Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Pozdrav, dragi posetioče!
Dobrodošao na Yu-Gi-Oh! Srbija Forum!
Molim te pročitaj ceo ovaj prozor... Hvala!

1. Registracija je vrlo poželjna zato sto ti omogućava da u potpunosti učestvujes u zajednici i samim tim se bolje informišeš o svim aspektima igre koji te zanimaju.

2. Pročitaj i poštuj pravila koja su jasno istaknuta, takodje postoji i kratki vodič za nove članove!

3. Srećno i uživaj!
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt!

Forum je zatvoren.
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Mešani Deck-ovi

Go down 
+8
micko porodicna tragedija
Lazar Milin
RafaeL
Tole
Choko Smoky
Admin
verymostpersona
Šone Trusdale
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Šone Trusdale
Common Duelist
Common Duelist
Šone Trusdale


Posts : 211
Join date : 2014-06-19
Age : 23
Location : Srbija

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyTue 24 Jun 2014 - 15:22

Ne moje shvatanje,već moja konstatacija i iznošenje onoga što jeste,a takođe nemožež upoređivati ygo i violinu
Back to top Go down
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyTue 24 Jun 2014 - 15:42

mozes uporedjivati svaku stvar koja je za nekog vredna a za drugog ne
ygo karte nisu skupe zato sto su kartoni sa slikom,nego zato sto postoji gomila karata koje su izuzetno retke

violine nisu skupe zato sto su samo parce drveta sa zicama,vec zato sto treba ogroman trud uloziti u pravljenje jednog takvog instrumenta

itd,itd

ali ako ti vidis ygo kao igru gde se igra sa kartonima onda bolje da ni ne igras...cim degradiras nesto cime se bavis,to nije za tebe
Back to top Go down
Šone Trusdale
Common Duelist
Common Duelist
Šone Trusdale


Posts : 211
Join date : 2014-06-19
Age : 23
Location : Srbija

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyTue 24 Jun 2014 - 15:48

Ja tako govorim zato što i nisam baš nešto aktivan u poslednje vreme na live sceni kad počnem da igram opet turnira promeniću mišljenje a i moje mišljenje je materijalno tj od čega je napravljeno e sad psihičko shvatanje mi je drugačije a rekao sam šta su te karte materijalno a da su neke karte retke tu si u pravu i neću se raspravljati više o tome
Back to top Go down
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyTue 24 Jun 2014 - 16:08

ako imas takvo shvatanje nikad neces moci da izdvojis novac za karte,a to znaci da nikad neces biti kompetitivan u igri i dizati turnire

za tvoje dobro ti kazemo
Back to top Go down
RafaeL
КАЦАМ РАСАН
КАЦАМ РАСАН
RafaeL


Posts : 3117
Join date : 2010-11-11
Location : karaburma

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyTue 24 Jun 2014 - 16:59

verymostpersona wrote:
ako imas takvo shvatanje nikad neces moci da izdvojis novac za karte,a to znaci da nikad neces biti kompetitivan u igri i dizati turnire

njemu nije ni zelja d bude kometitivan i da  dize turnire,decko je nesto na foru na mene (nisam siguran da li se znamo uzivo,ako se znamo znas me kako razmisljam po pitanju ygo-a) ! hoce da igra nesto sto je njemu fun,ali da moze da pobedi,kao sto rekoh to nije ni malo lako,zahteva veliku dozu kreativnosti i skila,i da bi dosao do nivoa gde moze da gaji takav stil trebace mu dosta vremena i iskustva ! pre svega bi trebalo da provali koji mu stil lezi,da li je antimeta tip,agro,beatdown,synchro,xyz....kakav dek voli da igra i odgovara njegovim zeljama kao igraca ! monarsi su ok za pocetnika,ali je pitanje da li su njegov stil,pa mu se mozda i ne dopadne da ih igra (kao sto recimo ja u pocetku nisam bio presrecan blackwinzima ali nisam imao izbora)
Back to top Go down
Šone Trusdale
Common Duelist
Common Duelist
Šone Trusdale


Posts : 211
Join date : 2014-06-19
Age : 23
Location : Srbija

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyTue 24 Jun 2014 - 19:33

Nevolim da se szvari tokom meča komplikuju (da spajam monstere i posle ih budžim ali po potrebi mogu i to da igram
)Volim karte koje mogu lepo da kombinujem ali da se nesvodi sve na pozivanje jednog monstera već da ako mi neki plan propadne znam šta igrati nije baš da mrzim spajanja ali ono Razz
Back to top Go down
Lazar Milin
zolga
Lazar Milin


Posts : 7067
Join date : 2011-04-12
Age : 28

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyWed 25 Jun 2014 - 11:40

Šone Trusdale wrote:
Nevolim da se szvari tokom meča komplikuju (da spajam monstere i posle ih budžim ali po potrebi mogu i to da igram
)Volim karte koje mogu lepo da kombinujem ali da se nesvodi sve na pozivanje jednog monstera već da ako mi neki plan propadne znam šta igrati nije baš da mrzim spajanja ali ono Razz


6000 nisu nikakve pare za ygo
nazalost


monarsi su ti bas to sto si hteo
Back to top Go down
Šone Trusdale
Common Duelist
Common Duelist
Šone Trusdale


Posts : 211
Join date : 2014-06-19
Age : 23
Location : Srbija

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyWed 25 Jun 2014 - 13:53

Kao ni 50 dinara za hleb danas je sve skupu ali jbg moraću da odrešim kesu
Back to top Go down
micko porodicna tragedija
Common Duelist
Common Duelist
micko porodicna tragedija


Posts : 102
Join date : 2013-08-06
Location : bg

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyWed 25 Jun 2014 - 20:30

realno ako oces kombo dek igraj mermele Smile
Back to top Go down
Blue_vision
Super Rare Duelist
Super Rare Duelist



Posts : 886
Join date : 2012-03-17
Age : 31
Location : Somewere

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyWed 25 Jun 2014 - 21:54

Pazi šone,ja kad sam prvi put došao na forum imao sam slično mišljenje kao i ti,to jest da mogu da skupim gomilu karata koje kolko-tolko rade zajedno i da izvučem neku strategiju iz toga,naravno ljudi na forumu su me brzo razuverili i uputili da tako ne može i na tome sam im zahvalan.Što se tiče tvog budžeta moram da ti kažem da imaš sreće jer neko ne može da izdvoji ni toliko,ja npr,mada ne još dugo,u stvari imam u planu sopstvenu synchro/xyz verziju ice barrier deck-a i da,poslušaj što ti drugi članovi kažu to su sve stari i dobri igrači koji znaju šta pričaju i koji iskreno žele da ti pomognu.
Back to top Go down
Šone Trusdale
Common Duelist
Common Duelist
Šone Trusdale


Posts : 211
Join date : 2014-06-19
Age : 23
Location : Srbija

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyWed 25 Jun 2014 - 22:47

Ako si čitao temu od početka shvatićeš da sam ih poslušao i trenutno štedim i sakupljam novac od prodaje mojih karata takve su prilike da moram neke karte malo skuplje da prodajem ali šta ja tu mugu nema se mora se,iako nisam iz buržujske porodice i moji imaju bednu platu trudim se da trošim na pametne stvari znam da možda grešim ali ygo za moj budžet nisu nimalo jeftine i imam bitijih stvari od toga ali sam rešio da ovaj put moj cilj budu karte i niko me neće omesti u tome zato moram da štedim tih 6 soma minimum 2 meseca nedobijam redovni džeparac kao neki već kad   mi daju za sladoled ja to metnem u štek i od prodaje karata takođe moja prodaja i nije profesionalna već ko me pita dal imam tu itu kartu ako imam prodam i nije loše za sada i mene su razuverili ostali članovi i to poštujem i zahvalan sam na tome i tebi i svima
Back to top Go down
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyWed 25 Jun 2014 - 23:20

citao je on sve verovatno i dao ti je prijateljski savet
ne vidim potrebu tolikog teksta i pominjanja plata i moralisanja

iskreno,ovo i nije igra za one koji nisu spremni da izdvoje novac

ili imas novac pa igras
ili nemas pa skupljas,ali ne da kukas zbog tog skupljanja i odvajas od usta,nego da je to nesto sasvim normalno za tebe,ako si resio ovime da se bavis

jos jedna stvar...ti imas samo 14 godina
mozda mislis da je to mnogo,ali veci deo tvoje price je takav upravo zbog tvojih godina i imas jos puno da sazris i promenis shvatanja

svi ti ovde daju prijateljske savete,a ti odluci sta ces i kako

inace tesko ces da prodas one karte,tako da pokusaj da uzmes bilo kakve pare na njima
Back to top Go down
Šone Trusdale
Common Duelist
Common Duelist
Šone Trusdale


Posts : 211
Join date : 2014-06-19
Age : 23
Location : Srbija

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyWed 25 Jun 2014 - 23:38

Da sumiram sve što sam rekao i da završim priču
1. Upravu ste i promenio sam svoja shvatanja
2.Pokušaću da uzmem neke pare na njima
3.Zahvalan sam vam na savetima
4.Znam da sam još uvek klinac koji je skoro napunio 14 godina i da još treba da učim i da saznajem
5 Dovljna su ova prva četiri
Samo da pomenem nisam kukako samo sam spomenuo kako štedim i nisam tražio vaša sazaljenja i ako vas nezanima moj sistem štednje eto naglasio ga nepromiljenjo.Znači hvala vam poslušaću vaše savete malo smo previše skrenuli s teme tako da može i pod katanac Smile
Back to top Go down
Lazar Milin
zolga
Lazar Milin


Posts : 7067
Join date : 2011-04-12
Age : 28

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyThu 26 Jun 2014 - 1:52

pazi ja ti pre svega savetujem da igras na netu koji mesec
kada osetis igru
i krenes da kapiras sve
tada pravi sta oces

a za turnire ce ti neko uzajemiti spil npr
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyThu 26 Jun 2014 - 9:40

^ Realno. Igraj prvo na netu, da bi ukapirao osnove građenja decka i trenutnu situaciju u igri.
E sad što se tiče pozajmljivanja, za tako nesto uglavnom mora da svraća do kluba kako bi ga ljudi upoznali i stekli poverenje da mogu da mu pozajme nešto svoje. S tim što to možda neće biti baš ono što bi on igrao. U svakom slučaju to jeste najbolja opcija za početak.
Back to top Go down
Admin
vlas' u ovo selo
Admin


Posts : 13297
Join date : 2010-11-11

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyThu 26 Jun 2014 - 10:25

ja isto nisam iz bogate porodice ali sam tryhard koji je 2x od nule kretao sa kartama i evo gde sam.
Back to top Go down
http://yugiohsrbija.iz.rs
Šone Trusdale
Common Duelist
Common Duelist
Šone Trusdale


Posts : 211
Join date : 2014-06-19
Age : 23
Location : Srbija

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyThu 26 Jun 2014 - 12:02

Pa da upravu si Lazare i ti drugi (nmg da ti pročitam ime ali ako je sudeći po onome što sam čitao ti si Nngen jel tako?) Taman do štedim igram online i dođem do kluba ponekad da upoznam ljude da steknu poverenje pa dalje će biti lakše oko pozajmica i odabira špila nije vam to loša ideja Very Happy

@Admin Krativni ljudi su često domišljati i snalažljivi a ti si bio snalažljiv Wink
Back to top Go down
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyThu 26 Jun 2014 - 12:16

ulozio je dosta truda

nije toliko tesko krenuti od nule kada se potrudis,a svaki sledeci put je sve lakse 

btw ako ne mozes da procitas necije ime samo highlightuj misem kao kad kopiras tekst
Back to top Go down
Choko Smoky
Happy end!!!
Choko Smoky


Posts : 4272
Join date : 2010-11-12

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyThu 26 Jun 2014 - 18:41

Jok,bre, tebra, taj s mackom je Admin. On je ovde glavni baja. Navodno.
Back to top Go down
gruja
Moderator
gruja


Posts : 1510
Join date : 2011-05-04
Age : 35
Location : Beograd

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyThu 26 Jun 2014 - 19:04

Ja sam ovde glavni baja Smoky, nemoj da te banujem sad jer si choko a na pravi smoky znas!!! Razz
Back to top Go down
Šone Trusdale
Common Duelist
Common Duelist
Šone Trusdale


Posts : 211
Join date : 2014-06-19
Age : 23
Location : Srbija

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyThu 26 Jun 2014 - 21:21

Sad malo ozbiljno ovaj druga sam pitao i rekao je da može da mi proda osnuvu dragon decka tj dragon monstere neke (Luster rdagon 1,2 2x masked dragon 2 x i  tako toi neke trap e sad spell su random moram da vas pitam za savet da li da uzmem stim da ima onaj Dragon samo lvl 5 treba da uzmem lvl 3 4 itd) ? Hvala unapred Smile
Back to top Go down
verymostpersona
Secret Rare Duelist
Secret Rare Duelist
verymostpersona


Posts : 2809
Join date : 2011-01-19
Age : 30
Location : Beograd

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyThu 26 Jun 2014 - 21:36

to nije osnova dragon decka uopste
ako ti je drug,verovatno je isto godiste ili silcino i ne razume se u igru
ne kupuj od takvih
Back to top Go down
Šone Trusdale
Common Duelist
Common Duelist
Šone Trusdale


Posts : 211
Join date : 2014-06-19
Age : 23
Location : Srbija

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyThu 26 Jun 2014 - 21:47

Važi nego ja rekoh ima 40 karata  pa jefftino pa rekoh što da ne ali neću kupiti
Back to top Go down
Lazar Milin
zolga
Lazar Milin


Posts : 7067
Join date : 2011-04-12
Age : 28

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyFri 27 Jun 2014 - 0:46

gruja wrote:

Ja sam ovde glavni baja Smoky, nemoj da te banujem sad jer si choko a na pravi smoky znas!!! Razz

ja ne znam ko je ovde ljubicast sve
Back to top Go down
ningen
Ghost Rare Duelist
Ghost Rare Duelist



Posts : 5611
Join date : 2010-11-12
Location : Epikcentar

Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 EmptyFri 27 Jun 2014 - 12:56

Šone Trusdale wrote:
Sad malo ozbiljno ovaj druga sam pitao i rekao je da može da mi proda osnuvu dragon decka tj dragon monstere neke (Luster rdagon 1,2 2x masked dragon 2 x i  tako toi neke trap e sad spell su random moram da vas pitam za savet da li da uzmem stim da ima onaj Dragon samo lvl 5 treba da uzmem lvl 3 4 itd) ? Hvala unapred Smile
Samo bi bacio pare.
Back to top Go down
Sponsored content





Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mešani Deck-ovi   Mešani Deck-ovi - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Mešani Deck-ovi
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nordic deck i machina gadget ancient gear deck
» My deck. :)
» Moj deck o.0 xD
» Moj deck
» deck

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvanični Srpski Yu-Gi-Oh! Srbija Sajt! :: Deckovi / Špilovi-
Jump to: