-10-02
Age : 31
Location : Srbija

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyMon 27 May 2013 - 22:53

nikolass3 wrote:
dobar deck dobar,a zasto ne ubaciti i tur gajda,deck bi opet bio budget ? Smile

Ja lično tour-a ne bih igrao u nijednoj verziji Inzektora, iz prostog razloga jer nije potreban, da je sangan na 1 svakako bi bio dobar.
Pre bih ubacio 2x Maxx C-a, zato sto je insekt lvl2, može mnogo da ubrza dek, i savršeno radi sa Insect Imitationom i sa Call of the Haunted-om.

@Scorpion

Nisam obratio pažnju, na tcg-u mi je izbacio samo ultra čini mi se.
Back to top Go down
Boki"96
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
Boki


Posts : 1054
Join date : 2011-03-31
Age : 28
Location : Jagodina

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyTue 28 May 2013 - 7:19

Jel ti shvataš da bez Zektkalibera deck ne radi, tj. bez tih equip spellova? Igraj 3 one sekire ako nemaš dva mača.
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyTue 28 May 2013 - 9:33

Insect imitation mi je samo bagovao, pa sam to bio izbacio.
Back to top Go down
Boki"96
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
Boki


Posts : 1054
Join date : 2011-03-31
Age : 28
Location : Jagodina

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyTue 28 May 2013 - 10:10

I da probaj heart of clear water.
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyTue 28 May 2013 - 10:11

... Bez zektkalibera ništa, dragonfly je na 1
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Boki"96
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
Boki


Posts : 1054
Join date : 2011-03-31
Age : 28
Location : Jagodina

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyTue 28 May 2013 - 10:50

Uostalom, Inzektori su sad generalno Budzet deck i nema tu sta mnogo da se menja. Evo ti moja lista: https://i.imgur.com/VjGruHJ.png

Tipa za bas budzet verziju mozes da izbacis dva Maxx "C", dva Insect Imitation i Warning, a ubaci dva troopera i tri call-a. Ostalo je jeftino ili prosto mora da se igra.
Back to top Go down
Mishke_Nis
Common Duelist
Common Duelist
Mishke_Nis


Posts : 268
Join date : 2012-10-02
Age : 31
Location : Srbija

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyTue 28 May 2013 - 11:31

Pokušao sam da napravim sto jeftiniju verziju dek-a, to mi je bio cilj.
Ja sam u Niš-u išao 5-0 i digo turnir bez ijednog sword-a.
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyTue 28 May 2013 - 11:34

Boki"96 wrote:
Jel ti shvataš da bez Zektkalibera deck ne radi, tj. bez tih equip spellova? Igraj 3 one sekire ako nemaš dva mača.

https://yugiohsrbija.serbianforum.info/t4883-inzektor-sword-zektkaliber-ultra-rare#133895


mfw
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyTue 28 May 2013 - 20:11

jel da stavljam deck u temu?
Back to top Go down
martinbartin
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
martinbartin


Posts : 2076
Join date : 2012-08-11
Age : 23
Location : Srbija

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyTue 28 May 2013 - 22:04

Zasto 3 Hoppera? Ja igram jednog jer mi je Crack rekao da moze da radi tako i stvarno pomaze nekada mnogo, mora mac 5$ je ffs. Maxx C je 7$ nije puno.

Zasto ne Adreus? Zar nije i on oko 5$? Ubaci 2 Bottomlessa umesto x2 Insect Imitation.

To ti izadje jos oko max 20-25$ sto cini deck idalje oko 60-70$ sto je budget.
Back to top Go down
Crack
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist
Crack


Posts : 3005
Join date : 2011-10-15

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyTue 28 May 2013 - 22:09

martinbartin wrote:
Zasto 3 Hoppera? Ja igram jednog jer mi je Crack rekao da moze da radi tako i stvarno pomaze nekada mnogo, mora mac 5$ je ffs. Maxx C je 7$ nije puno.

Zasto ne Adreus? Zar nije i on oko 5$? Ubaci 2 Bottomlessa umesto x2 Insect Imitation.

To ti izadje jos oko max 20-25$ sto cini deck idalje oko 60-70$ sto je budget.

Mudro zbori.
Back to top Go down
Mishke_Nis
Common Duelist
Common Duelist
Mishke_Nis


Posts : 268
Join date : 2012-10-02
Age : 31
Location : Srbija

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyTue 28 May 2013 - 23:41

Ponavljam cilj je bio da dek bude što jeftiniji, sa ektra dekom ukupno ispada 4000 dinara, ali ako tu dodamo jos tih 20-ak dolara ode dek u 60-ak eura, za taj novac mogu da napravim solidan wind-up dek, plus cena od 6000 dinara za nekog nije budžet kao na npr za mene.

Za 3 hoppera si upravu, ubaciću jednog spirit reaper-a što ne pravi veliku razliku u ceni.

Za Adreusa se ne slažem, Adreusa ne bih igrao ni u full verziji, ne zato što je loš, nego jednostavno ima mnogo boljih opcija.
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyWed 29 May 2013 - 0:07

da, samo sto wind-up ne radi ni u srbiji.
i da bi ga igrao treba ti mxsaber invoker
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
martinbartin
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
martinbartin


Posts : 2076
Join date : 2012-08-11
Age : 23
Location : Srbija

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyWed 29 May 2013 - 7:25

Mishke_Nis wrote:
Ponavljam cilj je bio da dek bude što jeftiniji, sa ektra dekom ukupno ispada 4000 dinara, ali ako tu dodamo jos tih 20-ak dolara ode dek u 60-ak eura, za taj novac mogu da napravim solidan wind-up dek, plus cena od 6000 dinara za nekog nije budžet kao na npr za mene.

Za 3 hoppera si upravu, ubaciću jednog spirit reaper-a što ne pravi veliku razliku u ceni.

Za Adreusa se ne slažem, Adreusa ne bih igrao ni u full verziji, ne zato što je loš, nego jednostavno ima mnogo boljih opcija.

Wind-Up ne moze za 60e jer je samo Invoker skoro 25e, i sto smo sa dolara presli na euro o_O?

Adreus mora, jednostavno mora, ima previse situacija, evo jedna najcesca kod mene: protivnik ima Stardusta i jos jednog da kazes beater Synchrona (Skoro 3k atk), ides sa samo Dragonflyom na terenu equip Ladybug ode na 5, ss Centi, na centi odes Ladybug ona doda pa pravis Adreusa, Adreus ubije stardusta napadom, u m2 detach ubijes njegovog drugog Synchrona (Moze Xyz ili sta god ali eto meni je ovako cesta situacija).

Znaci sa jednom kartom (Dragonflyom) u ruci ili na terenu i Ladybugom (U ruci ili na groblju) si ubio njegova 2 monstera, i sklonio Stardusta koji te je smarao posto dok je on tu Hornet ne radi (Mislim jednom ne radi ali idalje.)

Adreus sto se mene tice je predobar da ga ne bi igrao ali ako se tebi ne svidja nemoj onda da ga igras.
Back to top Go down
Boki"96
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
Boki


Posts : 1054
Join date : 2011-03-31
Age : 28
Location : Jagodina

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyWed 29 May 2013 - 9:07

martinbartin wrote:
Mishke_Nis wrote:
Ponavljam cilj je bio da dek bude što jeftiniji, sa ektra dekom ukupno ispada 4000 dinara, ali ako tu dodamo jos tih 20-ak dolara ode dek u 60-ak eura, za taj novac mogu da napravim solidan wind-up dek, plus cena od 6000 dinara za nekog nije budžet kao na npr za mene.

Za 3 hoppera si upravu, ubaciću jednog spirit reaper-a što ne pravi veliku razliku u ceni.

Za Adreusa se ne slažem, Adreusa ne bih igrao ni u full verziji, ne zato što je loš, nego jednostavno ima mnogo boljih opcija.

Wind-Up ne moze za 60e jer je samo Invoker skoro 25e, i sto smo sa dolara presli na euro o_O?

Adreus mora, jednostavno mora, ima previse situacija, evo jedna najcesca kod mene: protivnik ima Stardusta i jos jednog da kazes beater Synchrona (Skoro 3k atk), ides sa samo Dragonflyom na terenu equip Ladybug ode na 5, ss Centi, na centi odes Ladybug ona doda pa pravis Adreusa, Adreus ubije stardusta napadom, u m2 detach ubijes njegovog drugog Synchrona (Moze Xyz ili sta god ali eto meni je ovako cesta situacija).

Znaci sa jednom kartom (Dragonflyom) u ruci ili na terenu i Ladybugom (U ruci ili na groblju) si ubio njegova 2 monstera, i sklonio Stardusta koji te je smarao posto dok je on tu Hornet ne radi (Mislim jednom ne radi ali idalje.)

Adreus sto se mene tice je predobar da ga ne bi igrao ali ako se tebi ne svidja nemoj onda da ga igras.

Ti si upravo naveo situaciju koja je vise predvidjena za Tirasa... Ali da, slazem se da je neophodan Adreus. Situacija koju sam ja imao bila je da sam imao dva ladybuga u ruci i dragonflya, kao i horneta u gorblju, mozda sam cak imao i neki equip kako bi mogao da napravim OTK, ali nebitno posto je protivnik imao Necrovalley. Nisam mogao da korsitim horneta. Zvao sam Adreusa tako sto sam podigo sa jednim ladybugom dragonflya na 5, a sa drugim centipedu. Sklonio sam necro i mogao am da nastavim dalje. Druga situacija je da nisam mogao da odradim full otk, a imao sam Adreusa i onda sam njim ubio equip sa dragonflya i tako zvao monstera drugog. Uglavnom, moze jako dobro da koristi i treba ga igrati. Smile
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyWed 29 May 2013 - 10:09

Yea, adreus je prakticno jedini izlaz decku (ako se nema mst) kada su u pitanju macro i necro.

Je l' neko testirao verdant sanctuary u inzektorima?
Back to top Go down
Mishke_Nis
Common Duelist
Common Duelist
Mishke_Nis


Posts : 268
Join date : 2012-10-02
Age : 31
Location : Srbija

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyWed 29 May 2013 - 12:39

Tiras je po po mom mišljenju uvek bolja opcija, Adreus ubija face up kartu dok Tiras ubija bilo šta plus nemože da se ubije efektima, jedina prednost Adreusa je to što može da ubije kartu u mejn fazi jedan.
Takodje Number 61: Volcasaurus je bolja opcija a skiplji je za jedno 150 dinara.

@ningen

Opet je Tiras bolja opcija, jer ako je macro na terenu napadneš ga i ubiješ macro cosmos. Da si imao Adreusa mora bih prvo da skineš materijal koji bi išao van igre, ovako bar sačuvaš kartu na groblju.

I da Wind-up-ovi su mi prvi pali na pamet, evo recimo ne mora da bude wind-up dek neka bude frog monarch koji je takodje mnogo dobar.
Back to top Go down
Fritzelgard
Forumski Novinar
Forumski Novinar
Fritzelgard


Posts : 4078
Join date : 2011-07-15
Age : 24

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyWed 29 May 2013 - 12:48

Mishke_Nis wrote:
skiplji je za jedno 150 dinara.

hahahah a sad smo i u dinare prešli
Back to top Go down
Boki"96
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist
Boki


Posts : 1054
Join date : 2011-03-31
Age : 28
Location : Jagodina

Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck EmptyWed 29 May 2013 - 13:00

Mishke_Nis wrote:
Tiras je po po mom mišljenju uvek bolja opcija, Adreus ubija face up kartu dok Tiras ubija bilo šta plus nemože da se ubije efektima, jedina prednost Adreusa je to što može da ubije kartu u mejn fazi jedan.
Takodje Number 61: Volcasaurus je bolja opcija a skiplji je za jedno 150 dinara.

@ningen

Opet je Tiras bolja opcija, jer ako je macro na terenu napadneš ga i ubiješ macro cosmos. Da si imao Adreusa mora bih prvo da skineš materijal koji bi išao van igre, ovako bar sačuvaš kartu na groblju.

I da Wind-up-ovi su mi prvi pali na pamet, evo recimo ne mora da bude wind-up dek neka bude frog monarch koji je takodje mnogo dobar.

A sto bi rizokovao da naletis na D. Prison ako protivnik ima backrow?
Back to top Go down
Sponsored content





Budzet Inzektor deck Empty
PostSubject: Re: Budzet Inzektor deck   Budzet Inzektor deck Empty

Back to top Go down
 
Budzet Inzektor deck
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Inzektor deck
» inzektor deck
» inzektor deck
» Inzektor Ninja Deck
» Inzektor deck image

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: