Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 J_Project - here we go again.

Go down 
+18
sanjin the magician
Amy Cool
SsS
girugamesh
Ilija
DarkCollector
Samurai
sinisha
fortress master
Choko Smoky
RafaeL
blue neca
Elen
Allex
Hyozanryu
JadenSRB
Admin
JoXa
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AuthorMessage
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyTue 1 Feb 2011 - 23:39

ja nebi spamovao pojo...samo bi postawio par topic-a po kc akademijama + ham network-i !!!!!! i za 20-30 minuta dobili bi ste 70% wise igraca......think about it !
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 9:20

Ako hoćete da radite, iako postoji rizik da nas J_BYYX ******, onda idemo ovako:

1.LoBE- Ja
2.Metal Raiders- Raf
3.Spell Ruler- Hyo
4.Pharaohs Servant- Elen
5. Labyrinth of Nightmare- JadenSRB

Allex neka radi skin, a kada završi, može da odradi Legacy of Darkness (ako može).

Kako raditi:
1. Skinuti program Magic Set Editor (http://tinyurl.com/5rsq468)
2. Onda skinuti dva template-a; Update Standard template i TV Style template (http://magicseteditor.sourceforge.net/additional-templates - oba su ovde)
3.Instalirati ih (dvoklik na njih)
4.Kada se uđe u MSE, onda kliknete na "Yu-Gi-Oh!" u gornjoj koloni i izaberete "TV Show Style" u donjoj.
5. Piše se samo level, atribut i ATK/DEF kod monstera, a kod S/T karata se samo izabere onaj Spell ili Trap simbol u sredini.
6. Artwork skidate sa sajtova na prošloj stranici (photobucket sajtovi)
7.Ako postoji izbor koriste se OCG artworkovi (boobs FTW!)
8. ATK/DEF su BOLDOVANI!
9. Kada ubacite artwork, čekirajte "Force to Fit".
10.Stavljajte imena karata, a onda idite na "Style" tab i isključite opciju da se imena vide. Tako će se karte sačivati po njihovim imenima, a tačno takav "format" treba da ima ime slike u JP.
11.Na kraju (kada sve karte uradite) exportujete slike tako što idete File->Export->All Card Images.
12.Može, a i ne mora, da se sačuva i MSE set fajl.

Questions?

EDIT: A ako ima alternativnih artworkova, moramo da se konsultujemo...





Last edited by JoXa on Sun 6 Feb 2011 - 8:30; edited 1 time in total
Back to top Go down
Allex
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist



Posts : 1262
Join date : 2010-11-18
Age : 28

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 10:47

JoXa wrote:
Ako hoćete da radite, iako postoji rizik da nas J_BYYX ******, onda idemo ovako:

1.LoBE- Ja
2.Metal Raiders- Raf
3.Spell Ruler- Hyo
4.Pharaohs Servant- Elen
5. Labyrinth of Nightmare- JadenSRB

Allex neka radi skin, a kada završi, može da odradi Legacy of Darkness (ako može).

Kako raditi:
1. Skinuti program Magic Set Editor (http://tinyurl.com/5rsq468)
2. Onda skinuti dva template-a; Update Standard template i TV Style template (http://magicseteditor.sourceforge.net/additional-templates - oba su ovde)
3.Instalirati ih (dvoklik na njih)
4.Kada se uđe u MSE, onda kliknete na "Yu-Gi-Oh!" u gornjoj koloni i izaberete "TV Show Style" u donjoj.
5. Piše se samo level, atribut i ATK/DEF kod monstera, a kod S/T karata se samo izabere onaj Spell ili Trap simbol u sredini.
6. Artwork skidate sa sajtova na prošloj stranici (photobucket sajtovi)
7.Ako postoji izbor koriste se OCG artworkovi (boobs FTW!)
8. ATK/DEF su BOLDOVANI!
9. Kada ubacite artwork, čekirajte "Force to Fit".
10.Na kraju (kada sve karte uradite) exportujete slike tako što idete File->Export->All Card Images.


Questions?

EDIT: A ako ima alternativnih artworkova, moramo da se konsultujemo...




Fuck u xD

Zar nije lakshe da temlate okvira karte promenimo u anime stile, da bude ovakav = http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2010/109/7/e/Yu_gi_oh_Anime_Card_Concept_by_haydenuchiha24.png
I onda J_byyx sredi one brojke, pomeri zvezdice malo nizhe, pomeri atk i def i to, poveca font (njemu to nece biti problem), i sve shto mi treba da uradimo je da smanjimo te TF5 slike (postoji program Multiple Image Resizer ,tako neshta) i zamenimo sve slike u folderu images nashim slikama...

Zar ovo nije jednostavnije?
Back to top Go down
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 10:49

Evo sad skidam ! ^^
Javljam ako naletim na neki problem
(okachicu prvu kartu ovde da vidim dal' dobro radim xD)

@Allex
Nemoj komlikujesh sad,lepo joxa objasnio ...
Back to top Go down
Allex
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist



Posts : 1262
Join date : 2010-11-18
Age : 28

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 10:51

JadenSRB wrote:
Evo sad skidam ! ^^
Javljam ako naletim na neki problem
(okachicu prvu kartu ovde da vidim dal' dobro radim xD)

@Allex
Nemoj komlikujesh sad,lepo joxa objasnio ...
Mrsh xD Moje je jednostavnije.

J_Project - here we go again. - Page 2 Yugiohanimecardconceptb
Mnogo je lakshe uratiti ovakve templateove nego svaku kartu posebno. Uostalom, ovako je dovoljna jedna osoba da zavrshi posao Smile
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 10:58

JoXa wrote:

A i forum je u fazi završavanja.


sto ne biste ovde uzeli podforum?
:/

korist i vama i meni..
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 11:01

j project ce igrati i stranci......da li ti oni trebaju owde ? msm kapiram da da,ali zasto ??? nie da bi ista razumeli sta mi pricamo ,sem tog dela koji bi bio za nijh posebno,tako da oni ne bi bili owde od ikakwe koristi za forum,ne ? (moram malo na hrwatskom,da me bolje razumes axaxaxa )
Back to top Go down
Elen
Moderator



Posts : 3096
Join date : 2010-11-12
Age : 29

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 11:02

Nigde nece da pise ime karte? o_o
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 11:04

sem toga sredite owaj djawo da mozes da stawis istu kartu u 1000 primeraka,iritira (a i to ce biti prwa zamerka kad dowedem ljude na j.project 100% znam i swe )
Back to top Go down
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 11:13

Evo recite mi shta sam zahebao
Nzm gde eff da stavim
J_Project - here we go again. - Page 2 Geminielf
btw pogledajte normalnu gemini elf (ova je iz ocg) razlika je ochigledna xDD
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 11:15

rasiri malo kockicu za attack da se ne dodiruje sa slovima i brojevima kao za def.ostalo mi se chini ok
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 11:42

Ne tako JadenSRB... Ne trebaš type da stavljaš, tu zvezdice idu... I ne treba ATK i DEF (slova)... Već levo uvek ide ATK, desno DEF.

Ja sam moj set već uradio. ;D

Ali nisam siguran da će J_BYYX toliko da nam pomogne. xD


J_Project - here we go again. - Page 2 44_no-name.125

Ovako sam ja radio. BTW, još nešto, valjalo bi da sve karte imenujete u Text box gore, pa oda u Style tabu isključite opcijiju "Show card names", tako će sačuvati sve karte sa imenima. Ja sam naučio na teži način... Moram da renameujem ~140 karata -.-
Back to top Go down
Elen
Moderator



Posts : 3096
Join date : 2010-11-12
Age : 29

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 11:45

Ali zar ne bi trebalo da negde na karti pise ime? I da pise type? Ne svidja mi se ovako :/
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 11:49

Vidiš, u JP dole ima textbox sa svim podacima... ;D Effect nije postojao ni ovako na karti.

Krivo mi jedino što nema opcije za Equip, Field itd S/T karte -.-, no dobro, to ionako je dole sve lepo napisano. Samo nešto nam predstavlja problem... Neke karte izlaze u više boostera itd. Tako da će neko na kraju da ulanja duplikate. xD
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 11:53

joxa,weruj mi,imas weci prioritet od dizajniranja karata,ako oces ljude na jp-u !!!!!!!! ja sam glup ko 2 q-a za to pa neam blage kako bi se to moglo srediti,al weruj mi,najpre resi ono oko kolicine iste karte u spilu !!!! owa "kozmetika" kao sto je dizajn karata moze i kasnie Wink
Back to top Go down
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 11:54

Aham razumem idem sad u shkolu posle cu da uradim koliko stignem Smile
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 11:57

RafaeL wrote:
joxa,weruj mi,imas weci prioritet od dizajniranja karata,ako oces ljude na jp-u !!!!!!!! ja sam glup ko 2 q-a za to pa neam blage kako bi se to moglo srediti,al weruj mi,najpre resi ono oko kolicine iste karte u spilu !!!! owa "kozmetika" kao sto je dizajn karata moze i kasnie Wink

Da, to jeste problem. Moram da molim xD Možemo i banlistu uraditi, kada smo već tu ;D

@Ill Raf ti je rekao; JP uopšte nema zvanični forum xD


Last edited by JoXa on Wed 2 Feb 2011 - 11:59; edited 1 time in total
Back to top Go down
Elen
Moderator



Posts : 3096
Join date : 2010-11-12
Age : 29

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 11:58

Pa effect ni ne treba da bude, nema mesta, ali mislim da je makar ime neophodno...
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 12:00

Ima i ime... ono je iznad karte u deck editoru, a u igri je u onom textboxu ispod Wink
Back to top Go down
Allex
Ultra Rare Duelist
Ultra Rare Duelist



Posts : 1262
Join date : 2010-11-18
Age : 28

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 12:02

Evo kako ja napredujem XD
J_Project - here we go again. - Page 2 Finalslika

Ne svidja mi se bash, ne znam shta da izmenim...
Ps, ako nadjem vrmeena mogu srediti i one ikonice "Add to deck, remove, add to side"...
EDIT: Sad vidim da sam zajebao opp fusion x_x Idem popraviti...
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 12:06

alo bre !!!! daj neki itachi wallpaper za mene !!!!!!!!!!!! xD inace da,zawrshite listu i owo oko broja pa da dowlachim ljude Wink
Back to top Go down
JadenSRB
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JadenSRB


Posts : 1725
Join date : 2010-11-12
Age : 26
Location : Behind you! :)

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 12:07

btw alex ako mozemo posle da dodamo opciju da ti podesish na chemu cesh da igrash npr skinesh neku sliku playmata i postavish je tu xD
ako razumesh sta sam hteo da kazem !

moj bi bio
ovaj (najepic playmat IKAD!!!!!)
http://fc05.deviantart.net/fs46/i/2009/239/2/a/JD__DAD_Change_of_Heart_Mat_by_GTAceofSpade.jpg
Back to top Go down
Elen
Moderator



Posts : 3096
Join date : 2010-11-12
Age : 29

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 12:11

Ma mislila sam da bude bas na karti, ali nema veze, nije bitno... Treba prvo da sredimo ovo sto Raf kaze, ako je moguce...

Edit: @Jaden
zar to nije vec moguce?
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 12:12

brate jadene to je realno mnogo ruzam mat Very Happy.....wideo sam ja jedan perwerzan kakashi mat,nacicu link kasnije,to bi moglo,do jaja je kewe mi !
Back to top Go down
JoXa
Ultimate Rare Duelist
Ultimate Rare Duelist
JoXa


Posts : 1811
Join date : 2010-11-12

J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 12:14

Ja bih pre stavio neku jedobojnu pozadinu, tipa crna, siva... Wink

Back to top Go down
Sponsored content





J_Project - here we go again. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: J_Project - here we go again.   J_Project - here we go again. - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
J_Project - here we go again.
Back to top 
Page 2 of 13Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Video igre-
Jump to: